Results: Tue 7 May 2019 — Burbage Skyline
Competitor | Category | Club | Time | |
---|---|---|---|---|
1 | Joseph Oldfield | MSEN | Matlock Athletic Club | 00:39:23 |
1 | Lee Kemp | MSEN | Totley AC | 00:39:23 |
3 | Peter Davies | MSEN | Dark Peak | 00:39:51 |
4 | Oliver Matharu | MSEN | Holme Pierrepont RC | 00:40:36 |
5 | Malcolm Johnson | M40 | Stockport Harriers & AC | 00:41:04 |
6 | Charlie Baker | MSEN | Totley AC | 00:41:16 |
7 | Craig Fishwick | MSEN | Dark Peak | 00:41:49 |
7 | David Taylor | M50 | Dark Peak | 00:41:49 |
7 | Harry Scott | MU23 | SHUOC | 00:41:49 |
7 | Heikki Tapaninen | MSEN | Team All Ahven Adventures | 00:41:49 |
11 | Chris Jones | MSEN | Steel City Striders RC | 00:42:01 |
12 | Ben Burrell | MSEN | Porter Valley Plodders | 00:42:07 |
13 | David Robinette | MSEN | 00:42:19 | |
14 | Paul Middlemas | MSEN | Steel City Striders RC | 00:42:47 |
15 | Lewis Banton | M40 | Clowne Road Runners Club | 00:42:55 |
16 | John Hunt | M50 | Dark Peak | 00:43:02 |
17 | Andrew Wainwright | M50 | 00:43:08 | |
18 | Richard Baldwin | MSEN | Dark Peak | 00:43:10 |
19 | Colin Osborne | M40 | Totley AC | 00:43:11 |
20 | Louis Wood | M40 | Steel City Striders RC | 00:43:27 |
21 | Austin Frost | M40 | Dark Peak | 00:44:29 |
22 | Thomas Entwistle | MSEN | Dark Peak | 00:45:00 |
23 | Phil Moore | MSEN | 00:45:14 | |
24 | Ellen Downs | WU23 | Sheffield University Orienteering Club | 00:45:20 |
25 | Ed Richardson | M40 | Dark Peak | 00:45:27 |
26 | Jack Swindells | MSEN | Dark Peak | 00:45:37 |
26 | Steven Gascoyne | M40 | North Derbyshire RC | 00:45:37 |
28 | Jacob Sherlock | MU23 | Sheffield University Orienteering Club | 00:45:44 |
28 | Rob Massey | MSEN | Bollington Harriers | 00:45:44 |
30 | Joshua Moon | MSEN | Dark Peak | 00:46:01 |
30 | Mark Burley | MSEN | Macclesfield Harriers & AC | 00:46:01 |
32 | Mark Jacobi | M50 | Totley AC | 00:46:15 |
33 | Hal Roberts | MSEN | Steel City Striders RC | 00:46:34 |
34 | Kevin Mahon | M40 | Moomin Valley Strollers | 00:46:35 |
35 | John Brannock | MSEN | Porter Valley | 00:46:36 |
36 | Hazel Farnell | WSEN | Totley AC | 00:46:37 |
37 | Nick Brimacombe | MSEN | Totley AC | 00:46:38 |
38 | Kieran Shanahan | MSEN | Fat Boys | 00:47:00 |
39 | Nicola Squires | WSEN | Hallamshire Harriers Sheffield | 00:47:04 |
40 | Mary Fleming | WSEN | Sheffield University Orienteering Club | 00:47:09 |
41 | Paul Stephenson | M40 | Totley AC | 00:47:14 |
42 | James Halse | M40 | Dark Peak | 00:47:24 |
43 | Lucas Jones | M40 | Goyt Valley Striders | 00:47:27 |
43 | Thomas Smith | MSEN | South Yorkshire Police AC | 00:47:27 |
45 | Al Cook | M40 | Steel City Striders RC | 00:47:36 |
46 | Colin Lynch | M50 | Totley AC | 00:47:43 |
47 | Ben Allen | M40 | Handsworth Roadhogs | 00:47:44 |
48 | Lee Rufford | MSEN | 00:47:47 | |
49 | Michael Jones | MSEN | GoodGym Race Team | 00:47:48 |
50 | Paul Lewis | M40 | Long Eaton Running Club | 00:48:01 |
