Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

02/05/2011 – Coiners under 12





  
Pos Name Category Club Time
1 Alfie Thompson U12 Boy Leicester Coritaniums AC 00:15:07
2 Joshua Newbold U12 Boy Wharfedale 00:15:41
3 Tiarnan Crorken U12 Boy Pendle 00:15:42
4 Tyler Hutchinson U12 Boy York 00:15:47
5 Nathan Smith U12 Boy CFR 00:15:59
6 James Lund U12 Boy Keighley & Craven 00:16:00
7 Jacob Aubery U12 Boy 00:16:12
8 Lily McGuinness U12 Girl East Cheshire 00:16:27
9 Robbie Johnstone U12 Boy Wharfedale 00:16:40
10 Joshua Boyle U12 Boy Hyndburn AC 00:16:43
11 Thomas Nelson U12 Boy Calder Valley 00:16:44
12 Jimmy Burke U12 Boy Holmfirth Harriers 00:16:52
13 Erica Byram U12 Girl Holmfirth Harriers 00:16:53
14 Lucy Byram U12 Girl Holmfirth Harriers 00:16:56
15 Thomas Marchant U12 Boy Pendle 00:17:01
16 Blythe Fourie U12 Girl Hyndburn AC 00:17:08
17 Martin Howard U12 Boy Calder Valley 00:17:18
18 Charlie Lowrie U12 Boy Wharfedale 00:17:21
19 Ethan Radcliffe U12 Boy 00:17:25
20 David Lewis U12 Boy Hallamshire Harriers 00:17:42
21 Lewis Bartholomew U12 Boy Holmfirth Harriers 00:17:45
22 Alexander Dawson U12 Boy Calder Valley 00:17:45
23 Gregan Baker U12 Boy Pendle 00:17:57
24 Matthew Merrick U12 Boy Bingley Harriers 00:17:57
25 Joe Lonsdale U12 Boy Pendle 00:17:59
26 Ben Nicholl U12 Boy Bingley Harriers 00:18:16
27 Henry Moorhouse U12 Boy Bingley Harriers 00:18:20
28 Emma Clapton U12 Girl Scarborough 00:18:25
29 Max Haworth U12 Boy Rossendale 00:18:37
30 Harry Shelbourne U12 Boy Penistone 00:18:38
31 Elliot Hutchinson U12 Boy 00:18:50
32 James Nuttall U12 Boy Rossendale 00:19:01
33 Imogen Burrow U12 Girl Helm Hill 00:19:07
34 Tiraj Waterman U12 Boy Holmfirth Harriers 00:19:13
35 Robert Albion U12 Boy Broughton Runners 00:19:16
36 Leah Albion U12 Girl Broughton Runners 00:19:29
37 Corinna Haworth U12 Girl Rossendale 00:19:36
38 Georgia Turgoose U12 Girl Blackburn Harriers 00:19:36
39 Mia Senior U12 Girl Helm Hill 00:19:40
40 Sharon Williamson U12 Girl Rossendale 00:20:00
41 Sarah Longshaw U12 Girl Rossendale 00:20:01
42 Eilidh Miller U12 Girl Broughton Runners 00:20:06
43 Finn Bateson U12 Boy Hallamshire Harriers 00:20:12
44 Jessica Nelson U12 Girl Rossendale 00:20:13
45 Victoria Merrick U12 Girl Bingley Harriers 00:20:20
46 Esme Pearse U12 Girl Blackburn Harriers 00:20:29
47 Gemma Johnson U12 Girl Calder Valley 00:20:33
48 Abigail White U12 Girl Bingley Harriers 00:20:49
49 Genevieve Durrans U12 Girl Holmfirth Harriers 00:20:53
50 Olivia Roper U12 Girl Bingley Harriers 00:21:01
51 Natalya Irvine U12 Girl Clayton-le-Moors 00:21:07
52 Rachel Bailey U12 Girl Bolton Harriers 00:21:08
53 Daisy Mae Smith U12 Girl Holmfirth Harriers 00:21:25
54 Sam Wilkinson U12 Boy Keighley & Craven 00:21:49
55 Katie Horn U12 Girl Wharfedale 00:21:50
56 Emily Hughes U12 Girl Stockport Harriers 00:21:52
57 Matthew Warhurst U12 Boy Pennine FR 00:22:18
58 Amber Frankland U12 Girl Calder Valley 00:23:03
59 Zoe Whiting U12 Girl Scarborough 00:23:32
60 Emily Cox U12 Girl Keighley & Craven 00:23:32
61 Anna Morris U12 Girl Keighley & Craven 00:23:33
62 Emily Robinson U12 Girl Keighley & Craven 00:23:34
63 Charley Godsman U12 Girl Calder Valley 00:24:22
64 Amy Hambly U12 Girl Broughton Runners 00:25:06
65 Tegan Knappy U12 Girl Keighley & Craven 00:25:27
66 Alex Stewart U12 Boy  Bingley DNF