Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

06/04/2014 – Pendle - Under 14





  
Pos Name Category Club Time
1 Nathan Smith M13 City Of York 00:18:20
2 Joshua Boyle M13 Hyndburn AC 00:19:01
3 Thomas Nelson M13 Wharfedale Harriers 00:19:20
4 Oliver Rees M13 Holmfirth Harriers 00:19:35
5 Harry Shelbourne M13 Holmfirth Harriers 00:19:38
6 Jacob Aubrey M13 Helm Hill Runners 00:20:07
7 David Mullarkey M13 Northern AC Isle Of Man 00:20:09
8 Alex Ediker M12 Buxton & District AC 00:20:26
9 Luke White M12 Longwood Harriers AC 00:20:42
10 Ben Green M12 Rossendale Harriers 00:20:50
11 Alex Stewart M13 Bingley Harriers & AC 00:21:08
12 Elliott Brett M13 Keighley & Craven AC 00:21:11
13 Elliott Meylan M13 Buxton & District AC 00:21:15
14 Kristian Wade M13 Leigh Harriers & AC 00:21:23
15 Reuben Mantle M12 Bingley Harriers & AC 00:21:28
16 L Hargreaves-Madhas M12 Wharfedale Harriers 00:21:32
17 Jack Walton M12 Keighley & Craven AC 00:21:40
18 Ryan Watmough M13 Keighley & Craven AC 00:21:41
19 Robbie Johnstone M13 Wharfedale Harriers 00:21:47
20 Poppy Cooke F12 Leeds City AC 00:21:48
21 Tom Bradley M13 Clayton Le Moors Harriers 00:22:04
22 Katie Atkinson F12 Keighley & Craven AC 00:22:07
23 Sunnivah Waterman F12 Holmfirth Harriers 00:22:12
24 Jake Shuttleworth M13 Ambleside AC 00:22:14
25 Imogen Burrow F13 Helm Hill Runners 00:22:24
26 Robert Askew M12 Helm Hill Runners 00:22:34
27 Esme Davies F12 Eden Runners 00:22:37
28 Ralph Boggis M13 Calder Valley FellRunners 00:22:38
29 Oliver Gaydouski M13 Ambleside AC 00:22:41
30 Kieran Loombe M13 Bradfield 00:22:42
31 Florence Reed F12 Notts AC 00:22:48
32 Robbie Matthews M12 Ilkley Harriers 00:22:55
33 Will Tighe M12 Buxton & District AC 00:22:58
34 Matthew Mackay M12 Rossendale Harriers 00:23:02
35 Eve Williams F13 Leigh Harriers & AC 00:23:16
36 Tom Hopley M12 Rossendale Harriers 00:23:28
37 James Nuttall M13 Rossendale Harriers 00:24:06
38 Mia Walsh F12 Helm Hill Runners 00:24:06
39 Olivia Roper F13 Bingley Harriers & AC 00:24:11
40 Ruby Schofield F12 Pendle AC 00:24:26
41 Eve Crownshaw F12 Bradfield 00:24:32
42 Ella Tinman F12 Rossendale Harriers 00:24:48
43 Bella Reed F12 Notts AC 00:24:51
44 Natalya Irvine F13 Blackburn Harriers 00:24:52
45 Laura Knowles F12 Keighley & Craven AC 00:24:54
46 Lucy Miller F12 Bingley Harriers & AC 00:25:02
47 Joe Kirkley M12 Lancaster & Morecambe AC 00:25:06
48 Amy Slattery F12 Helm Hill Runners 00:25:09
49 Katie Smith F12 Bingley Harriers & AC 00:25:13
50 Alice Pier F13 Clayton Le Moors Harriers 00:25:14
51 Dylan Ross M12 Hyndburn AC 00:25:21
52 Harley J Place M12 Rossendale Harriers 00:25:30
53 Amelia Chadfield F13 Rossendale Harriers 00:25:32
54 Minnie S Targett F12 Rossendale Harriers 00:25:32
55 Eleanor Root F12 Clayton Le Moors Harriers 00:25:38
56 Eilidh Miller F13 Broughton Runners 00:26:04
57 Sarah L Warhurst F12 Pennine Fell Runners 00:26:10
58 Oliver Paul Sutton M12 Bradfield 00:26:23
59 Annie M Stone F12 Holmfirth Harriers 00:26:33
60 Robert Albion M13 Broughton Runners 00:26:41
61 Georgia A Greenhalgh F13 Bolton United Harriers 00:26:56
62 Harriet Foley F13 Horwich RMI Harriers 00:27:10
63 Sam Thom M12 Keighley & Craven AC 00:27:33
64 Harry Hobbs M12 Holmfirth Harriers 00:27:52
65 Susan Lloyd F12 Keighley & Craven AC 00:27:57
66 Lucy Whitworth F12 Holmfirth Harriers 00:29:10
67 Jack Beaumont M12 Keighley & Craven AC 00:29:30
68 Daniel J Wills M12 Calder Valley FellRunners 00:29:55
69 Keera Nelson F12 Wharfedale Harriers 00:30:18
70 Ruben Fin Chalmers M12 Calder Valley FellRunners 00:30:27