51 | Andrew Reid | M40 | Porter Valley Plodders | 00:48:03 |
52 | Mike Taylor | M40 | Fat Boys RC | 00:48:14 |
53 | Andrew Dickenson | M50 | Dark Peak | 00:48:17 |
54 | Chris Williamson | MSEN | South Yorkshire Orienteers | 00:48:23 |
55 | Kenneth Malton | MSEN | Shelton Striders | 00:48:33 |
56 | Laurence Tendler | M40 | Bollington Harriers | 00:48:40 |
57 | Andrew Hunter | M40 | Beeston AC | 00:48:43 |
58 | Michael Reece | M40 | 00:49:03 | |
59 | Tomos King | MU23 | Sheffield University Orienteering Club | 00:49:04 |
60 | Nigel Barnes | M40 | Steel City Striders RC | 00:49:13 |
61 | Tony Hall | M50 | Dark Peak | 00:49:14 |
62 | Jon Slate | M40 | Hallamshire Harriers Sheffield | 00:49:39 |
63 | Aidan Grant | M40 | Goyt Valley Striders | 00:49:42 |
63 | Dan Box | MSEN | Fat Boys RC | 00:49:42 |
63 | Tom Cliffe | MSEN | 00:49:42 | |
66 | Marcel Darling | M40 | Shelton Striders | 00:49:47 |
66 | Tyrrell Basson | M40 | Dark Peak | 00:49:47 |
68 | Helen Quirk | WSEN | 00:49:51 | |
68 | Michael Bamford | MSEN | 00:49:51 | |
70 | Simon Limbert | MSEN | 00:49:57 | |
70 | Tim Sterland | MSEN | 00:49:57 | |
72 | Chris Lawson | M40 | Dark Peak | 00:50:15 |
73 | Ashley Flint | MSEN | Belper Harriers | 00:50:19 |
74 | Shaun Parkin | M40 | 00:50:20 | |
75 | Craig Baird | M40 | Steel City Striders | 00:50:28 |
76 | Matthew Jones | M40 | Beeston AC | 00:50:43 |
77 | Joseph Buckman | MSEN | Steel City Striders RC | 00:50:48 |
78 | Hugh Balfour | M60 | Dulwich Runners AC | 00:50:55 |
79 | Luke Noble | MSEN | 00:51:05 | |
80 | Wayne Grant | M40 | Goyt Valley Striders | 00:51:07 |
81 | Jim Paxman | M60 | Dark Peak | 00:51:10 |
82 | Nick Watts | MSEN | 00:51:11 | |
83 | Richard Hyde | M50 | Erewash Valley RC | 00:51:12 |
84 | Simon Conroy | M40 | Dark Peak | 00:51:32 |
85 | Paul Hulbert | M50 | Fat Boys RC | 00:51:34 |
86 | David Openshaw | M40 | Fat Boys RC | 00:51:39 |
86 | Robert Davies | M50 | Steel City Striders RC | 00:51:39 |
88 | Iain Smith | M40 | Buffalo Whippets AC | 00:51:40 |
89 | Stuart Carter | MSEN | 00:51:54 | |
90 | Daniel Owen-Mcgee | M40 | 00:52:00 | |
90 | Rick Frolich | M50 | 00:52:00 | |
92 | Andy Sheppard | M40 | Steel City Striders RC | 00:52:01 |
93 | Andy Buck | M60 | Steel City Striders RC | 00:52:11 |
94 | Neil Colquhoun | MSEN | Goyt Valley Striders | 00:52:12 |
95 | Alan Billington | M40 | Belper Harriers | 00:52:13 |
96 | Jawad Qasrawi | M40 | Small Park BIG RUN | 00:52:14 |
97 | Mark Buskwood | M50 | Totley AC | 00:52:16 |
98 | David Veryard | M50 | 00:52:17 | |
99 | Ben Clithero | M40 | Steel City Striders RC | 00:52:18 |
100 | Martyn Jones | M40 | Dark Peak | 00:52:19 |
101 | Lex Wilkinson | M40 | Porter Valley Plodders | 00:52:20 |
102 | Gary Newham | M40 | Erewash Valley RC | 00:52:21 |
103 | Nick Burns | M40 | Steel City Striders RC | 00:52:22 |
104 | Richard Bembridge | M40 | Dark Peak | 00:52:42 |
105 | David Hughes | M40 | Ackworth Road Runners | 00:52:50 |
106 | Ross Richards | M40 | 00:52:58 | |
