Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

17/03/2019 – Wolfs Pit





  
Pos Name Category Club Time
1 Greg Hopkinson MOpen Beeston AC 00:43:24
2 Harvey Martin MU23 Ripley RC 00:43:46
3 Lockett Sandy MOpen Bowland Fell Runners 00:44:05
4 Oliver Matharu MOpen Holme Pierrepont 00:44:12
5 Jacob Winfield MU23 Buxton AC 00:44:24
6 Rob James MOpen Royton Road Runners 00:44:32
7 Aiden Linskill MOpen Totley AC 00:45:09
8 Ben Cartwright MOpen Matlock AC 00:45:23
9 Bob Templeman MOpen Vegan Runners UK 00:45:55
10 Luke Beresford MOpen Ripley RC 00:45:57
11 Neil Halliday MV40 00:46:14
12 Joel Paisley MU23 Belper Harriers 00:46:16
13 Luke Cook MOpen Pennine 00:46:22
14 Chris Perry MOpen Matlock 00:46:39
15 Dave Taylor MV50 Dark Peak 00:46:57
16 Jake Fearn MOpen Buxton AC 00:47:01
17 Tom Mitchell MOpen Marsden Racers 00:47:08
18 Chris Jones MOpen Steel City Striders RC 00:47:39
19 Malcolm Fowler MV50 Cheshire Hill Racers 00:47:51
20 Austin Frost MV40 Dark Peak FR 00:47:57
21 Matt Brennan MOpen Erewash Valley RC 00:48:02
22 Sam Tierney MU17 Hallamshire Harriers 00:48:09
23 John Wadeum MV40 Erewash Valley 00:48:10
24 Josh Ring MOpen 00:48:17
25 Paul Butcher MV50 Southwell RC 00:48:22
26 Rob Pilling MV40 Steel City Striders RC 00:48:30
27 Colin Brearley MV40 Holme Pierrepont 00:48:38
28 Daniel Wheat MOpen Southwell RC 00:48:41
29 Ryan Anderson MOpen 00:48:49
30 Edward James MOpen Belper Harriers 00:49:03
31 Mark Whitworth MV40 DPFR 00:49:18
32 Richard Houghton MV50 Pennine 00:49:20
33 Graham Moffatt MV50 Dark Peak 00:49:24
34 Robin Hope MV40 Dark Peak 00:49:31
35 Caitlin Rice FOpen Ribble Valley Harriers 00:49:47
36 Matt Waterfield MOpen Icarus 00:49:55
37 Martin Hunt MOpen Long Eaton Running Club 00:50:00
38 Bevan Adams MV40 Retford AC 00:50:32
39 Gareth Little MOpen Notts AC 00:50:34
40 Christopher Bell MV40 Beeston AC 00:50:38
41 Carl Bradford MV40 Dark Peak 00:50:42
42 Kieran Smith MU23 SHUOC 00:50:44
43 Jonathon Sewell MV40 Buxton AC 00:50:46
44 Simon Browne MV40 Denby Dale AC 00:50:47
45 Adam Mickletwaite MV40 Dark Peak 00:50:49
46 Matt Jones MV40 Ripley RC 00:50:49
47 Philip Montgomery MOpen Todmorden Harriers 00:50:50
48 Patrick Dowton MOpen U/A 00:50:52
49 Paul Grogan MV50 Southwell 00:50:55
50 Matt Lewis MV50 Macclesfield Harriers 00:51:07
51 Mike Gradwell MOpen Saddleworth Runners Club 00:51:12
52 Paul Stephenson MV40 Totley AC 00:51:16
53 Tom Shelton MOpen Denny Dale AC 00:51:25
54 Mick Archer MV50 Dark Peak 00:51:38
55 Dan Cook MV40 Steel City Striders 00:51:41
56 Richard Mackie MV40 Penistone Footpath Runners 00:51:56
57 David Miller MV40 Dark Peak 00:51:59
58 George Hill MU23 00:52:05
59 Leigh Stubbs MOpen Redhill Road Runners 00:52:09
60 Steven Gascoyne MV40 North Derbyshire RC 00:52:16
61 Remy Dupuy MOpen SHUOC 00:52:20
62 Jason Brannan MV40 Steel City Striders RC 00:52:22
63 Rob Lucas MOpen U/a 00:52:27
64 Joe Travis MOpen Glossopdale Harriers 00:52:28
65 Jonathan Morgan MOpen 00:52:41
66 Kate Davies FOpen 00:52:50
