Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

22/09/2018 – Lost Shepherd





  
Pos Name Category Club Time
1 Andrew Worster M Todmorden Harriers 01:57:36
2 Kevin Hoult M40 CVFR 02:03:13
3 Scott Smith M Selby Striders 02:03:18
4 Jon Smith M40 CVFR 02:03:56
5 Darren Fishwick M40 Chorley 02:05:40
6 Mark Burley M Macclesfield Harriers 02:05:53
7 Stephen Shorrock M40 Barlick 02:10:45
8 Eddie Fletcher M Keswick AC 02:10:56
9 Darren Tweed M40 Todmorden Harriers 02:12:49
10 Bill Johnson M50 CVFR 02:13:49
11 Annie Roberts W Todmorden Harriers 02:15:33
12 Andy Wright M40 CVFR 02:15:56
13 Matt Smith M Ramsbottom RC 02:16:28
14 Anthony Fryer M40 Valley Striders 02:17:59
15 Ollie Roberts M Howgill Harriers 02:20:06
16 Dan Marsden M CVFR 02:21:05
17 Iain Powell M40 CVFR 02:22:18
18 Mark Wharton M50 CVFR 02:22:28
19 Giles Bailey M50 Meltham AC 02:22:53
20 Matthew Kay M CVFR 02:23:17
21 Richard Butterwick M40 Todmorden Harriers 02:23:56
22 Marcus Taylor M40 Burnden Road Runners 02:25:29
23 Carlos Bedson M40 Cheshire Hill Racers 02:27:17
24 Robert Holdsworth M Todmorden Harriers 02:28:10
25 Dave Collins M60 Todmorden Harriers 02:29:21
26 Andy Forbes M40 Todmorden Harriers 02:31:23
27 Neil Wallace M40 Pudsey & Bramley 02:32:57
28 Antony De Heveningham M40 Todmorden Harriers 02:33:51
29 Jim Harris M40 Stainland Lions 02:35:23
30 Richard Willis M40 Harrogate Harriers 02:35:30
31 Jim Tinnion M40 Mercia 02:35:46
32 Liam Williams M CVFR 02:37:51
33 Mike Hill M50 Wilmslow RC 02:38:23
34 Lucy Hobbs W40 Todmorden Harriers 02:42:25
35 John Bassinder M60 Stainland Lions 02:42:28
36 Martin O'Brien M50 Stainland Lions 02:44:50
37 Nathan Kennaugh M40 CVFR 02:49:10
38 Jackie Scarf W50 CVFR 02:50:25
39 Steve Hook M50 02:51:08
40 Rachel Lumb W50 Stainland Lions 02:51:30
41 Bob Howard M50 CVFR 02:58:38
42 Stella Chrisanthou W40 CVFR 03:02:28
43 Aileen Baldwin W60 Stainland Lions 03:04:20
44 Katie Morse W Wharfedale 03:08:27
45 Jenni Cowley W40 Wharfedale 03:08:34
46 Rose George W40 North Leeds Fell Runners 03:15:21
47 Martin Bullock M50 Pudey Pacers 03:15:30
48 Manhar Patel M50 CVFR 03:25:31
49 Angela Margaret Lee W50 Stainland Lions 03:27:52
50 Simon Bray M40 Sinfin RC 03:49:00
51 Chris Duro M50 Derwent Runners Derby 03:49:00
52 Helen Smith W Shelton Striders 03:49:01
53 Paul Dewhirst M50 Pudsey Pacers 04:07:50