107 | Stephen Clarke | M40 | Steel City Striders RC | 00:53:03 |
108 | Eddy Webb | M40 | Goyt Valley Striders | 00:53:04 |
109 | James Boardwell | M40 | Dark Peak | 00:53:06 |
110 | Arron Jackson | M40 | Worksop Harriers | 00:53:08 |
111 | Ian Stinson | M40 | Steel City Striders RC | 00:53:22 |
112 | Samantha Hulbert | W50 | Fat Boys RC | 00:53:35 |
113 | Claire Lewis | WSEN | Holme Pierrepont RC | 00:53:38 |
114 | Sarah Burrell | WSEN | Porter Valley Plodders | 00:53:55 |
115 | Simon Bray | M40 | Sinfin Running Club | 00:53:56 |
116 | Andy Hartley | M60 | Fat Boys RC | 00:54:02 |
117 | Simon Allen | M40 | Dark Peak | 00:54:05 |
118 | Sarah Roscoe | WSEN | 00:54:08 | |
119 | Claire Dutson | WSEN | Porter Valley Plodders | 00:54:15 |
120 | Anthony Aram | M50 | Redhill Road Runners | 00:54:22 |
121 | Connor Lomax | M40 | Goyt Valley Striders | 00:54:27 |
122 | Alex Cairns | MSEN | 00:54:30 | |
123 | Jessica Brooks | W40 | Steel City Striders | 00:54:39 |
124 | Julie Darigala | W40 | Penistone Footpath Runners & Athletic Club | 00:54:45 |
125 | Peter Baker | M50 | Belper Harriers | 00:54:55 |
126 | Jo Brown | WSEN | Totley AC | 00:55:02 |
127 | Dean Young | M40 | Steel City Striders RC | 00:55:07 |
128 | Stephanie Watts | WSEN | Dark Peak | 00:55:08 |
129 | Rachel Thorley | WSEN | 00:55:09 | |
130 | Michelle Needham | W40 | Clowne Road Runners Club | 00:55:10 |
131 | Ant Harris | M40 | Fat Boys RC | 00:55:23 |
131 | Dominic Taylor | M40 | Fat Boys Running Club | 00:55:23 |
131 | Paul Beckett | M40 | Dark Peak | 00:55:23 |
131 | Steve Haake | M50 | Steel City Striders RC | 00:55:23 |
131 | Will Day | M50 | Steel City Striders RC | 00:55:23 |
136 | Claire Haycock | W40 | Smiley Paces | 00:55:36 |
137 | Ashley Simmons | MSEN | 00:55:44 | |
137 | Peter Daly | M50 | Pennine Fell Runners | 00:55:44 |
137 | Robert Willis | M40 | Totley AC | 00:55:44 |
140 | Ben Heller | M50 | Steel City Striders RC | 00:56:00 |
141 | Jeremy Windsor | M40 | Fatboys Running Club | 00:56:01 |
142 | Julia Nolan | W50 | Dark Peak | 00:56:02 |
143 | Andy Prichard | M50 | Porter Valley Plodders | 00:56:15 |
144 | Nicola Rafferty | W50 | Steel City Striders RC | 00:56:20 |
145 | Matthew Jackson | MSEN | Heanor Running Club | 00:56:32 |
146 | Andrew Lessiter | M40 | Matlock Athletic Club | 00:56:33 |
147 | Nicola Booth | WSEN | Bollington Harriers | 00:56:36 |
148 | Frances Norman | WSEN | Steel City Striders RC | 00:56:37 |
149 | Richard Hind | M50 | Clowne Road Runners Club | 00:56:49 |
150 | Morgan Field | M40 | Beeston AC | 00:57:00 |
151 | David Maloney | M50 | Steel City Striders | 00:57:01 |
152 | Phil Howson | M50 | Steel City Striders RC | 00:57:13 |
153 | Anna Aspinall | WSEN | Goyt Valley Striders | 00:57:14 |
154 | Trevor Hibbert | M40 | Sinfin Running Club | 00:57:22 |
155 | Jon Ward | MSEN | 00:57:24 | |
156 | Bas Ursem | MSEN | 00:57:25 | |
157 | Pat Goodall | W60 | Totley AC | 00:57:28 |
