Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

12/09/2010 – Stretton Skyline





  
Pos Name Category Club Time
1 Steven Cale SM Shrewsbury AC 02:30:17
2 Edward Davies 1M55 Mercia 02:51:30
3 John Hedger SM Torq 02:53:46
4 Matthew Fortes SM Eryri 02:54:29
5 Matthew Marston SM Mercia 02:55:00
6 Val Swingler 1L V40 Shropshire Shufflers 02:55:20
7 Tom Fisher SM Wolves & Bilston 02:58:17
8 Stephen Jones 2M55 Eryri 02:58:30
9 Noel Hogan 1M45 Newport 03:00:20
10 Mark Agnew 1M40 Mercia 03:00:31
11 Stephen Jones 2M40 Clwydian 03:01:30
12 Richard Bacon SM Torq 03:02:30
13 Nick Maloney SM Thames H & H 03:03:07
14 David Coley 3M40 Telford Harriers 03:04:10
15 Helen Skelton 2SL Newport 03:04:10
16 Dave Powell 1M50 Aberystwyth 03:04:12
17 Roland Stafford SM Mercia 03:04:43
18 Connor Carson SM Kenilworth 03:08:05
19 Ned Lammas 2M45 Mercia 03:08:26
20 Becki Law 3SL Eryri 03:08:35
21 Mark Bollom SM Mercia 03:08:36
22 Henry Thomas 3M45 Telford AC 03:10:50
23 Ian Grindley 4M45 Wolves & Bilston 03:11:42
24 Matty Brennan SM Erewash 03:11:42
25 Daniel Brazier SM Mercia 03:11:58
26 Nigel Glaze 5M45 Mercia 03:12:14
27 Polly Gibb 4L V45 Mercia 03:12:21
28 Phoebe Webster 5L Aberystwyth 03:12:50
29 Louis Coles SM Claremont 03:13:35
30 Louise Barker 6L Aberystwyth 03:16:34
31 Mel Price 7L Mercia 03:16:47
32 Steve Wickham 2M50 Erewash 03:17:05
33 Neil Hindle 3M55 FRA 03:17:30
34 Calvin Wright 4M40 U/A 03:19:56
35 David Jamieson 6M45 U/A 03:20:58
36 Sandy McKenzie 5M40 Newport 03:22:32
37 Paul Flinn 7M45 Mercia 03:23:40
38 Kristof Nowicki SM U/A 03:24:00
39 Mick Ligema 3M50 Croft Ambrey 03:24:47
40 Andrew Rose SM Belper 03:26:20
41 Steve Bajic 4M50 Telford Harriers 03:26:40
42 Duncan Beales 8M45 Shrewsbury AC 03:27:10
43 John Walden SM Ludlow 03:27:42
44 Chris Smallman 9M45 Mercia 03:28:03
45 Sheila Barbour 8L V40 Mercia 03:28:04
46 Louise Staples 9L U/A 03:31:30
47 Jamie Woodyard 6M40 Springfield Striders 03:32:50
48 Anthony Marsh SM Springfield Striders 03:32:50
49 John Taylor 7M40 Newport 03:32:55
50 Gary Gunner 1M60 Croft Ambrey 03:35:14
51 Gill Evans 10L V45 Shepshed 03:38:11
52 Andy Dunn SM U/A 03:39:15
53 Charles Ashley 5M50 Wrexham 03:42:08
54 Edmund Newey SM Mercia 03:42:30
55 Andrew Rogers SM U/A 03:42:45
56 Gareth Ingram SM Shropshire Shufflers 03:42:48
57 David Gould 4M55 West Bromwich Harr 03:43:10
58 Sally Mawhinney 11L V40 U/A 03:44:02
59 Rachel Dearden 12L Peel RR 03:44:05
60 Andrew Davies 5M55 Telford Harriers 03:47:40
61 Hugo Iffla 6M55 WFRA 03:49:57
62 Gareth Jones 8M40 Mercia 03:52:10
63 David Tozer 9M40 U/A 03:52:24
64 Duncan Bowdler SM U/A 03:52:24
65 Andy Laing 10M40 U/A 03:52:54
66 Phil Pittson 2M60 Erewash 03:53:05
67 Graham Rolfe 10M45 Harborough 03:53:19
68 John Edmund 7M55 U/A 03:54:38
69 Rodney Jones 3M60 Newport 03:54:47
70 Gary Robertson SM U/A 04:00:11
71 Phil Blatch 8M55 Mercia 04:13:10
72 Glyn Evans 11M45 Vale Royal 04:15:15
73 Jim Tinnion 11M40 Mercia 04:16:34
74 Linda Edmondson 13L V45 Wrekin RR 04:16:40
75 Wendy Nicholls 14L Dudley & Kingswinford 04:53:00
76 Sandra Wollaston 15L V45 Dudley & Kingswinford 04:53:00
77 Marie Latrelle 16L V45 Dudley & Kingswinford 05:01:56
78 Rob Brown 4M60 Chepstow 05:03:33
79 Stacey Jones 17L Dudley & Kingswinford 05:19:00
80 Paul McNee 9M55 Dudley & Kingswinford 05:19:00
81 Sally McConville 18L V45 Dudley & Kingswinford 5.21.32.