Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

05/05/2019 – Great Hameldon under 13





  
Pos Name Category Club Time
1 Harry Smith M13 Trawden AC 00:10:22
2 Oliver Gill M13 Blackburn Harriers 00:10:48
3 Matthew Smith M13 Blackburn Harriers 00:11:01
4 Logan McCredie M13 Barlick Fell Runners 00:11:05
5 George Camara M13 Trawden AC 00:11:14
6 Charlie Barnes M13 Clayton-le-Moors Harriers 00:11:17
7 Lucille Pickles F13 Barlick Fell Runners 00:11:18
8 James Galloway M13 Trawden AC 00:11:31
9 Caleb Tregay M13 Burnley AC 00:11:35
10 William McCash M13 Trawden AC 00:11:37
11 George Murphy M13 Burnley AC 00:11:50
12 Harley Treitl M13 Barlick Fell Runners 00:11:56
13 Riley Holt M13 Rossendale Harriers 00:11:57
14 Louie Woodruff M13 Clayton-le-Moors Harriers 00:11:58
15 Callum Singleton M11 Trawden AC 00:11:59
16 Garth Duffy M13 Barlick Fell Runners 00:12:08
17 Hayden Ridgley M13 Preston Harriers 00:12:09
18 Eliena Lusty F13 Clayton-le-Moors Harriers 00:12:14
19 George Fitzpatrick M13 Barlick Fell Runners 00:12:24
20 Will Pease M11 Barlick Fell Runners 00:12:26
21 Alfie Muller M11 Barlick Fell Runners 00:12:30
22 Joseph Harreth M11 Trawden AC 00:12:30
23 Lottie Grace Smith F11 Clayton-le-Moors Harriers 00:12:49
24 George Coates M11 00:12:52
25 Violet Young F13 Rossendale Harriers 00:12:55
26 Alfie Walker M11 Rossendale Harriers 00:12:56
27 Alexander Brien M13 Blackburn Harriers 00:12:57
28 Imogen Robinson F13 Blackburn Harriers 00:12:58
29 Ava Grimshaw F11 Hyndburn AC 00:12:59
30 Emily Nicholls F13 Clayton-le-Moors Harriers 00:13:06
31 Ruby Cleaver F11 Burnley AC 00:13:07
32 Benjamin Mayhew M11 Burnley AC 00:13:14
33 Seth Fenton-Clough M11 Trawden AC 00:13:17
34 Elle Honeyman F13 Barlick Fell Runners 00:13:18
35 Henry Sagar M11 Rossendale Harriers 00:13:19
36 Lottie Hesketh F11 Trawden AC 00:13:27
37 Peter J. Sagar-Moss M13 Hyndburn AC 00:13:31
38 Erika Corns F13 Burnley AC 00:13:35
39 Euan Fenton-Clough M13 Trawden AC 00:13:40
40 Annabelle Hoyle F13 Barlick Fell Runners 00:13:41
41 Kai Paton M11 Barlick Fell Runners 00:13:41
42 Isla Beckett F11 Barlick Fell Runners 00:13:46
43 Bella McCredie F11 Barlick Fell Runners 00:13:48
44 Zoe Green F13 Burnley AC 00:13:51
45 Heidi Sagar-Moss F13 Hyndburn AC 00:13:51
46 Georgia Tregay F11 Burnley AC 00:14:00
47 Amelia Southam F13 Burnley AC 00:14:19
48 Lulu Sharp F11 Blackburn Harriers 00:14:21
49 Joshua Barrett M11 Rossendale Harriers 00:14:25
50 Emmie-Rae Thompson F13 Clayton-le-Moors Harriers 00:14:26
51 Owen C. Morton M11 Hyndburn AC 00:14:26
52 Charlotte Smith F11 Blackburn Harriers 00:14:26
53 Cassius Ingham M11 Burnley AC 00:14:31
54 Summer Fitzpatrick F11 Barlick Fell Runners 00:14:32
55 Hollie Mayhew F13 Burnley AC 00:14:33
56 Phoebe Lily Jackson F11 Clayton-le-Moors Harriers 00:14:35
57 Lily-Grace Clayton F13 Barlick Fell Runners 00:14:37
58 Isabelle Teal F11 Barlick Fell Runners 00:14:40
59 Lucas Cooke M11 Preston Harriers 00:14:43
60 Oscar Clayton M11 Barlick Fell Runners 00:15:01
61 Jessica Cuzon F11 Burnley AC 00:15:10
62 Amaliea Williams F13 Burnley AC 00:15:11
63 Caleb Burrows M11 00:15:13
64 Darcey Sharp F11 Barlick Fell Runners 00:15:25
65 Leila Pilkington F11 00:16:08
66 Harry Pilkington M13 00:16:37
67 Abigail Guirdham F13 Blackburn Harriers 00:16:58
68 Max Villiers M13 Barlick Fell Runners 00:17:18
69 Orla Stalton-Larter F13 Trawden AC 00:17:35
70 Scarlett McIlvenny F13 Trawden AC 00:17:35
71 Maisie Storozuk F11 Trawden AC 00:17:35
72 Kate Whittaker F11 00:21:35