158 | Jason Brown | M40 | 00:57:44 | |
159 | Madeleine Fforde | WSEN | 00:57:45 | |
160 | Chris Caroe | M40 | 00:57:53 | |
160 | Chris Shaw | M50 | Dark Peak | 00:57:53 |
162 | Martin Holding | M50 | Wakefield District H & AC | 00:57:57 |
163 | Peter Henley | M40 | Redhill Road Runners | 00:57:58 |
164 | Chris Wojciechowski | MSEN | GoodGym | 00:57:59 |
164 | Ruth Brandon | W40 | Holme Pierrepont RC | 00:57:59 |
164 | Sarah Cairns | W40 | 00:57:59 | |
167 | Anna Hill | WSEN | 00:58:13 | |
167 | Christopher Allen | M50 | Holme Pierrepont RC | 00:58:13 |
167 | Samuel Hurst | MSEN | Rivelin Runners | 00:58:13 |
170 | Carlene Rowson | WSEN | Totley AC | 00:58:31 |
171 | Rhona McMillan | WSEN | SHUOC | 00:58:34 |
172 | Sarah Walch | WSEN | Penistone Footpath Runners & Athletic Club | 00:58:35 |
173 | James Ellwood | M40 | Porter Valley Plodders | 00:58:38 |
174 | Barry Warwick | M70 | Derwent Runners (Derby) | 00:58:53 |
175 | David Jones | M50 | 00:58:54 | |
176 | Helen Calder | W40 | Steel City Striders RC | 00:58:57 |
177 | Nick Woffenden | M40 | 00:58:58 | |
178 | Richard Bowles | MSEN | Valley Hill Runners | 00:59:06 |
179 | Caroline Scott | W40 | Sinfin Running Club | 00:59:09 |
180 | Gillian Allen | WSEN | Steel City Striders RC | 00:59:14 |
181 | James Thomas | MSEN | 00:59:15 | |
182 | Andrew Lumsden | M40 | 00:59:16 | |
183 | Frances Cundill | WSEN | 00:59:17 | |
184 | Carmel Stanford | W40 | 00:59:18 | |
185 | Andrew Watkins | M50 | Tideswell Running Club | 00:59:20 |
186 | Beth Cole | WSEN | Smiley Paces | 00:59:25 |
187 | Ragnar Broekhoven | MSEN | 00:59:30 | |
188 | Iain Storey | MSEN | 00:59:36 | |
189 | Steven Brookes | M50 | 00:59:44 | |
190 | Shaun Burke | MSEN | Rivelin Runners | 00:59:46 |
191 | Fran Allen | WSEN | Steel City Striders RC | 00:59:53 |
192 | Caroline Lloyd | W40 | Porter Valley Plodders | 00:59:55 |
193 | Clare Howarth | WSEN | Totley AC | 00:59:58 |
193 | Elizabeth Westwood | WSEN | 00:59:58 | |
193 | Kevin Rowles | M50 | Killamarsh Kestrels | 00:59:58 |
193 | Tom Ricketts | M50 | Totley AC | 00:59:58 |
197 | Joseph Cormack | MSEN | 01:00:02 | |
198 | Chris Walker | M40 | Steel City Striders RC | 01:00:16 |
199 | Helen Wright | WSEN | Penistone Footpath Runners & Athletic Club | 01:00:23 |
200 | Becki Penrose | W40 | 01:00:27 | |
201 | Alexandra Guerrero | WU23 | University Of Nottingham AC | 01:01:27 |
202 | Clare Thompson | W40 | Smiley Paces | 01:01:43 |
203 | Tommy Lunde | MSEN | Equip Norway | 01:01:47 |
204 | Ken Jones | M70 | Dark Peak | 01:01:50 |
205 | Deborah Lodge | W50 | Totley AC | 01:02:11 |
205 | Hannah Sharpe | WSEN | Clowne Road Runners Club | 01:02:11 |
205 | Philip Swirles | M40 | Steel City Striders RC | 01:02:11 |
205 | Robert Heminway | MSEN | 01:02:11 | |
209 | Celine Pagnier | W40 | GoodGym | 01:02:12 |
210 | Robert Hartley | M40 | 01:02:13 | |
211 | Brent Lindsay | M50 | Penistone Footpath Runners & Athletic Club | 01:02:15 |
