Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

04/06/2016 – Wharfedale Trail 1/2 Marathon





  
Pos Name Category Club Time
1 Harry Coates M Wallsend Harriers & AC 01:28:31
2 Julian Hood MV35 Barlick Fell Runners 01:31:20
3 Matthew Cox MV40 Ilkley Harriers AC 01:31:56
4 James Clark MV35 Pudsey Pacers RC 01:34:52
5 Darren Burnley MV50 Pudsey Pacers RC 01:35:09
6 Richard Purdy M Serpentine RC 01:35:24
7 David Kirkham MV40 Wharfedale Harriers 01:35:39
8 Darren King MV45 Clowne RRC 01:35:45
9 Rob Grant MV40 01:38:41
10 Lewis Holloway MV45 Beverley AC 01:38:45
11 Lee Rawson MV45 Kimberworth Striders RC 01:39:39
12 Matthew Richardson M Saltaire Striders 01:40:22
13 James Eaton M 01:41:29
14 Thomas Jackson M Goyt Valley Striders 01:42:33
15 Stephen Kirk MV35 City Of York AC 01:42:35
16 Chris Jones MV45 Wharfedale Harriers 01:43:39
17 Chris Bartle M Kippax & District Harriers 01:43:46
18 Mick McKenna MV65 Dallam Running Club 01:44:04
19 Andy Staveley MV55 Burnden Road Runners 01:44:11
20 Mick Loftus MV45 Valley Striders AC 01:46:06
21 Adam Graves M Pudsey Pacers RC 01:46:28
22 Carmen Byrne FV35 Holcombe Harriers 01:46:37
23 Gavin Smith M Skipton AC 01:47:14
24 Ian Sanderson MV45 Valley Striders AC 01:47:14
25 Graham Simpson M Alnwick Harriers 01:47:40
26 Xavier Chaduc MV45 01:47:41
27 Lucas Jones MV40 Goyt Valley Striders 01:47:50
28 Paul Oakley MV50 Goyt Valley Striders 01:47:52
29 Chris Stubbs MV50 01:48:09
30 Dave Robson MV40 Ilkley Harriers AC 01:48:16
31 Robert Burrell Donkin MV40 Saltaire Striders 01:49:09
32 Nick Pearce MV60 Ilkley Harriers AC 01:49:22
33 Richard Howcroft MV45 Kimberworth Striders RC 01:49:23
34 Mike Dearden MV35 Chapel Allerton Runners 01:49:26
35 Graham Jones MV50 Valley Striders AC 01:49:31
36 Richard Wheeler MV45 Valley Hill Runners 01:49:39
37 Mark Crawshaw MV45 Wirksworth RC 01:49:45
38 Ian Maudsley MV35 St. Theresa's AC 01:50:02
39 Tom Hollins MV40 Wharfedale Harriers 01:50:05
40 John Hayes MV45 Ilkley Harriers AC 01:50:07
41 David Allison MV45 Chapel Allerton Runners 01:50:13
42 Paul Calderbank MV55 Ilkley Harriers AC 01:50:23
43 Daniel Taylor MV40 01:50:29
44 Nick Keen MV35 Chapel Allerton Runners 01:50:29
45 Colin Rigby MV45 Burnden Road Runners 01:50:37
46 Graham Worsfold MV35 Clowne RRC 01:50:49
47 Ed Ashton MV50 Burnden Road Runners 01:50:56
48 Mark Jordan MV60 Harrogate Harriers & AC 01:51:00
49 George Schofield M St. Theresa's AC 01:51:06
50 Andy Jones MV40 GOG Triathlon Club 01:51:11
51 Jenny Featherstone FV35 Totley AC 01:51:22
52 Andy Holland MV50 01:51:23
53 Edward Halliday MV45 01:52:01
54 Chris Dring MV35 01:52:03
55 John Greenwood MV40 01:52:27
56 Dean Brown M Kippax & District Harriers 01:52:34
57 Nuno Cesar De Sa MV40 Skyrac AC 01:53:09
58 Tim Tunnard MV45 Wetherby Runners 01:53:48
59 Neil Scruton MV65 Scarborough AC 01:53:52
60 Richard Butterwick MV45 Todmorden Harriers & AC 01:53:58
61 Pete Beresford MV35 Barlick Fell Runners 01:54:07
62 Michelle Tenwick F Pudsey Pacers RC 01:54:15