67 Andy Paisley MV40 Belper Harriers 00:52:53
68 Paul Stuart MV50 Steel City Striders 00:52:56
69 Pez Holda MV40 Dark Peak 00:52:58
70 Tim Gleeson MV40 Handsworth Roadhogs 00:53:00
71 Harry Hawkins MU23 Glossopdale 00:53:02
72 Stephen Kenworthy MV50 Dark Peak 00:53:08
73 Paul Lewis MV40 Long Eaton Running Club 00:53:14
74 Joseph Mallinshaw MOpen Steel City Striders 00:53:15
75 Paul Skuse MV40 Glossopdale Harriers 00:53:18
76 Bryan Lomas MV40 Congleton Harriers 00:53:20
77 Ronnie Turner MV50 Rossendale Harriers 00:53:23
78 Robert Webster MOpen U/A 00:53:25
79 Daniel Stanley MOpen 00:53:29
80 Andrew Lake MV40 Esk Valley Fell Club 00:53:38
81 Andy Poole MV50 Saddleworth Runners 00:53:51
82 Mike Taylor MV40 Fatboys 00:53:54
83 Ian Drage MV40 Stilton Striders 00:53:55
84 Richard Gee MV40 Saddleworth Runners 00:53:57
85 Dan Colebourn MOpen 00:53:59
86 Eleanor Lunt FOpen Long Eaton RC 00:54:02
87 Ashley Flint MOpen Belper Harriers 00:54:09
88 Andrew Case MOpen 00:54:15
89 Ben Allen MV40 Handsworth Roadhogs 00:54:17
90 Rosie Walwyn FOpen Dark Peak 00:54:19
91 Nick Kirk MV50 Steel City Striders RC 00:54:23
92 Thornton Taylor MV60 Rossendale 00:54:25
93 David Horton MV50 Belper Harriers 00:54:35
94 Andrew Reid MV40 PVP 00:54:38
95 Judith Jepson FV50 Dark Peak 00:54:40
96 Ian Haigh MV40 Southwell RC 00:54:46
97 Ronald Allott MOpen North Derbyshire 00:54:49
98 David Edmunds MV40 Fatboys 00:54:50
99 Tomos King MU23 SHUOC 00:54:52
100 Dale Foster MV40 00:54:59
101 Ed Poulter MOpen 00:55:00
102 Tim Sterland MOpen 00:55:00
103 Carl Mikray MOpen Astley & Tyldesley Road Runners 00:55:05
104 Nick Jones MV40 Buxton AC 00:55:08
105 William Lowe MV60 Rossendale 00:55:09
106 Craig Baird MV40 Steel City Striders 00:55:12
107 Kevin Jones MV50 Saddleworth Runners Club 00:55:13
108 Mark A Platton MV50 Steel City Striders RC 00:55:15
109 Simeon Cotterill MOpen Steel City Striders 00:55:18
110 Andrew Charlesworth MOpen Penistone Footpath Runners & AC 00:55:21
111 Peter Cobley MV40 Saddleworth Runners 00:55:26
112 Toby Miles MV40 Barrow Runners 00:55:29
113 Bernie Cook MV40 00:55:41
114 Oliver Rowarth MU23 00:55:54
115 Paul Hulbert MV50 Fat Boys 00:55:56
116 Barry Greaves MV60 Royton 00:55:58
117 Andrew Hunter MV40 Beeston AC 00:56:03
118 Richard Hyde MV50 Erewash Valley RC 00:56:08
119 David Walters MOpen 00:56:11
120 Simon Limbert MOpen 00:56:14
121 Andy Sheppard MV40 Steel City Striders RC 00:56:18
122 Ian Lambert MOpen Long Eaton RC 00:56:19
123 Aron Spall MV40 North Derbyshire Running Club 00:56:20
124 Alan Renfree MV60 U/A 00:56:26
125 Chris Hodgson MV40 PFRAC 00:56:27
126 Alex Frost MV50 Rochdale Harriers & AC 00:56:28
127 Jason Ball MV40 Sinfin RC 00:56:28
128 Paul Orton MV40 Southwell RC 00:56:29
129 Lee Szypusz MOpen 00:56:34
130 Marcel Darling MV40 Shelton Striders 00:56:38
131 Stephen Ellison MV40 Mounts Bay Harriers 00:56:43
132 Alan Maplethorpe MV50 Long Eaton RC 00:56:45
133 Shaun Walker MV50 Penistone 00:56:48
134 Pete Dalt MV50 Pennine 00:56:51