212 | David Wood | M50 | Kimberworth Striders | 01:02:35 |
213 | Rachel Limbert | WSEN | 01:02:39 | |
214 | Caroline Burrell | W40 | 01:02:46 | |
215 | Charlotte Woodger | WSEN | Smiley Paces | 01:02:53 |
216 | Tim Mackey | M60 | Dark Peak | 01:02:56 |
217 | Sue Barker | W50 | 01:03:00 | |
218 | Helen Young | W40 | Totley AC | 01:03:02 |
219 | Paul Bourne | M50 | Porter Valley Plodders | 01:03:04 |
220 | Anne Noble | WSEN | 01:03:06 | |
221 | Emma Wilkinson | WSEN | 01:03:07 | |
222 | Rachel George | WSEN | Porter Valley Plodders | 01:03:10 |
223 | Valentina Wright | W40 | Penistone Footpath Runners & Athletic Club | 01:03:11 |
224 | David Walsh | M50 | Redhill Road Runners | 01:03:13 |
225 | Becky Greenwood | WSEN | GoodGym | 01:03:15 |
226 | Carl Rawson | M40 | 01:03:16 | |
227 | Gareth Lloyd | M50 | 01:03:18 | |
228 | Tom Nuttgens | M50 | Steel City Striders RC | 01:03:20 |
229 | Ian Lowe | M50 | 01:03:22 | |
230 | Fleur Jones | WSEN | Smiley Paces | 01:03:25 |
231 | Laura Garcia | W40 | Smiley Paces | 01:03:30 |
232 | Paul Horsfall | M60 | Handsworth Roadhogs | 01:03:35 |
233 | Paul Hunt | M50 | Goyt Valley Striders | 01:03:50 |
234 | Holly McCain | WSEN | Beeston AC | 01:04:02 |
235 | Stephen Stead | M50 | 1485 Triathlon Club | 01:04:04 |
236 | Laura Hogg | WSEN | Steel City Striders RC | 01:04:18 |
237 | Duncan Rance | M40 | Dark Peak | 01:04:36 |
238 | Andy Smith | M50 | Mercia Fell Runners | 01:04:39 |
239 | Claire Conway | WSEN | Totley AC | 01:04:45 |
240 | James Pinchin | MSEN | Beeston AC | 01:04:55 |
241 | Chris Horsfall | M60 | Handsworth Roadhogs | 01:05:00 |
242 | Linette Ruston | W40 | Goyt Valley Striders | 01:05:01 |
243 | Kev Hewitt | M40 | 01:05:11 | |
244 | Clive Hayward | M60 | Redhill Road Runners | 01:05:16 |
245 | Sarah Wales | WSEN | Smiley Paces | 01:05:22 |
246 | Dave Arundale | M60 | Dark Peak | 01:05:47 |
247 | Bob Bryan | M60 | Dark Peak | 01:05:49 |
248 | Phil James | M50 | Redhill Road Runners | 01:05:50 |
249 | Moira Hunt | W60 | Goyt Valley Striders | 01:05:55 |
250 | Marcus Martinez | M40 | 01:06:05 | |
251 | Loz Harvey | M40 | 01:06:23 | |
252 | Jon Heathfield | M50 | Dark Peak | 01:06:44 |
253 | Bob Grocutt | M50 | Steel City Striders RC | 01:06:52 |
254 | Kenny Mosley | M40 | Dark Peak | 01:07:07 |
255 | Chris Tetley | M60 | Goyt Valley Striders | 01:07:08 |
256 | Sally Twigg | WSEN | Steel City Striders | 01:07:09 |
257 | Jill Davies | W50 | Steel City Striders RC | 01:07:10 |
258 | Helen Smith | WSEN | Ripley Running Club | 01:07:51 |
259 | Roz Massey | WSEN | Totley AC | 01:07:53 |
260 | Andy Horsfall | MSEN | Handsworth Roadhogs | 01:08:01 |
261 | Kim Russon | W40 | Totley AC | 01:08:29 |
262 | Kate Scott | W50 | Steel City Striders RC | 01:08:39 |
263 | Zofia Trzeciak | WSEN | 01:09:00 | |
264 | Dean Harding | MSEN | Steel City Striders RC | 01:09:11 |
265 | Vanessa Smith | W40 | 01:09:16 | |
266 | Phil Hughes-Narborough | M50 | North Derbyshire RC | 01:09:20 |