63 Michael Duffield MV45 Ilkley Harriers AC 01:54:17
64 Tom Button MV40 Valley Striders AC 01:54:40
65 Will Brooke M 01:55:10
66 Lee White MV40 Burnden Road Runners 01:55:15
67 Mathew Radbourne MV45 01:55:49
68 Andy Watson MV45 Manx Harriers 01:56:01
69 Brian Devine MV50 Killamarsh Kestrels RC 01:56:13
70 Thierry Tonon MV40 01:56:35
71 Luke Hawkes M 01:57:11
72 Andrew Rose M Wirksworth RC 01:57:25
73 Matt Hindmarch MV35 Selby Striders 01:57:31
74 Nick Oddy MV40 Skipton AC 01:57:39
75 Martin Dowson MV50 Wirksworth RC 01:57:49
76 Mark George MV40 Kippax & District Harriers 01:58:10
77 Paula Pilling FV40 Burnden Road Runners 01:58:10
78 Peter White MV45 Wharfedale Harriers 01:58:12
79 Stephen Clarke MV35 Steel City Striders RC 01:58:29
80 Gerald Waterton MV60 Kippax & District Harriers 01:58:39
81 Neil Wallace MV40 Pudsey Pacers RC 01:58:41
82 Chris Swinson MV35 01:58:46
83 Chris Carrick MV35 Kippax & District Harriers 01:59:16
84 Stephen Myers MV50 Prestwich AC 01:59:33
85 Andrew Johnson MV45 Beverley AC 01:59:34
86 Nigel Smith MV35 01:59:40
87 Karen Chown FV50 Skipton AC 01:59:41
88 Kirsty White FV45 Burnden Road Runners 02:00:03
89 Andy Carter MV50 Kirkstall Harriers 02:00:04
90 Ian Downham MV45 Kippax & District Harriers 02:00:16
91 Nick Jovanovic M Airecentre Pacers RC 02:00:22
92 Denis Mason MV40 02:01:32
93 Tim Broomfield MV60 Harrogate Harriers & AC 02:01:33
94 Nick Ford M Airecentre Pacers RC 02:01:37
95 Simon Marland MV55 Burnden Road Runners 02:01:40
96 Paul Bayley MV35 Tring RC 02:01:40
97 Andrew Merrick MV50 Ilkley Harriers AC 02:02:22
98 David Black MV50 Clayton-le-Moors Harriers 02:02:27
99 Rachel Lowther FV40 Barlick Fell Runners 02:02:33
100 Matthew Barker MV45 Burnden Road Runners 02:02:34
101 Gwen Kinloch FV55 Burnden Road Runners 02:02:43
102 Julie Patmore FV50 Harrogate Harriers & AC 02:02:50
103 Katherine Kirkham FV35 Wharfedale Harriers 02:02:59
104 Josie Rothera FV35 02:03:03
105 Charles Colby MV45 02:03:04
106 Stephen Taylor MV45 Chapel Allerton Runners 02:03:45
107 Ian Stinson MV45 Steel City Striders RC 02:03:53
108 Sandy Grimes FV55 Wirksworth RC 02:03:56
109 Matt Poole M Wakefield Triathlon Club 02:04:01
110 Michael Coe MV50 Queensbury RC 02:04:03
111 Matt Fielding MV35 Queensbury RC 02:04:11
112 Alistair Smyth MV55 Valley Striders AC 02:04:26
113 Lyndsay Darbyshire FV45 Burnden Road Runners 02:04:40
114 Lesley Fisher FV55 Burnden Road Runners 02:04:44
115 Ruth Clegg F 02:04:51
116 David Howe MV40 Ilkley Harriers AC 02:04:58
117 Tim Done MV50 Wharfedale Harriers 02:05:21
118 Michael Robins MV55 Valley Striders AC 02:05:22
119 Craig Worley MV45 Kippax & District Harriers 02:05:24
120 Adam Nodwell M Kirkstall Harriers 02:05:28
121 Antony Mawson MV50 Pudsey Pacers RC 02:05:34
122 John Lovell MV40 02:05:49
123 Jenny Burrage F 02:05:52
124 Peter Barr MV35 02:05:55
125 Kenny Turner MV55 Dark Peak Fell Runners Club 02:06:04
126 David Miller MV60 Chorley Athletic & Triathlon Club 02:06:26
127 Tom Lally MV45 02:06:44