135 Gillian Allen FOpen Steel City Striders RC 00:56:53
136 Daniel Pincott MOpen 00:57:01
137 Matthew Pink MV40 Pennine Fell Runners 00:57:04
138 Ruth Keeley FOpen Belper Harriers 00:57:15
139 Simon Allen MV40 Dark Peak Fell Runners 00:57:16
140 David Veryard MV50 Bakewell 00:57:18
141 Emily Barnett FU17 Dark Peak Fell Runners 00:57:19
142 Russell Stevenson MV40 Steel City Striders 00:57:21
143 Fiona Williams FOpen Rochdale Harriers & AC 00:57:22
144 David Wass MV50 Worksop Harriers 00:57:23
145 Tim Raynor MV50 Redhill Road Runners 00:57:25
146 James Norton MV40 Steel City Striders RC 00:57:31
147 Nick Burns MV40 Steel City Striders RC 00:57:33
148 Kathleen O'Donnell FV40 Macclesfield Harriers 00:57:52
149 Will Day MV50 Steel City Striders RC 00:58:00
150 Roderick Royce MOpen 00:58:05
151 Chris Charlesworth MV40 Penistone 00:58:11
152 John Haigh MV40 Saddleworth Runners 00:58:17
153 Rob Sheldon MV40 Glossopdale Harriers 00:58:21
154 Martin Carter MV50 Hay Hotfooter 00:58:25
155 Graham Jordan MV40 Middleton Harriers 00:58:27
156 Julie Darigala FV40 Penistone FRAC 00:58:30
157 Mark Ramsell MV40 Steel City Striders RC 00:58:33
158 Adi Baker MV50 Dark Peak 00:58:40
159 Addy Carter FU23 Hay Hotfooter 00:58:41
160 Sabi Roman MOpen U/A 00:58:41
161 Joanna Adamson FV40 Middleton Harriers 00:58:43
162 Chris Hough MV40 00:58:48
163 Adam Samuel MOpen Dark Peak Fell Runners 00:58:54
164 Martha Hart FOpen Dark Peak 00:58:58
165 Nigel Barnes MV40 Steel City Striders 00:59:05
166 Andrew Chaverley MV50 Kingstone Runners 00:59:06
167 Alex Lewis MV50 Southwell RC 00:59:13
168 Michael Griffin MV40 Middleton Harriers 00:59:14
169 Stephanie Harrison FOpen Rochdale Harriers & AC 00:59:18
170 Tom Fryers MU17 Penistone 00:59:19
171 Michael Atton MV40 Stilton Striders 00:59:20
172 Richard Hind MV50 Clowne Road Runners Club 00:59:27
173 Paul Hudson MV40 00:59:34
174 Rachael Lawrance FV40 Macclesfield Harriers 00:59:36
175 Gemma Cox FOpen 00:59:37
176 Rosa Sampson FOpen Steel City Striders 00:59:40
177 Toby Smith MOpen 00:59:51
178 Stuart Reece MOpen 00:59:58
179 Esther Broughton FV40 Ripley RC 01:00:01
180 Victoria King FV40 Dark Peak 01:00:09
181 Mark Jelbert MOpen 01:00:10
182 Richard Hickling MV50 Belper Harriers 01:00:12
183 Colin Price MV40 01:00:19
184 Kate Mackenzie FOpen Pennine 01:00:26
185 Ann Wallace FOpen 01:00:29
186 Pete Wallroth MOpen Glossopdale Harriers 01:00:31
187 Neil Blatherwick MV40 LERC 01:00:32
188 Dom Hewins MV50 Fat Boys 01:00:33
189 Jamie Whittaker FOpen Erewash Valley RC 01:00:37
190 James Riley MV40 Todmorden Harriers 01:00:41
191 Mark Glaister MV50 Skelmersdale Boundary Harriers 01:00:46
192 C Day MV40 Totley 01:00:47
193 Reg Cooper MV60 01:00:49
194 Lesley Parker FV40 Penistone Footpath Runners & AC 01:00:55
195 Ken Taylor MV70 Rossendale 01:00:58
196 Joseph Wall MV50 Handsworth Roadhogs 01:01:00
197 Abi Thompson FOpen Rossendale 01:01:01
198 Steve Wickham MV60 Erewash Valley RC 01:01:02
199 Gary Fox MV50 Beeston AC 01:01:04
