Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

29/02/2020 – Pipe Dream





  
Pos Name Category Club Time
1 Gareth Wyn Hughes M Eryri 00:35:00
2 Gavin Roberts M Eryri 00:35:51
3 Owain Williams M Eryri 00:37:00
4 Matthew Fortes MV40 Eryri 00:38:43
5 Joel Gomes MV40 Wrexham A R 00:39:02
6 Sion Edwards M 00:39:20
7 Craig Jones MV50 Eryri 00:41:01
8 Gwyn Williams MV51 Eryri 00:41:39
9 Paul Jones MV51 Eryri 00:42:07
10 Stephen P Jones MV60 Eryri 00:42:27
11 Dylan Webber MV51 00:42:53
12 Conor Watt MV40 00:42:54
13 Mike Fryer MV40 Helsby 00:43:30
14 Joanne Henderson FV40 00:44:46
15 Kevin Smith MV51 Helsby RC 00:45:22
16 Jim O'Hara MV40 Helsby 00:45:36
17 Peter Mould MV40 Eryri 00:45:38
18 Jackie Lee FV40 Eryri 00:45:49
19 Ewan Russell MV40 00:46:57
20 Becki Law F Eryri 00:47:00
21 Adam Mitchell MV51 00:47:11
22 Bleddyn Evans MV51 GOG Triathlon 00:47:22
23 Daniel Wellings MV51 GOG Triathlon 00:47:40
24 James Worthington MV40 00:48:33
25 Chris Fitzpatrick MV51 Helsby RC 00:48:55
26 Owen Pooley MV40 00:49:38
27 Richard Bourne MV60 Mysteruns 00:49:52
28 Neil Vicars-Harris MV60 GOG Triathlon 00:49:57
29 Paul Cash MV40 00:50:53
30 Jim Jones MV60 Helsby RC 00:51:39
31 Hayley Turner F Eryri 00:51:46
32 Paul Frodsham MV40 Helsby 00:51:58
33 Ifan Morgan MV40 00:52:03
34 Neil Gooding MV51 Pensby Runners 00:52:43
35 Tim Palmer MV60 Helsby 00:53:09
36 Tom Albiston MV40 00:53:18
37 Craig Rutter MV40 GOG Triathlon 00:53:22
38 Benjamin Owen MV40 Colwyn Bay AC 00:53:47
39 Mark Jones MV51 Colwyn Bay AC 00:53:51
40 Michelle Farrell F GOG Triathlon 00:54:40
41 Terry Coleman MV40 Eryri 00:56:16
42 Phil Gillard MV60 Helsby 00:57:22
43 Chistopher Williams MV40 Colwyn Bay AC 00:57:26
44 Steven Brown MV51 Prestatym 00:57:30
45 Ellie Salisbury FV50 Eryri 00:57:34
46 John Humphries MV40 Eryri 00:57:46
47 Hannah McPartland F Cybi Striders 00:57:52
48 Graham McVey MV60 00:58:59
49 Rosemary Symms FV60 Chester TRI 00:59:44
50 Jenny Williamson F Eryri 00:59:49
51 David Munday MV60 01:01:04
52 Rachel Arnold MV60 Helsby RC 01:01:15
53 John Morris MV70 Buckley 01:01:16
54 Gwyn Evans MV40 Eryri 01:01:45
55 Mark Bayant MV51 Colwyn Bay AC 01:02:04
56 Dafydd Llewelyn MV40 01:03:13
57 Don Williams MV70 Eryri 01:03:15
58 Ewa Bajersha F 01:04:03
59 Wayne Percival MV40 Ambleside 01:07:59
60 Maggie Oliver FV70 Eryri 01:09:32
61 Caroline Caffery FV40 Razzels Runners 01:09:37
62 Jackie Keasley FV60 Helsby 01:09:50
63 Jennifer Twentyman F 01:14:18
64 Jonathan Hyde M 01:14:18