Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

07/07/2019 – Up The Nab Under 13





  
Pos Name Category Club Time
1 Rowan Ashworth M Ambleside AC 00:08:48
2 Jack Lamb M Chorley 00:08:52
3 Archie Peaker M Keighley & Craven AC 00:08:59
4 Ewen Wilkinson M Keighley & Craven AC 00:09:06
5 Declan Levay M Holmfirth Harriers 00:09:11
6 Tom Hooper M Wharfedale Harriers 00:09:15
7 Mylo Jewell M Cumberland Fell Runners 00:09:18
8 George McFie M Calder Valley Fell Runners 00:09:29
9 Jamie Barnes M Wespa 00:09:29
10 Ben Allmono M Ambleside AC 00:09:35
11 Riley Merryfield M Ambleside AC 00:09:38
12 Thomas McKeo M Calder Valley Fell Runners 00:09:40
13 Libby Rickerby F Chorley 00:09:44
14 Jack Cook M Buxton AC 00:09:47
15 Max Winstanley M Chorley 00:09:59
16 Lucille Pickles F Barlick Fell Runners 00:10:07
17 Micah Walmsley M Lancaster & Morecambe AC 00:10:08
18 Freddie Preece M Telford AC 00:10:11
19 Oliver Ball M Lancaster & Morecambe AC 00:10:13
20 Joe Moss M Dark Peak Fell Runners 00:10:20
21 Tyler Piercy M Wespa 00:10:23
22 Oliver Bailey F Mercia Fell Runners 00:10:29
23 Imogen Andpeassen F Horwich RMI Harriers 00:10:43
24 Aiden Mckenna M Horwich RMI Harriers 00:10:48
25 Olivia Aldhay F Wharfedale Harriers 00:10:50
26 Lily Edmondson F Rossendale Harriers & AC 00:10:58
27 Ethan Doyle M Ilkley Harriers AC 00:11:04
28 Thomas Martin M Pudsey & Bramley AC 00:11:05
29 Patrick Mannion M East Cheshire Harriers 00:11:24
30 Garth Duffy M Barlick Fell Runners 00:11:27
31 Kian Ball M Denby Dale AC 00:11:30
32 Wynn Standish M Calder Valley Fell Runners 00:11:31
33 Layla Kirkley F Wharfedale Harriers 00:11:32
34 Olivia Swarbrick F Cumberland Fell Runners 00:11:34
35 Sylvie Ellis F Denby Dale AC 00:11:36
36 Elsie Haygarth F Rossendale Harriers & AC 00:11:40
37 Lucy Whelan F Buxton AC 00:11:45
38 Gracie Moss F Dark Peak Fell Runners 00:11:53
39 Ruby Fort F Trawden AC 00:11:55
40 Olivia Falkinbridge F Calder Valley Fell Runners 00:11:55
41 Isobelle Wilkinson F Horwich RMI Harriers 00:12:03
42 Violet Young F Rossendale Harriers & AC 00:12:05
43 Charlotte Vickers F Horwich RMI Harriers 00:12:11
44 Benjamin Giles M Lancaster & Morecambe AC 00:12:15
45 Finnan Docherty M East Cheshire Harriers 00:12:20
46 Fearne Hanson F Calder Valley Fell Runners 00:12:22
47 Nathan Giles M Lancaster & Morecambe AC 00:12:22
48 Oscar Shinn M Ilkley Harriers AC 00:12:23
49 Evie Hargreaves F Rossendale Harriers & AC 00:12:39
50 Alice Lamb F Chorley 00:12:40
51 Victoria Worboys-Hodgson F Denby Dale AC 00:12:43
52 Emily Bradley F Dark Peak Fell Runners 00:12:44
53 Ben Crutchley M Glossopdale Harriers 00:12:58
54 Annie Dickinson F Lancaster & Morecambe AC 00:13:02
55 Charles Farrow M 00:13:03
56 Grace Bond F Buxton AC 00:13:04
57 Chloe Simms F Wharfedale Harriers 00:13:15
58 Molly Golden F Buxton AC 00:13:17
59 Betsy Willis F Wharfedale Harriers 00:13:24
60 Lily Singleton F Ilkley Harriers AC 00:13:25
61 Lily-Grace Clayton F Barlick Fell Runners 00:13:36
62 Rebecca Cudhay F Buxton AC 00:14:00
63 Alicia Crawford F Helm Hill 00:14:03
64 Isabelle Groom F Dark Peak Fell Runners 00:14:06
65 Seren Green F Ambleside AC 00:14:21
66 Sophia Gush F East Cheshire Harriers 00:14:27