Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

13/06/2018 – Hotfoot Up Famau





  
Pos Name Category Club Time
1 Tom Wood M23 Eryri 00:35:54
2 Rob Grantham M40 Pensby 00:35:55
3 Jez Brown M40 Buck 00:37:05
4 Ryan Davies Sm Wxm 00:37:53
5 David White Sm Buck 00:39:34
6 Andy Gibbons Sm Bingley 00:40:33
7 Richard Watson Sm C Bay 00:40:57
8 Ethan Ackroyd M23 W Cheshire 00:41:09
9 Simon Edwards M40 Buck 00:41:15
10 Lee Bird Sm Wxm 00:41:22
11 Steve Toogood M50 Buck 00:41:23
12 Andy Pritchard M40 Buck 00:41:24
13 Chris Myles Sm Buck 00:41:53
14 Pete Gray Sm Buck 00:42:24
15 Craig Connor Sm Tattenhall 00:42:49
16 Simon Durkett M40 Tattenhall 00:43:44
17 Lee Thornton Sm Wxm 00:43:45
18 Richard Bolton M40 Pennine 00:44:00
19 Simone Capponi M40 Penny Lane 00:44:14
20 Jose Hayes M40 Buck 00:45:40
21 Martin Witty M50 Deestriders 00:45:55
22 Iain Wood M60 Chester Tri 00:46:06
23 John Rolton Sm CRR 00:46:10
24 Andrew Mackenzie M40 UA 00:46:17
25 David Green Sm Pensby 00:46:45
26 Richard Borne M50 Mysteruns 00:46:50
27 Tim Hargreaves M50 Buck 00:46:55
28 Susan Fourie F40 Chester Tri 00:47:15
29 Jonny Mercer M40 UA 00:47:18
30 Graeme Peacock M40 CRR 00:47:19
31 Denis Garnham M50 UA 00:47:21
32 Dave Brown Sm Run Free 00:47:22
33 Lucy Partridge Sf Pensby 00:47:26
34 Tim Palmer M50 Helsby 00:47:58
35 Will Charles Sm Delamere 00:47:59
36 Kev Charleston Sm Pensby 00:48:15
37 Jonathan Cole M50 E Port 00:48:59
38 Graeme Dick M40 Chester Tri 00:49:00
39 Anne Rosbottom F40 Wirral 00:49:29
40 Rebecca Massey F40 Deestriders 00:49:38
41 Tim Charmley M50 Tattenhall 00:50:27
42 Tammy Lewis-Jones F40 Eryri 00:50:58
43 Derek Williams M50 Mersey Tri 00:51:11
44 Eddie Leshiak M60 Achille Ratti 00:51:15
45 Kate Lightfoot F40 Tattenhall 00:51:28
46 Danny Jenkins M50 Wirral Vikings 00:51:35
47 Phil Gillard M50 Helsby 00:52:09
48 John Jennings M50 E Port 00:52:23
49 Jeff Adams M60 Pensby 00:52:27
50 Neil Bull M50 Wxm 00:52:28
51 Jonathan Cole M50 E Port 00:52:35
52 ? 00:52:39
53 Ricky Leigh Sm CRR 00:53:02
54 Steve Hollman M40 Chester Tri 00:53:04
55 Jenny Ewels F40 CRR 00:53:12
56 Paul Lowtey M40 Deestriders 00:53:47
57 Neil Jenkins M50 Chester Tri 00:54:06
58 Charles Ashley M60 Wxm 00:54:15
59 Joanne McDonough Sf UA 00:55:04
60 Christine Cammillare Sf Deestriders 00:55:25
61 Hannah Funnell Sf Wirral 00:55:30
62 Pete Hughes M50 Wxm 00:55:33
63 Charlie Eldred M50 Tattenhall 00:56:04
64 Nicola Turton Sf UA 00:56:11
65 Melanie Berry F40 CRR 00:56:15
66 Angela Tegg F40 W.Cheshire 00:56:17
67 Lizzy Deary Sf Chester Tri 00:57:20
68 John Kleiser M40 Delamere 00:57:27
69 Amanda Garner Sf Buck 00:57:33
70 Karen Owens F50 Wxm 00:58:53
71 Anthony Daley M50 Pensby 00:59:05
72 ? 00:59:16
73 Beth Morgan Sf UA 00:59:36
74 Kevin Malone Sm UA 00:59:57
75 Andy Worthington M60 Buck 01:01:06
76 Kelly Clark Sf Wirral 01:02:14
77 Vicky Hoolahan Sf UA 01:02:30
78 ? 01:02:50
79 David Munday M50 UA 01:04:35
80 Charlotte Jaggard Sf CRR 01:06:16
81 Emma Richards Sf Wxm 01:06:38
82 Tracey Colligan F40 Prestatyn 01:07:16
83 Laura Ashford Sf Chester Tri 01:07:55
84 Elizabeth Burnside F50 UA 01:08:55
85 James Bone M40 UA 01:09:34
86 Charlotte Blennan F40 Chester Tri 01:26:38
87 Karyn Jackson F40 Chester Tri 01:26:39
88 Carl Mitchell DNF