128 Raymond McArthur MV60 Meltham AC 02:06:53
129 Peter Ferguson MV60 02:07:29
130 Mark Judkowski MV55 02:07:35
131 Tom Beebe MV40 Barlick Fell Runners 02:07:40
132 Nolan Tucker MV40 02:07:43
133 Nick Lyons MV60 Lincoln & District RRC 02:07:59
134 Stephen Kirk MV45 Harrogate Harriers & AC 02:08:12
135 Hannah Lupton FV35 Otley AC 02:08:15
136 Steve Hinton MV55 02:08:27
137 Laurence Keighley MV45 Burnden Road Runners 02:08:35
138 Stephen Hobbs MV55 02:08:37
139 Karen Hood FV35 Skipton AC 02:08:38
140 Des Keegan MV35 Chapel Allerton Runners 02:08:58
141 Anne Middleton FV55 Denby Dale Travellers 02:09:08
142 Anne Ferguson FV55 Burnden Road Runners 02:09:19
143 Mark Berry MV40 02:09:36
144 Kent Bailey MV45 02:09:44
145 Colin Oxley MV60 Liverpool RC 02:09:46
146 Alexandra Cawkwell F 02:09:48
147 Dan Cobb MV35 Baildon Runners 02:09:56
148 Nic Cuthbertson MV50 Chapel Allerton Runners 02:10:00
149 Jo Haigh FV55 Craven Energy 02:10:05
150 Keith Grayson MV45 Killamarsh Kestrels RC 02:10:23
151 Elizabeth Sanderson FV35 Halifax Harriers & AC 02:10:49
152 Vicky Heys FV45 Clayton-le-Moors Harriers 02:11:08
153 Alice Buttle F Meltham AC 02:11:08
154 Nigel Shaw MV50 Baildon Runners 02:11:34
155 Bev Thompson FV50 Trawden AC 02:11:47
156 Chris King MV45 02:12:01
157 David Gorman MV50 Skipton AC 02:12:06
158 Andrew Duncan MV50 02:12:19
159 Lynn Whittaker FV50 Wharfedale Harriers 02:12:23
160 Joy Warman F Pudsey Pacers RC 02:12:42
161 Peter Watson MV60 02:12:46
162 Clive Parpworth M Spa Striders RC 02:12:48
163 Jane Forrest FV50 Burnden Road Runners 02:13:00
164 Trevor Burton MV55 Steel City Striders RC 02:13:04
165 Mark Pawson MV40 Pudsey Pacers RC 02:13:07
166 Timothy Knighton M Horsforth Harriers 02:13:14
167 Angela Colby FV45 02:13:35
168 Richard Morris MV50 Ilkley Harriers AC 02:13:48
169 Steven Spencer MV45 02:14:01
170 Leah Chown F 02:14:15
171 Colm O'Brien MV55 Burnden Road Runners 02:14:18
172 Heather Driver F Barlick Fell Runners 02:14:19
173 Robert Naylor MV45 02:14:23
174 Roger Watson MV40 Steel City Striders RC 02:14:29
175 Tim Barton MV35 Pudsey Pacers RC 02:14:33
176 Helen Shaw FV55 Craven Energy 02:14:33
177 Toby Starr MV45 02:14:39
178 Darryl Stead MV40 Pudsey Pacers RC 02:14:42
179 Peter Ainsworth MV50 02:14:51
180 Brian Holland MV60 Goyt Valley Striders 02:15:15
181 Phil Bishop MV45 02:15:20
182 Sarah Edwards F Ilkley Harriers AC 02:15:47
183 Hazel Ives FV55 Skipton AC 02:15:52
184 Catherine Holden FV35 02:15:53
185 Imtiaz Ilahi MV45 02:16:06
186 Helen Hudson FV45 Stainland Lions RC 02:16:15
187 Wesley Possible M 02:16:20
188 Richard Bell MV45 Wetherby Runners 02:17:03
189 Lawrence McDonald MV40 Burnden Road Runners 02:17:07
190 Richard Jackson MV50 02:17:18
191 Simon Wright MV50 02:17:18
192 Ian Cross MV50 NYP Tri 02:17:41
193 Melanie Ives F Skipton AC 02:17:42
194 Sue Crabbe FV50 Swaledale Road Runners 02:17:51
195 Claire Roberts F 02:17:54
196 Dan Crow MV40 02:17:56
197 Helen Horton FV50 Ilkley Harriers AC 02:17:57
198 David Wild MV55 Settle Harriers 02:17:58
