Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

26/05/2018 – West Nab under 15





  
Pos Name Category Club Time
1 William Longden M Buxton AC 00:18:25
2 Sam Smith M Wharfedale 00:18:43
3 Charlie Allmond M Ambleside AC 00:19:03
4 Toby Middleton M Horwich 00:19:25
5 James Bowen M Ambleside AC 00:19:36
6 Ollie Sanders M Helm Hill 00:19:38
7 Jackson McKay M Clayton Harriers 00:19:44
8 William Hall M Calder Valley 00:19:49
9 Joe Hopley M Rossendale Harriers 00:19:50
10 Jack Hughes M Chorley 00:19:51
11 Eve Whitaker F Harrogate Harriers 00:20:20
12 Isabel Richardson F Holmfirth Harriers 00:20:36
13 Ben Smith M Helm Hill 00:20:41
14 Jath Lee M KCAC 00:20:48
15 James Duffy M Calder Valley 00:21:07
16 Samuel Headley M KCAC 00:21:12
17 Alice Jones F Wharfedale 00:21:19
18 Sam Conroy M KCAC 00:21:28
19 Alex Duffield M Calder Valley 00:21:33
20 Harry Bond M Buxton AC 00:21:39
21 Matthew Schofield M Buxton AC 00:21:45
22 Alexandra Whitaker F Harrogate Harriers 00:21:53
23 Thomas Brailsford M Keswick AC 00:21:55
24 Donnabhan Rudden M KCAC 00:21:59
25 Lucy Bednall F Buxton AC 00:22:01
26 Issy Nicholls F Scarborough AC 00:22:05
27 Robbie Rigby M Sale Harriers 00:22:06
28 Henry Hunter M Helm Hill 00:22:09
29 Charlotte Rawstron F Otley AC 00:22:14
30 Addison Willis M Wharfedale 00:22:25
31 Theo Clay M Bingley Harriers 00:22:50
32 Lauren Wilshaw F Buxton AC 00:22:56
33 Jack Smith M Rossendale Harriers 00:23:02
34 Emma Peel F KCAC 00:23:20
35 Douglas Segger-Staveley M Settle Harriers 00:23:29
36 William Durkin M Ambleside AC 00:24:10
37 Alex Rhodes M Cumberland FR 00:24:25
38 Ella Dorrington F Clayton Le Moors 00:24:25
39 Erin Keeler-Clarke F Durham City Harriers 00:24:46
40 Sophie Rylance F Ambleside AC 00:24:47
41 Nathan Caunt M KCAC 00:25:12
42 Eddie Fitzpatrick M Dark Peak 00:25:52
43 Freya Whittle F Horwich 00:25:57
44 Niamh Conroy F KCAC 00:25:58
45 Scarlett Metcalfe F KCAC 00:25:59
46 Sam Benson M KCAC 00:26:00
47 Ben Hodgson M Denby Dale 00:26:02
48 Daisie Young F Rossendale Harriers 00:26:22
49 Ella Beardwood F Helm Hill 00:27:11
50 Annabel McLean F Holmfirth Harriers 00:27:54
51 Dominic Mitton M Rossendale Harriers 00:28:16
52 George Doyle M Dark Peak 00:29:00
53 Libby Pringle F Holmfirth Harriers 00:29:13
54 Daisy Dimitrijevic F KCAC 00:31:56
55 Emily Reid F Chorley 00:32:43
56 Benjamin Grundy M Wharfedale 00:34:14
57 Nell Edmondson F Rossendale Harriers Dnf
58 Jenson Brogden M Otley AC Dnf