Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

05/05/2014 – Coiners under 12





  
Pos Name Category Club Time
1 Sam Almond U12boy Eden Runners 00:10:50
2 Fraser Sproul U12boy Kendal AAC 00:11:16
3 Finn Moffatt U12boy Rushcliffe AC 00:11:58
4 Alfie Thorpe U12boy Broughton Runners 00:12:06
5 Louis Hudson U12boy KCAC 00:12:13
6 Joseph Newby U12boy Eden Runners 00:12:14
7 Ben Edmondson U12boy Broughton Runners 00:12:16
8 Charlie Harding U12boy Eden Runners 00:12:33
9 Callum Durrans U12boy Holmfirth 00:12:35
10 Chloe Rylance U12girl Ambleside AC 00:12:44
11 Eddie Martin U12boy Halifax Harriers 00:12:46
12 Nathan Lancaster U12boy Horwich RMI 00:12:49
13 William Thompson U12boy Wharfedale 00:12:52
14 Ciaren Crabtree U12boy Wharfedale 00:12:54
15 Briony Holt U12girl Clayton-le-Moors 00:12:55
16 Alexander Thompson U12boy Wharfedale 00:13:00
17 Arthur Peel U12boy KCAC 00:13:10
18 Lilli Carr U12girl KCAC 00:13:17
19 Lorna Spiers U12girl Northern AC IOM 00:13:18
20 Jack Bradley U12boy Bingley Harriers 00:13:30
21 Sebastian Segger-Staveley U12boy Settle Harriers 00:13:32
22 Joseph Carnelley U12boy Bingley Harriers 00:13:36
23 Finlay Whitehead U12boy KCAC 00:13:41
24 Joe Butts U12boy Ilkley Harriers 00:13:42
25 Maisy Vasic U12girl Rossendale 00:13:44
26 Edward Corden U12boy Stockport Harriers 00:13:45
27 Joel Taylor U12boy Rossendale 00:13:54
28 Robert Seddon U12boy Horwich RMI 00:14:03
29 Erik Powell U12boy CVFR 00:14:17
30 Jonathan Sutcliffe U12boy Bingley Harriers 00:14:21
31 Emily Jones U12girl Wharfedale 00:14:28
32 Euan Wheelwright U12boy Halifax Harriers 00:14:31
33 Jack White U12boy Longwood Harriers 00:14:34
34 Johnny Thompson U12boy KCAC 00:14:34
35 Laurie Petrucci U12boy KCAC 00:14:37
36 Lauryn Gregg U12girl Rossendale 00:14:45
37 Ryan Heneghan U12boy Rossendale 00:14:52
38 Lucas Milliken U12boy Horwich RMI 00:15:00
39 Sophie Morgan U12girl Rossendale 00:15:01
40 Alfie Holmes U12boy Horwich RMI 00:15:04
41 Tom Fryers U12boy Penistone 00:15:05
42 Charlie Parkinson U12boy Rossendale 00:15:15
43 Robin Casey U12girl CVFR 00:15:18
44 Emily Elmes U12girl Ilkley Harriers 00:15:26
45 George Hobbs U12boy Holmfirth 00:15:31
46 Oliver Saxon U12boy Rossendale 00:15:35
47 Marcus Pickersgill U12boy Halifax Harriers 00:15:35
48 Josh Roelants U12boy Helm Hill 00:15:37
49 Poppy Anderson U12girl Ilkley Harriers 00:15:43
50 Charlotte Parris U12girl Harrogate Harriers 00:15:45
51 Jed Denneny U12boy CVFR 00:15:46
52 Imogen Taylor U12girl Unattached 00:15:49
53 Gregor Miller U12boy Broughton Runners 00:15:58
54 Will Atkinson U12boy KCAC 00:16:02
55 Dylann Thornton U12boy Bingley Harriers 00:16:05
56 Abi Smith U12girl City Of York AC 00:16:10
57 Jack Chisholm U12boy CVFR 00:16:11
58 Cherry Sylge U12girl CVFR 00:16:16
59 Holly Love U12girl Mercia FR 00:16:19
60 Ruben Chalmers U12boy CVFR 00:16:23
61 Emma Thompson U12girl KCAC 00:16:29
62 Felix Kemp U12boy Stockport Harriers 00:16:30
63 Esther Hulley U12girl Stockport Harriers 00:16:30
64 Louis Greenhaigh U12boy Bolton Harriers 00:16:33
65 Daniel Bradley U12boy Clayton-le-Moors 00:16:33
66 Lily Dalkin-Strube U12girl Pennine 00:16:36
67 Heather Wilshaw U12girl Pennine 00:16:38
68 Molly Philbin U12girl Bolton Harriers 00:16:43
69 Alice Sherbourne U12girl Holmfirth 00:16:44
70 Danny Wills U12boy CVFR 00:16:45
71 Livia Sutcliffe U12girl Horwich RMI 00:18:21
72 Tessa Knowles U12girl Ambleside AC 00:19:08
73 Abakuse Kaimacata U12boy Unattached 00:19:26
74 Emily Dean U12girl Unattached 00:21:09
75 Katriona Newell U12girl Rossendale 00:24:22
76 Matthew Brett U12boy KCAC DNF