Fox & Hounds
19/05/2009

Pos. Name Club time cat
1 Matt Speake Knavesmire 57.37 M
2 Duncan Archer U/A 65.34 M
3 Ian Marr U/A 70.09 M
4 Jonny Kendall Knavesmire 71.00 M
5 Tom Watson Knavesmire 71.01 M
6 Andy Normandale Acorn 71.03 M50
7 Richard Hall Thirsk & Sowerby 71.16 M40
8 Steve Baldwin Scarborough AC 71.25 M
9 Peter Wilkin Thirsk & Sowerby 72.33 M50
10 Dez Fielden North York Moors 74.04 M
11 Giles Hawking Knavesmire 74.15 M
12 Gareth Wilson North York Moors 74.18 M
13 Pippa Whitehouse Dorking & MV. 74.30 F50
14 Andrew Carruthers Crawley AC 75.43 M45
15 Josh Beech Knavesmire 76.11 MJ
16 Noel Clough Thirsk & Sowerby 76.22 M40
17 Nick Wadd Quakers 77.12 M40
18 Richard Clark EskValleyFellC. 77.42 M40
19 Stewart Mechie Thirsk & Sowerby 79.07 M45
20 Katy Rawnsley Scarborough AC 79.22 F
21 Philip Paxman Acorn 79.24 M55
22 Edward Whittle Scarborough AC 79.44 M
23 Steve Mummery Acorn 79.45 M55
24 Rob Williamson Loftus & Whitby 79.47 M40
25 Martin Perry Acorn 79.49 M
26 Stephan Tomaszewski Thirsk & Sowerby 80.10 M45
27 Karen Poole North York Moors 80.14 F
28 Pete Berry North York Moors 80.25 M
29 Mark Ludiman Thirsk & Sowerby 81.57 M
30 Aishlinn Austin Knavesmire 82.20 F
31 Dave Collett Loftus & Whitby 82.47 M50
32 Peter O'Callaghan Scarborough AC 83.02 M40
33 Geoff Winter Scarborough AC 83.16 M55
34 John Serginson North York Moors 83.25 M
35 Stuart Backhouse Scarborough AC 84.40 M45
36 Dave Robinson North York Moors 85.20 M45
37 Graeme Addison Sedgefield H 86.19 M40
38 Rob Bailey North York Moors 86.29 M50
39 Chris Wright North York Moors 86.48 M50
40 Mark Behrens North York Moors 86.50 M
41 Janet Cordingley Knavesmire 86.54 F45
42 Andrerw Knox Quakers 87.11 M45
43 Hester Cox Thirsk & Sowerby 87.43 F
44 Angela Hall Thirsk & Sowerby 87.45 F45
45 Paul Lambert North York Moors 87.56 M40
46 Paul Wildmore Loftus & Whitby 88.04 M
47 Dave Bond U/A 89.32 M45
48 Caroline Pollard North York Moors 89.35 F50
49 Matthew Jones Sedgefield H 90.45 M
50 Michael Joyeux Quakers 90.47 M
51 Gail Bell Sedgefield H 90.54 F
52 Steve Minns Shildon AC 91.32 M45
53 Eddie Meehan North York Moors 91.52 M55
54 Jacqueline Keavney Swaledale RR 91.53 F40
55 Trevor Symonds FRA# 92.48 M50
56 Julian Barwick North York Moors 93.08 M45
57 Sue Haslam Scarborough AC 93.43 F50
58 Valerie Stephenson B'ham Marsh Hou. 94.53 F50
59 Geoff Bell Scarborough AC 95.11 M55
60 Rhona Haslam Scarborough AC 95.31 F
61 David Gibson U/A 96.25 M
62 Dave Parke Scarborough AC 96.27 M55
63 Hywell Smith Scarborough AC 96.29 M55
64 Sarah Woodhall Acorn 96.44 F
65 Jane Hamp Scarborough AC 97.02 F50
66 Max Wood SKYRAC 97.15 M50
67 Ronnie Sherwood New Marske H. 97.16 M65
68 Paul Lewis Acorn 100.29 M45
69 Josie Lefevre North York Moors 100.42 F
70 Geoff Hine S'land Strollers 100.45 M50
71 Anthony Corbett Quakers 100.47 M40
72 Colin Fuller U/A 101.47 M45
73 Jill Knight Thirsk & Sowerby 101.59 F
74 Claire Davison Loftus & Whitby 104.58 F40
75 Mark Jenkins Pickering RC 104.58 M40
76 Charlotte Ludiman Thirsk & Sowerby 105.03 F
77 Alan Wikeley Thirsk & Sowerby 105.04 M6
78 Ian Robinson North York Moors 105.05 M45
79 Bob Howe North York Moors 106.44 M60
80 Tom Gillon Scarborough AC 109.30 M50
81 Madaline Whyte North York Moors 119.00 F
82 Tony Graves Scarborough AC 150.00 M40
83 Cath Lumb Thirsk & Sowerby 151.00 F45