Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

08/05/2019 – Wrekin Streak





  
Pos Name Category Club Time
1 Jack Agnew MSEN Mercia 00:18:56
2 Duncan Birtwistle MSEN Mercia 00:19:37
3 Jordan Stamp MU23 Wrekin Tri 00:19:41
4 Luke Moses U19B Telford AC 00:19:46
5 Lucas Parker U19B Macclesfield Harriers 00:19:57
6 Kristan McKenna M40 00:20:00
7 Simon Adney MSEN Mercia 00:20:05
8 Joe Starling U19B Mercia 00:20:26
9 Henry Webb U19B Mercia 00:20:27
10 John Atyeo M50 Mercia 00:20:40
11 Richard Price MSEN 00:20:43
12 Silvio Udiluca MSEN 00:20:46
13 Tom Foster M45 Mercia 00:21:01
14 James Craig MSEN Mercia 00:21:02
15 Kristaps Cehovics MSEN 00:21:04
16 Jesse Betts MSEN Tac 00:21:20
17 Richard Bate MSEN Mercia 00:21:34
18 Daniel Thurston M40 Wrekin RR 00:22:02
19 John Taylor M50 Mercia 00:22:11
20 Mark Agnew M50 Mercia 00:22:28
21 Mark Griffiths M50 00:22:30
22 Stuart Proctor M50 SAC 00:22:34
23 Ian Faddy-Widmann MSEN Bournville Harriers 00:22:46
24 Max Woollard MSEN 00:22:49
25 Martyn Helliker MSEN Shropshire Shufflers 00:22:59
26 Josie Lloyd WU23 Mercia 00:23:18
27 Nicola Richards W40 Mercia 00:23:21
28 Gary Pearson M45 Croft Ambrey 00:23:47
29 Matthew Bishop M50 00:23:49
30 Lee Murphy MSEN 00:23:57
31 Adam Hill MSEN 00:24:06
32 Shaun Cromie MSEN 00:24:12
33 Maurice Price M40 00:24:13
34 Matthew Holmes U19B Telford AC 00:24:15
35 Gwyneth Parry U19G Mercia 00:24:20
36 Graham Chidley M50 Mercia 00:24:23
37 Mike Streetly M55 Cuthbert 00:24:34
38 Florence Roberts WSEN Shropshire Shufflers 00:24:42
39 Simon Phillips M50 Whitchurch Whippets 00:24:43
40 Craig Teckoe M40 Wrekin RR 00:24:45
41 Clint Hall M40 Hartshill 00:24:47
42 Andy Duggan M50 Wrekin RR 00:24:49
43 Karl Lewis M50 Tipton Harriers 00:24:50
44 Dave Woodvine M45 00:25:05
45 Mark Bentham M40 00:25:25
46 Duncan Jones M50 00:25:34
47 Russ Pidgen MSEN 00:25:35
48 James Treverton MSEN 00:25:38
49 Shaun Western M50 00:25:42
50 Paul Lucas M50 Tipton 00:25:49
51 Ryan Fulford M45 Mercia 00:26:07
52 Susannah Davies WSEN Tipton Harriers 00:26:20
53 Suzanne Kapitanec W40 Mercia 00:26:21
54 Duncan Davies M55 Wolves & Bilston 00:26:35
55 David Gould M65 Mercia 00:26:40
56 Peter Holmes M40 Whitchurch Whippets 00:26:41
57 Grant McKelvie M40 00:26:56
58 Robert Ingham M45 Whitchurch Whippets 00:27:04
59 Edward Beards M55 Mercia 00:27:32
60 Alex Herron MSEN Wolves & Bilston 00:27:39
61 Sarah Cordingley WSEN Maldwyn Harriers 00:27:43
62 Tim Jones M50 Croft Ambrey 00:27:45
63 Laura Gale W40 Bournville Harriers 00:28:01
64 Karl Davies M55 Amazing Feet 00:28:19
65 Kathy Jones WSEN Sy Tri 00:28:31
66 Gregory Perkins M65 Telford AC 00:28:42
67 Jo Grandfield W55 Whitchurch Whippets 00:28:48
68 Robert Williams MSEN 00:28:57
69 Andy Laing M50 00:28:58
70 Nickie Jones W45 Bridgnorth RC 00:29:04
71 Philip Howarth M65 Wrekin RR 00:29:07
72 James Rainbow M40 Whitchurch Whippets 00:29:20
73 Gary Gunner M70 Croft Ambrey 00:29:27
74 Megan Davies U17G Wolves & Bilston 00:29:28
75 Mark Hall M55 Wrekin RR 00:29:30
76 Anna Weber U19G Kidderminster & Stourport RC 00:29:36
77 Matthew Day M40 00:29:38
78 Gill Evans W55 SAC 00:29:48
79 Richard Robinson M40 00:29:58
80 Robin Glover M45 Bridgnorth RC 00:30:29
81 Stephen Bajic M60 Mercia 00:30:41
82 Lindsay Webster W45 00:30:54
83 Paul Sanderson M65 Telford AC 00:30:59
84 Paul Fotheringham M60 00:31:39
85 Louise Weber W45 Amazing Feet 00:33:09
86 Joanna Pike W40 00:33:11
87 Josephine Fotheringham W60 00:33:20
88 Sophie Kellaway WSEN 00:33:28
89 Laura Brown WSEN 00:33:29
90 Den-Anam Beeks U19B School 00:45:11