200 Phil Howson MV50 Steel City Striders 01:01:07
201 David Barnes MV60 Horwich RMI Harriers 01:01:08
202 Keith Morgan MV50 Ashbourne RC 01:01:12
203 Jason Yeast MV50 Royton Road Runners 01:01:14
204 Robert Kos MOpen 01:01:18
205 Rob Moore MV50 Dark Peak 01:01:20
206 Paul Geeson MV50 Stilton Striders 01:01:21
207 Stu Marshall MOpen 01:01:29
208 Brandon Greene MV40 Saddleworth Runners 01:01:41
209 Simon Bray MV40 Sinfin RC 01:01:44
210 Simon Bottrill MV40 Stilton Striders 01:01:46
211 Matt Killingley MV40 Fatboys 01:01:53
212 William Chang MV40 Long Eaton Running Club 01:01:54
213 Adam Close MOpen Steel City Striders 01:01:55
214 Trevor Hibbert MV40 Sinfin RC 01:01:57
215 Estelle McGuire FV50 Stockport Harriers & AC 01:01:58
216 Peter Bailey MV50 Buxton AC 01:02:02
217 Michelle Needham FV40 Clowne Road Runners 01:02:12
218 Helena Butler FOpen Saddleworth Runnrs 01:02:13
219 Caroline Burrell FV40 01:02:14
220 Debbie Hope FV40 Buxton Ac 01:02:24
221 Cat Johnson FOpen Belper Harriers 01:02:27
222 Rebecca Day FV40 Buxton 01:02:33
223 Alex Critcher MV40 Glossopdale Harriers 01:02:35
224 Tom Silcocks MOpen 01:02:37
225 Stephanie Watts FOpen 01:02:40
226 Anton Newell MV50 Sutton In Ashfield Harriers 01:02:45
227 Emma Ball FV40 Middleton Harriers 01:03:02
228 Anthony Hart MV50 Astley & Tyldesley Road Runners 01:03:03
229 Anthony Marchant MV40 Belper Warriers 01:03:05
230 Spence Wright MV50 Macclesfield Harriers 01:03:21
231 Steve Willis MV50 01:03:27
232 George Katarin MV50 Sinfin RC 01:03:31
233 Sarah Walch FOpen Penistone Footpath Runners & AC 01:03:36
234 Lizzie Rawson FU23 Fat Boys 01:03:39
235 Rebecca Lineker FOpen Ripley RC 01:03:39
236 Chris Horsfall MV60 Handsworth Roadhogs 01:03:40
237 Joanne Howett FV40 Ripley RC 01:03:48
238 Brendan Devlin MV40 Sinfin RC 01:03:53
239 Brian Sherras MV60 Ripley RC 01:04:08
240 Christopher Allen MV50 Holme Pierrepoint 01:04:09
241 Christopher Page MOpen 01:04:09
242 Carmel Stanford FV40 01:04:25
243 Jo Ray FV40 01:04:31
244 Yulia Ravenhill FV40 Ilkeston RC 01:04:34
245 Lucy Broom FV40 Steel City Striders 01:04:36
246 Nick Ham MV50 Glossopdale Harriers 01:04:38
247 Mark MacFarlane MOpen Saddleworth Runners 01:04:48
248 Kevin McGiluray MV60 Rossendale Harriers 01:04:49
249 Margaret Duncan FV50 Smiley Paces 01:04:50
250 John Heathcote MV60 Saddleworth Runners Club 01:04:51
251 Paul Burchell MV50 Long Eaton Running Club 01:04:53
252 Caroline Scott FV40 Sinfin RC 01:05:01
253 Michael Richardson MV50 Handsworth Roadhogs 01:05:02
254 Carol Basu FOpen U/a 01:05:04
255 Julian Brealey MV40 Erewash Valley RC 01:05:08
256 Mark Wood MV50 01:05:10
257 Oscar Travena MOpen Macclesfield Harriers 01:05:11
258 Abigale Hathway FOpen Smiley Paces 01:05:16
259 Jonathan Hutton MOpen Southwell RC 01:05:18
260 Kevin Rowles MV50 Killamarsh Kestrels 01:05:23
261 Emily Saunders FV50 Ashbourne 01:05:24
262 David Walker MV50 01:05:26
263 Brent Lindsay MV50 Penistone FRAC 01:05:28
264 Steve Brandreth MV50 Porter Valley 01:05:31