199 Neil Maxwell MV55 02:17:59
200 Tracy Wheeler FV40 02:18:08
201 Angela Shian FV35 Clayton-le-Moors Harriers 02:18:12
202 Michael Beech MV55 02:18:14
203 Clive George MV40 02:18:15
204 Chris Smith MV50 Pudsey Pacers RC 02:18:36
205 Bruce Baker MV60 Dacorum & Tring AC 02:18:58
206 Ellen Clapham F Scarborough AC 02:19:10
207 Andrew Noble MV35 Wakefield Triathlon Club 02:19:27
208 Matthew Mason MV45 Ely Runners 02:19:41
209 Neil Baxter MV40 Skyrac AC 02:19:53
210 Darren Longhorn MV45 Saltaire Striders 02:19:56
211 Michael Jackson MV40 Kimberworth Striders RC 02:19:57
212 Eleanor Bradley FV50 Ilkley Harriers AC 02:20:05
213 Denise McGeachy FV35 Chapel Allerton Runners 02:20:15
214 Christine Threlfall F 02:20:20
215 Theresa Duckett FV45 Horsforth Harriers 02:20:39
216 Chris Sharp MV40 02:20:57
217 Philip Robinson MV65 Otley AC 02:21:21
218 Mark Brown MV40 Chapel Allerton Runners 02:21:25
219 Mark Deakin MV55 02:21:32
220 Mary Jones FV45 Goyt Valley Striders 02:21:56
221 Elizabeth Sandell F Harrogate Harriers & AC 02:22:21
222 Karen Bowman FV35 02:22:33
223 Kenny Rowe MV60 Penistone Footpath Runners AC 02:22:54
224 David Newman MV60 Burnden Road Runners 02:23:07
225 Marcus Saunders MV50 Lincoln & District RRC 02:23:34
226 Kath Owen FV35 Chapel Allerton Runners 02:23:45
227 Tracy Bailey FV40 Craven Energy 02:23:59
228 Christopher Whittel MV50 Craven Energy 02:23:59
229 Peter Bridgewater MV50 02:24:10
230 Owen Green M 02:24:12
231 Judith Lindsley FV45 Skipton AC 02:24:20
232 Katie Poulter F 02:24:40
233 Vince Murphy MV50 Killamarsh Kestrels RC 02:24:55
234 Alec Cottrill MV55 Burnden Road Runners 02:25:02
235 Don Nichol MV60 Burnden Road Runners 02:25:04
236 Andrew Irving M Halifax Harriers & AC 02:25:06
237 Ken Wyles MV55 02:25:12
238 Nick Barnes MV35 Radcliffe AC 02:25:30
239 Clare Wild FV35 Settle Harriers 02:25:33
240 Shirley Staveley FV50 Burnden Road Runners 02:25:37
241 Val Done FV50 Wharfedale Harriers 02:26:05
242 Sarah Hayes FV45 Ilkley Harriers AC 02:26:08
243 Chantal Busby FV45 Ilkley Harriers AC 02:26:22
244 Susan Fulton FV55 Bingley Harriers & AC 02:26:43
245 Graham Park MV50 Quakers RC 02:26:48
246 John Edge MV60 Burnden Road Runners 02:26:55
247 Phillip Hawkswell MV60 Bingley Harriers & AC 02:27:25
248 Nicky Rose F Wirksworth RC 02:27:28
249 David Taylor MV50 Ilkley Harriers AC 02:27:30
250 Jayne Williams FV50 02:27:33
251 Lisa Heath FV45 Pudsey Pacers RC 02:27:34
252 Andrew Booth MV45 02:27:51
253 Clare Usher FV45 02:27:58
254 Maxwell Smyth MV50 Dragons RC 02:28:05
255 Matt Tupling MV40 Airecentre Pacers RC 02:28:39
256 David Starr MV35 02:28:46
257 Samantha Booth F Chapel Allerton Runners 02:28:50
258 Rose George FV45 Kirkstall Harriers 02:28:55
259 Katy Thompson FV40 Burnden Road Runners 02:28:56
260 Carolyn Barker FV45 Burnden Road Runners 02:28:57
261 Mark Butler MV50 Burnden Road Runners 02:29:56
262 Andrew Hewitson MV45 Lonsdale Fell Runners 02:30:00
263 Geoffrey White M Ilkley Harriers AC 02:30:06
