Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

19/06/2019 – Ogden Midsummer Madness





  
Pos Name Category Club Time
1 Ben Crowther M Halifax 00:27:07
2 Robin Howie M Wharfedale 00:27:07
3 Ethan Hassell M Wharfedale 00:27:07
4 Tom Collinge M Queensbury 00:27:47
5 James Allard M Wharfedale 00:31:09
6 Andrew Britton M40 Wharfedale 00:31:24
7 Michael King M Halifax 00:31:24
8 Daniel Hurd M Wharfedale 00:31:46
9 Daniel Naylor M Baildon 00:31:54
10 Annie Roberts F Todmorden 00:32:07
11 Paul Heeley M40 Fell And Dale 00:32:08
12 Luke Cranfield M Pumas 00:32:19
13 Tim Brook M Pumas 00:32:29
14 Danny Drake M 00:32:59
15 Paul Clough M Halifax 00:33:17
16 Will Carver M40 Halifax 00:34:34
17 Monica Padilla F Wharfedale 00:34:36
18 Paul Crabtree M50 KAC 00:34:40
19 Ben Fellows M40 00:34:55
20 Tristan Watson M York K. 00:36:43
21 Jim Harris M40 Stainland 00:36:45
22 Ian Maher M40 KAC 00:36:46
23 Ian Giles M Halifax 00:36:56
24 Rachael Beaumont F50 Halifax 00:36:59
25 Sunny Curwen M40 Halifax 00:37:30
26 Andy Challinor M40 Fell And Dale 00:38:44
27 Cass Chisholm F 00:38:56
28 Adrian Philips M40 00:38:57
29 Steve Milner M50 Wharfedale 00:39:20
30 Jean Powell F50 Wharfedale 00:39:24
31 Andy Thorpe M50 00:39:25
32 Dave Culpan M50 Stainland 00:39:28
33 David Brickman M 00:39:32
34 Karen Matis F40 Pumas 00:40:07
35 Jamie Stephenson M 00:40:10
36 Tiffany Lewis F40 Stainland 00:40:12
37 Richard Dunn M40 Stainland 00:40:14
38 James Haliday M CVFR 00:40:16
39 Dick Spunlove M73 CVFR 00:40:18
40 Susannah Walters F Baildon 00:40:28
41 Hazel Berrett F50 Halifax 00:43:45
42 Rob Myers F60 Baildon 00:43:54
43 Rikki Hammola F50 Stainland 00:44:17
44 David Baston M40 00:45:12
45 Rachael Smith F Baildon 00:45:15
46 Steve Boyer M50 Stainland 00:45:59
47 Graham Fellows M70 00:46:02
48 Raymond Mooney M50 Stainland 00:46:23
49 Sarah Nichols F UA 00:46:28
50 Hannah Ingham F KAC 00:46:38
51 Paul Wilson M60 Wharfedale 00:46:52
52 Angela Lee F50 Stainland 00:46:58
53 Steven Cavell M60 CVFR 00:47:01
54 Martin Roberts M60 Todmorden 00:47:13
55 Annie Milner F50 Wharfedale 00:47:21
56 Jane Sedgewick F40 KAC 00:47:52
57 Sue Roberts F50 Todmorden 00:48:10
58 Ian Hartman M60 Todmorden 00:48:42
59 Andy Smith M50 Queensbury 00:51:53
60 Chris Greenwood M Halifax 00:54:06