265 Darso Perez MOpen 01:05:32
266 Andrew Essex MV60 Saddleworth Runners Club 01:05:35
267 Helen Young FV40 Totley AC 01:05:37
268 Jed Finnigan MV50 Saddleworth Runners Club 01:05:41
269 Samantha Ward FOpen Southwell RC 01:05:50
270 Chris Duro MV50 Derwent Runners (Derby) 01:06:15
271 Ray Poynter MV60 Redhill Road Runners 01:06:18
272 Holly McCain FOpen Beeston AC 01:06:21
273 James Staveley MV40 Worksop Harriers 01:06:22
274 Andy Stubbs MOpen 01:06:23
275 Helen Barnett FV50 01:06:36
276 Cathy Cresswell FV40 Ripley Running Club 01:06:39
277 Emily Tomlinson FOpen Ripley Running Club 01:06:40
278 Melvin McCart MV50 01:06:40
279 Peter Henley MV40 Redhill Road Runners 01:06:44
280 Katie Poulter FOpen 01:06:50
281 Sharon Bartlett FV40 01:06:59
282 Nick Hall MV40 U/a 01:07:09
283 Gary Smith MV50 Royton Road Runners 01:07:19
284 Alex Fielden MOpen U/a 01:07:30
285 Helen Calder FV40 Steel City Striders RC 01:07:31
286 Hannah Warrener FOpen 01:07:32
287 Shaun Chadwick MOpen Worksop Harriers 01:07:35
288 Richard Tomlinson MV40 Sinfin RC 01:07:41
289 John Stephenson MV60 Glossopdale Harriers 01:07:59
290 Rachel Haslam FOpen Astley & Tyldesley Road Runners 01:08:05
291 Rachel Lee FOpen Erewash Valley RC 01:08:12
292 Rachel Limbert FOpen 01:08:26
293 Bob Hartley MV50 U/a 01:08:41
294 Colette Cooke FOpen Rochdale Harriers & AC 01:08:53
295 Pete Briggs MOpen UA 01:08:57
296 Graham Barnes MV60 01:09:05
297 Harriet Davies FOpen 01:09:19
298 Helen James FOpen Belper Harriers 01:09:23
299 Paul Stevenson MV60 Sinfin Running Club 01:09:33
300 Tracy Hamilton FV50 Worksop Harriers 01:09:46
301 Kate Saville FV40 Saddleworth Runners Club 01:09:57
302 Paul Horsfall MV60 Handsworth Roadhogs 01:10:01
303 Celine Pagnier FV40 GoodGym Sheffield 01:10:03
304 JOHN BRAMWELL MV40 Rochdale Harriers 01:10:04
305 Ian Lowe MV50 01:10:08
306 Craig Wellens MV40 Rochdale Harriers & AC 01:10:14
307 Wendy Trelease FV40 Glossopdale Harriers 01:10:14
308 Craig Sutherland MV60 Middleton Harriers 01:10:15
309 Richard Knowles MV40 Totley AC 01:10:16
310 Carl Rawson MV40 U/A 01:10:25
311 Helen Smith FOpen Team Derby Runner 01:10:52
312 Sean Orchard MV50 01:11:02
313 Emily Edwards FOpen 01:11:17
314 David Richards MV50 Formula One Circuit Crew 01:11:27
315 Michael Stubbs MV40 01:11:34
316 Heather Fryer-Winder FV50 Buxton AC 01:11:42
317 Jill Davies FV50 Steel City Striders RC 01:11:54
318 Peter Macfarlane MV60 Dark Peak 01:11:56
319 Stuart Whittaker MV70 Erewash Valley RC 01:12:03
320 Rachel Dowle FV40 Buxton AC 01:12:08
321 Malin Hewins FV40 Fat Boys 01:12:20
322 Gemma Phipps FOpen 01:12:22
323 Samuel Lightfoot MOpen 01:12:23
324 Susan Ward FV50 Totley AC 01:12:23
325 Ruth Hutchison FV40 Saddleworth Runners Club 01:12:52
326 Steve Dewick MV50 Dark Peak 01:13:01
327 Michael Horn MV70 Redhill Road Runners 01:13:32
328 Jessie McGuire FU23 U/A 01:13:33
329 Julie White FV40 U/A 01:13:35
330 Angie Astbury FV40 01:13:41
331 Simon McCormick MV40 Unattacher 01:13:47