264 Anthony Chamberlain MV50 Grantham Running Club 02:30:28
265 Naomi Rabin F Steel City Striders RC 02:30:48
266 Rachel Cottam FV40 Rebel Runners Medway 02:30:51
267 Dawn Cantarelli FV45 02:30:53
268 Donna Siberry FV40 02:30:54
269 James Cook MV45 Nidd Valley Road Runners 02:31:01
270 Mick Riddiough MV45 Old And Unfit 02:31:02
271 Emma Newbould FV45 Skipton AC 02:31:04
272 Ellie Clement FV40 Baildon Runners 02:31:06
273 Jill Hobson FV40 Horsforth Harriers 02:31:12
274 Debbie Watson FV35 Baildon Runners 02:31:16
275 Jan Carrier FV55 Ilkley Harriers AC 02:31:16
276 Richard Pawson M 02:31:19
277 Lindsay Georgopoulos FV35 Kippax & District Harriers 02:31:22
278 Rachel Hagan FV50 02:31:37
279 Trevor Fishwick MV40 Burnden Road Runners 02:32:16
280 Mandy Smith FV50 02:32:47
281 Paul Sugden MV55 Ilkley Harriers AC 02:32:55
282 Kirsty Shepherd F 02:33:06
283 Lisa Pearson FV45 Bingley Harriers & AC 02:33:18
284 Lucy Mallinson FV35 Wharfedale Harriers 02:33:26
285 Tracy Vernon FV50 Goyt Valley Striders 02:33:35
286 Lynda Parkinson FV40 Dragons RC 02:33:37
287 Roger Heath MV45 Marlborough RC 02:33:39
288 Lucille Corrigan FV45 Burnden Road Runners 02:33:56
289 Gareth Tosh MV50 02:34:11
290 James Goddard MV50 Baildon Runners 02:34:48
291 Linda Wright FV40 Beverley AC 02:35:07
292 Siobhan McGranaghan F Skipton AC 02:35:25
293 Alison Dawson FV35 Ilkley Harriers AC 02:35:43
294 Joanna Quaife F 02:36:56
295 Caroline Hibbert FV35 02:36:57
296 Hilda Coulsey FV60 Ilkley Harriers AC 02:37:13
297 David Aulton MV55 Burnden Road Runners 02:37:50
298 Verity Brown F Trawden AC 02:37:53
299 Chrysothemi - Dioni Spiliopoulou FV35 Leeds & Bradford TC 02:38:10
300 Nicola Cunningham FV35 02:38:16
301 Sally Isherwood FV45 02:38:18
302 John Wiseman MV50 Bramhall Runners 02:38:24
303 Sara Richard FV45 Otley AC 02:38:47
304 Barbara Baker FV50 Dacorum & Tring AC 02:39:07
305 Brittany Scowcroft FV35 02:39:20
306 Claire Elsworth FV40 Goyt Valley Striders 02:39:34
307 Janet Tolley FV50 02:40:11
308 Ruth Smith F 02:40:32
309 Chris Tetley MV55 Goyt Valley Striders 02:40:58
310 Christine Bowen FV55 Goyt Valley Striders 02:41:03
311 Ian Coates MV55 Rother Valley Swallows AC 02:41:44
312 Jan Draper FV50 West Hull Ladies 02:42:06
313 Julie Newton FV50 Burnden Road Runners 02:42:08
314 Jackie Oakes FV40 Burnden Road Runners 02:42:36
315 Rob Heminsley MV50 02:42:59
316 Sarah Sutcliffe FV40 Burnden Road Runners 02:43:08
317 Jenny Mynett F Airecentre Pacers RC 02:43:13
318 Judy Brown FV60 02:43:44
319 Lisa Jamieson FV40 Pudsey Pacers RC 02:43:55
320 Katy Ralph FV45 Pudsey Pacers RC 02:43:56
321 Rebecca Alm FV35 02:44:17
322 Paul Durkin MV50 Kippax & District Harriers 02:44:37
323 Maria Parkinson FV45 Burnden Road Runners 02:44:37
324 Jayne Fort F Ilkley Harriers AC 02:45:30
325 Darren Walker MV50 02:45:42
326 Chris Atkinson FV50 02:45:58
327 Judith Nicholson FV60 East Hull Harriers & AC 02:47:07
328 Carole Keighley FV55 Airecentre Pacers RC 02:47:11
329 Kim Holden FV55 Ripon Runners 02:48:11
