Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

03/08/2012 – Salt Cellar





  
Pos Name Category Club Time
1 Jonny Wilson MS Fat Boys 00:54:01
2 Andrew Wainwright MV40 Unattached 00:56:26
3 David Palmer MV40 Steel City Striders 00:57:08
4 Carl Botts MS Dark Peak 00:57:23
5 Louis Wood MS Steel City Striders 00:57:49
6 Austin Frost MS Dark Peak 00:59:08
7 Richard Horsfield MV50 Dark Peak 00:59:29
8 James Alton Mv40 Unattached 01:01:24
9 Simon Mills MS Racing TNT 01:02:01
10 David James MS CGCC 01:02:50
11 Richard James MS CGCC 01:03:08
12 Greg Rimmer MV40 Dark Peak 01:03:12
13 Sally Fawcett FS Smiley Paces 01:03:21
14 Laura Kent FS CLC Striders 01:03:41
15 Andrew Moore MV50 Dark Peak 01:04:48
16 Ian Rawson MV40 Unattached 01:04:56
17 Nick Hamilton MS CGCC 01:06:31
18 Andy Hartley MV50 Fat Boys 01:06:56
19 Reg Cooper MV50 Unattached 01:06:59
20 Kevin Siblet MS Steel City Striders 01:07:57
21 Nick Scott MV40 Steel City Striders 01:08:48
22 David Hecker MS Dark Peak 01:09:21
23 Andrew Davies MV40 Unattached 01:09:46
24 Chris Rowland MS Totley AC 01:10:03
25 Stephen Kenworthy MV40 Unattached 01:10:18
26 Daniel Palmer MS Steel City Striders 01:10:47
27 Malcolm Stapleton MV40 2 Dash 01:11:27
28 Jo Bolton LV40 Wakefield Tri Club 01:11:43
29 Peter Stanley MV50 Penistone Footpath Runners 01:12:03
30 Chris Horsfall MV50 Handsworth Road Hogs 01:12:15
31 Richard Gardiner MS CGCC 01:12:57
32 Dominic Williams MV40 Unattached 01:13:10
33 Julia Nolan LV40 Dark Peak 01:13:13
34 Wayne Forster MS Steel City Striders 01:13:23
35 Bob Grocutt MV40 Unattached 01:14:35
36 Brent Lindsay MV50 Penistone Footpath Runners 01:14:58
37 Patrick Rooney MV50 Kimberworth Striders 01:15:04
38 Rob Willis MV40 Unattached 01:15:12
39 Penny Collier LV40 Dark Peak 01:15:13
40 David McGuiness MV40 Dark Peak 01:15:32
41 Ross Drayton MS Steel City Striders 01:15:34
42 Mark Hunter MV50 Altrincham AC 01:15:36
43 Rob Down MS Unattached 01:15:57
44 Andrew Marsh MS Unattached 01:15:57
45 Laurence Damon MS Unattached 01:15:58
46 Will Meredith MS Goyt Valley 01:16:01
47 Peter Brown MV50 Dark Peak 01:16:08
48 Helen Shulder FS Team Trisports 01:16:10
49 Tony Jackson MV50 Glossopdale Harriers 01:16:24
50 Clare Gardiner LS CGCC 01:16:36
51 Richard Pegram MV40 Wirksworth 01:16:46
52 Adrian Moss MV50 Steel City Striders 01:17:52
53 Kevan Naylor MV40 Barrow Runners 01:18:01
54 David Arundale MV50 Dark Peak 01:18:26
55 Michael Davies MS Unattached 01:19:10
56 Paul Rigson MS 2 Dash 01:19:57
57 Will Taylor MV50 Unattached 01:21:43
58 Nick Woffenden MS Unattached 01:22:12
59 Kevin Dale MV40 Steel City Striders 01:22:13
60 Richard Garton MV40 Unattached 01:24:17
61 Amy Duck FS Steel City Striders 01:28:02
62 Steve Dewick MV40 Dark Peak 01:30:29
63 Helena Skinn FS Valley Hill 01:34:59
64 Lance Gardner MS Steel City Striders 01:36:18
65 Tom Lavin MV50 Altrincham AC 01:36:18