267 | Maeve Largey | WSEN | Smiley Paces | 01:09:26 |
268 | Catherine Hayden | W40 | Smiley Paces | 01:09:41 |
269 | Sonia Lee | W50 | City Of Sheffield And Dearne AC | 01:09:54 |
270 | Heather Thornley | WSEN | Redhill Road Runners | 01:10:18 |
271 | Adele Hough | WSEN | Derwent Runners (Derby) | 01:11:01 |
272 | Linda Birch | W40 | 01:11:09 | |
273 | James Bagnall | M40 | 01:11:26 | |
274 | Michael Arundale | M60 | Dark Peak | 01:11:37 |
275 | Richard Taylor | MSEN | Steel City Striders | 01:11:56 |
276 | Diane Clewes | W50 | Totley AC | 01:12:05 |
277 | Naomi Rabin | WSEN | Steel City Striders RC | 01:12:17 |
278 | Katie Dale | WSEN | 01:12:26 | |
279 | Jane Bendrey | W40 | None | 01:12:27 |
280 | Fiona Cahill | W50 | Smiley Paces | 01:12:30 |
281 | Steve Tebb | M40 | Clowne Road Runners Club | 01:12:33 |
282 | Christopher Jones | MSEN | Rivelin Runners | 01:13:42 |
283 | Carole Vannucci | W40 | 01:15:07 | |
284 | Kyra Campbell | WSEN | 01:15:08 | |
285 | Erica Oram | W50 | 01:15:15 | |
286 | Elliot Shiel | MSEN | 01:15:18 | |
287 | Julie Keeling | W50 | Clowne Road Runners Club | 01:16:09 |
288 | Catherine Sykes | W40 | 01:16:36 | |
289 | Louise Harrop | W40 | Valley Hill Runners | 01:16:42 |
290 | Rose Leivers | WSEN | Heanor Running Club | 01:16:55 |
291 | David Henton | MSEN | Heanor Running Club | 01:17:01 |
292 | Steve Hand | M50 | Derwent Runners (Derby) | 01:17:58 |
293 | David Bocking | M50 | Steel City Striders | 01:18:04 |
293 | Tess Bocking | WSEN | 01:18:04 | |
295 | Angela Owen | W40 | North Derbyshire RC | 01:18:29 |
295 | Helen Cameron | WSEN | Sheffield RC | 01:18:29 |
297 | Neal Matthews | M50 | Sheffield RC | 01:18:52 |
298 | Rose Ward | W40 | Smiley Paces | 01:18:55 |
299 | Rachel Suddrick | W40 | Smiley Paces | 01:19:00 |
300 | Ruth Siggs | W40 | Smiley Paces | 01:19:05 |
301 | Poppy Howe | WU23 | The University Of Nottingham Triathlon Club | 01:19:06 |
302 | Cassandra Rawlings | W50 | 01:19:08 | |
303 | Alyson Rayner | W40 | Smiley Paces | 01:19:09 |
304 | Tamzin Yates | W40 | Redhill Road Runners | 01:19:12 |
305 | Yvette McCracken | W50 | Smiley Paces | 01:19:15 |
306 | Lucy Downes | W40 | Smiley Paces | 01:19:34 |
307 | Caroline Fuller | W50 | City Of Sheffield And Dearne AC | 01:19:44 |
308 | Eileen McBride | WSEN | No Club | 01:19:48 |
309 | Peter Fotheringham | M60 | Goyt Valley Striders | 01:21:13 |
310 | Matthew Winslow | M40 | Steel City Striders RC | 01:21:59 |
310 | Sallyann Winslow | W40 | Steel City Striders RC | 01:21:59 |
310 | Stephen Gilmer | MSEN | GoodGym Race Team | 01:21:59 |
313 | Felicity Freeman | WSEN | 01:22:05 | |
314 | Maurice West | M70 | Dark Peak | 01:23:47 |
315 | Thomas Pollak | M70 | Rivelin Runners | 01:23:56 |
316 | Jeffrey Ball | M50 | 01:25:16 | |
316 | Tracey Ancliff | W50 | 01:25:16 |
Please report any errors in these results to the Race Contact for this race - see the race listing for contact details.