330 Amanda Gould-Sadler FV45 Altrincham & District AC 02:48:12
331 Simon McCudden MV55 Ripon Runners 02:48:13
332 Philip Robinson MV35 02:48:15
333 Catherine Shanley FV50 02:48:16
334 Karen Downham FV50 Kippax & District Harriers 02:49:31
335 Nita Tinn FV55 02:49:36
336 Emma Williment F Airecentre Pacers RC 02:49:39
337 Anthony Foster MV65 Burnden Road Runners 02:49:47
338 Helen Jacques FV50 02:49:47
339 Holly Gillard F 02:49:49
340 Vanessa Ford FV40 Skipton AC 02:50:34
341 Paige Garside F 02:51:55
342 Ruth Barbour FV35 02:51:59
343 Sue Martin FV50 Calder Valley Fell Runners 02:52:24
344 Clare Clarke FV55 Calder Valley Fell Runners 02:52:25
345 Karen Thrippleton FV50 Trail Running Association 02:52:33
346 Sally Wright FV55 Ilkley Harriers AC 02:53:01
347 Alison Hunter FV50 Kippax & District Harriers 02:54:36
348 Vicky Ward FV40 Horsforth Harriers 02:54:36
349 Gabriel Uttley MV55 Knavesmire Harriers 02:55:09
350 Robin Richards M 02:56:27
351 Joanna Taylor FV45 Ilkley Harriers AC 02:57:50
352 Peter Whiteside MV60 Burnden Road Runners 03:01:28
353 Ashley Pickles FV35 03:02:16
354 Robert Pickles MV35 03:02:18
355 John Blakelock MV65 Rossendale Harriers & AC 03:02:27
356 Claire Gough FV40 Kippax & District Harriers 03:02:31
357 Zoe Smith FV35 Kippax & District Harriers 03:02:33
358 Elisabeth Rattigan FV35 03:03:13
359 Sue Tupling FV45 Otley AC 03:03:13
360 Phil Revill MV60 03:03:49
361 Kate Penrose FV60 Kippax & District Harriers 03:04:29
362 Brian Richardson MV65 Beverley AC 03:04:59
363 Gina Bailey FV40 Melton Mowbray Pork Pie Plodders 03:07:03
364 Sue Williamson FV50 Ilkley Harriers AC 03:07:05
365 Julie Elmes FV45 Ilkley Harriers AC 03:07:07
366 Margaret Richardson FV65 Beverley AC 03:08:38
367 Sally Cottrill FV45 Burnden Road Runners 03:08:40
368 Sue Blackman FV55 Burnden Road Runners 03:08:44
369 Rebecca Dickinson FV35 03:10:53
370 Martinus Bijl MV65 Bingley Harriers & AC 03:12:17
371 Fiona Ashton FV50 Burnden Road Runners 03:13:03
372 Diane Morrison FV45 Burnden Road Runners 03:13:06
373 Liz Hopley FV50 Burnden Road Runners 03:13:09
374 Ann Butler FV50 Burnden Road Runners 03:13:11
375 Catherine Page FV50 St. Theresa's AC 03:13:38
376 Christine Pendlebury FV50 Burnden Road Runners 03:14:06
377 Jeffrey Pendlebury MV55 Burnden Road Runners 03:14:09
378 Les Kitching MV65 Kippax & District Harriers 03:15:16
379 Bryan White MV55 North Derbyshire RC 03:16:52
380 Sarah Bartley FV40 03:16:54
381 Fiona McArthur FV60 Meltham AC 03:17:49
382 Helen Lillywhite FV35 Kippax & District Harriers 03:23:33
383 Suzanne Spink FV45 Kippax & District Harriers 03:23:36
384 Stevie Roberts FV35 Kippax & District Harriers 03:23:36
385 Anna Sheryn FV45 03:29:42
386 Cerin Rees MV35 03:29:42
387 Carmen Dojahn-Wood FV50 Dragons RC 03:30:13
388 Karen Burghart FV45 Belper 10-20 03:30:13
389 Monica Coates FV55 Rother Valley Swallows AC 03:35:34
390 Chris Easton MV35 Chapel Allerton Runners Dnf
391 Shane Ewen MV35 Otley AC Dnf
392 John Dalby MV55 Harrogate Harriers & AC Dnf