Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

14/05/2017 – Great Whernside Junior Uphill under 13





  
Pos Name Category Club Time
1 William Hall BU13 Calder Valley FR 00:08:37
2 Jack Spark BU13 Sale Harriers 00:09:04
3 Dexta Thompson BU13 Blackburn Harriers 00:09:28
4 Matthew Ansell BU13 Helm Hill 00:09:43
5 Dylan Cater BU13 Helm Hill 00:09:44
6 Patrick Casey BU13 Calder Valley FR 00:09:45
7 Eve Whitaker GU13 Harrogate HAC 00:09:49
8 Donnabhan Rudden BU13 Keighley & Craven AC 00:09:51
9 James Duffy BU13 Calder Valley FR 00:09:56
10 Archie Budding BU13 Ilkley Harriers 00:09:56
11 Thomas Brailsford BU13 Keswick AC 00:09:57
12 Oliver Smith BU13 Kendal AAC 00:09:58
13 Oliver Peace BU13 Bingley Harriers 00:10:02
14 Lauren Wilshaw GU13 Buxton AC 00:10:07
15 Jenson Bentham BU13 Clayton-le-Moors 00:10:11
16 Charlotte Rawstron GU13 Otley AC 00:10:15
17 Frank Exley-Harper BU13 Ambleside AC 00:10:18
18 Callum Osborne BU13 Trawden AC 00:10:22
19 Christopher Brown BU13 Clayton-le-Moors 00:10:24
20 Billy Smith BU13 Rossendale HAC 00:10:25
21 Clara Samson GU13 Helm Hill 00:10:26
22 Joseph Ormrod BU13 Rossendale HAC 00:10:29
23 Sophie Rylance GU13 Ambleside AC 00:10:38
24 Sarah Smith GU13 Helm Hill 00:10:39
25 William Askew BU13 Bingley Harriers 00:10:41
26 Evan Mills BU13 Keswick AC 00:10:43
27 Tom Owen BU13 Calder Valley FR 00:10:45
28 Helena White GU13 Clayton-le-Moors 00:10:48
29 Jamie Harris BU13 Helm Hill 00:10:53
30 Ethan Isaacs BU13 Horwich RMI 00:10:54
31 Hannah Robinson GU13 Keighley & Craven AC 00:10:56
32 Nathan Caunt BU13 Keighley & Craven AC 00:10:57
33 Alex Rhodes BU13 CFR 00:10:59
34 William Whiteoak BU13 Trawden AC 00:11:01
35 Emma Bradley GU13 Horwich RMI 00:11:02
36 Holly Crook GU13 Trawden AC 00:11:02
37 Dylan Shinn BU13 Ilkley Harriers 00:11:12
38 Robyn Anderson GU13 Ilkley Harriers 00:11:21
39 Matthew Bradley BU13 Wharfedale Harriers 00:11:25
40 Lily Philbin GU13 Bolton United Harriers 00:11:33
41 Evie Taylor GU13 Rossendale HAC 00:11:37
42 Scarlett Metcalfe GU13 Keighley & Craven AC 00:11:42
43 Douglas Segger-Staveley BU13 Settle Harriers 00:11:48
44 Lachlan Wills BU13 Keighley & Craven AC 00:11:50
45 Megan Wilkinson GU13 Keighley & Craven AC 00:11:51
46 Liam Beaumont BU13 Skyrac AC 00:11:57
47 Hatti Bishop GU13 Ilkley Harriers 00:11:59
48 Seren Melling GU13 Harrogate HAC 00:12:02
49 Abigail Stratten GU13 Trawden AC 00:12:08
50 Paige Singleton GU13 Trawden AC 00:12:09
51 Ellie Singleton GU13 Trawden AC 00:12:14
52 Gianluca Cardamont BU13 Keighley & Craven AC 00:12:17
53 Tui Brooks GU13 Wharfedale Harriers 00:12:19
54 Charlotte Mahoney GU13 Rossendale HAC 00:12:22
55 Kalyan Dhillon-Downey BU13 Keighley & Craven AC 00:12:27
56 Amelie Lane GU13 Wharfedale Harriers 00:12:37
57 Katie Handley GU13 Wharfedale Harriers 00:12:40
58 Helena Roberts GU13 Wharfedale Harriers 00:12:43
59 Lily Milner GU13 Wharfedale Harriers 00:12:54
60 Maggie Hudson GU13 Keighley & Craven AC 00:13:02
61 Tilly Labbett GU13 Wharfedale Harriers 00:13:16
62 Rory Knowles BU13 Ambleside AC 00:13:38
63 Blake Mills BU13 Keswick AC 00:13:40
64 Senua Toye GU13 Ilkley Harriers 00:13:50
65 Hanley McGlynn BU13 Keighley & Craven AC 00:13:53
66 Eibhlis Price GU13 Wharfedale Harriers 00:13:55
67 Benjamin Grundy BU13 00:14:40
68 Grace Williams GU13 Keighley & Craven AC 00:14:54
69 Coleen McAleavy GU13 Wharfedale Harriers 00:19:25