332 Jane Hodgson FV40 Saddleworth 01:13:58
333 Jeanette Leston-Jones FV40 U/a 01:14:10
334 Natasha Blackburn MV40 Totley AC 01:14:10
335 Sally Hook FV40 01:14:11
336 Paul Neal MV50 Fylde Coast Runners 01:14:17
337 Tim Rolfe MV40 Buxton AC 01:14:19
338 Paul Page MV50 Beeston AC 01:14:30
339 Richard Ainley MV40 Macclesfield AC 01:14:35
340 Richard Broadhead MV50 Ashbourne 01:14:39
341 Elizabeth Lakin FV40 Long Eaton RC 01:14:46
342 Barry Mercer MOpen Worksop Harriers 01:14:57
343 Willis Meredith MV40 Pennine Fell Runners 01:15:12
344 Kelly Knight FV40 U/A 01:15:23
345 Sarah Edwards FV40 Erewash Valley RC 01:15:23
346 Nicola Sewell FV50 Smiley Paces 01:16:13
347 Clare Thompson FV40 Smiley Pacers 01:16:14
348 Michelle Hall FV40 Southwell RC 01:16:41
349 Claire Noonan FOpen Erewash Valley RC 01:16:49
350 Heather Cameron-Whytock FOpen Southwell RC 01:16:52
351 Julie Heithus FV50 Sinfin RC 01:16:59
352 Monica Boland FV40 Saddleworth Runners 01:17:26
353 Jordon Lane MOpen N/A 01:17:34
354 Rachael McCurrie FOpen U/A 01:17:41
355 Angela Bent FV60 Buxton AC 01:17:42
356 Colin Bostock MV60 Long Eaton RC 01:17:51
357 Mark Beard MV50 01:17:57
358 Joan Waller FV50 01:18:24
359 Diane Clewes FV50 Totley AC 01:18:28
360 Frances Wadeun MV40 Erewash Valley RC 01:18:32
361 Catherine Murphy FV50 Middleton Harriers 01:18:33
362 John Richardson MV50 Handsworth Roadhogs 01:19:07
363 Joanne Stocks FV40 Redhill Road Runners 01:19:40
364 Lindsay Evans FV40 Totley AC 01:19:43
365 Gemma Hind FOpen Clowne Road Runners Club 01:20:06
366 Alicia Sewell FOpen Vegan Runners 01:20:29
367 Angela Burley FV60 NWR 01:20:35
368 Madeline Gibson FU23 01:21:18
369 Heather Thornley FOpen Redhill Road Runners 01:21:33
370 Sally Staveley FV50 Worksop Harriers 01:21:40
371 Caroline Wickkham FV60 Erewash Valley RC 01:22:03
372 Charlotte Wright FOpen 01:23:49
373 Tony GREENE MV70 SADDLEWORTH 01:24:12
374 Fiona MacSweeney FOpen UA 01:24:26
375 Sue Jeff FV50 Buxton AC 01:26:40
376 Lesley Willis FV50 01:26:41
377 Fiona Corden FV40 Shelton Striders 01:27:02
378 Debbie McCart FV50 01:27:32
379 Kerry Dickinson FV40 Worksop Harriers 01:27:40
380 David Adams MV40 Steel City Striders RC 01:27:59
381 Sallyann Winslow FV40 Steel City Striders RC 01:28:19
382 Matthew Winslow MV40 Steel City Striders 01:28:27
383 Jonathan Ogden MV40 MLC Gladiators 01:29:41
384 Demelza Whitbread FOpen 01:30:22
385 Tamzin Yates FV40 Redhill Road Runners 01:30:24
386 Paul Shelton MV60 Steel City Striders RC 01:31:11
387 Jane McCart FOpen 01:31:55
388 Brenda Roberts FV70 Saddleworth Runners 01:33:13
389 Nicola Photiou FV40 Erewash Valley RC 01:34:07
390 Alison Hollett FV50 01:34:50
391 Martyn Newton MV60 Redhill Road Runners 01:37:32
392 Natalie Peters FOpen U/a 01:37:49
393 Nicola Walker FV40 U/a 01:37:52
394 Jane Lewis FV40 Beeston AC 01:41:59
395 Laviola Marianna FOpen 01:42:03
396 Penny Page FV40 Beeston AC 01:42:04
397 Karen Hodgson MV50 Erewash Valley RC 01:42:51
398 Robert Stewart MV40 Bradda Dads 01:42:55