Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

02/05/2011 – Coiners under 14





  
Pos Name Category Club Time
1 Lewis Byram U14 Boy Holmfirth Harriers 00:16:59
2 Jack Willis U14 Boy Middlesbro & Cleveland 00:17:05
3 Bronwen Owen U14 Girl Scarborough 00:17:43
4 Neil Orr U14 Boy Border Harriers 00:18:18
5 Chris Richards U14 Boy Helm Hill 00:18:37
6 Seth Waterman U14 Boy Holmfirth Harriers 00:18:42
7 Declan Dickinson U14 Boy Lincoln Wellington 00:18:45
8 Jack Hindle U14 Boy Blackburn Harriers 00:18:53
9 Callum Davidson U14 Boy Rossendale 00:18:58
10 Connor Mahoney U14 Boy Blackburn Harriers 00:19:22
11 Edan Whitelaw U14 Boy Calder Valley 00:19:30
12 James Marchant U14 Boy Pendle 00:19:37
13 Matthew Sweeney U14 Boy Bowland 00:20:11
14 Nathan Townsend U14 Boy Horwich 00:20:14
15 Elizabeth Greenwood U14 Girl Blackburn Harriers 00:20:18
16 Jack Denton U14 Boy Calder Valley 00:20:28
17 Eddie Hinchcliffe U14 Boy Holmfirth Harriers 00:20:29
18 Adam Crowder U14 Boy Rossendale 00:20:31
19 Marcus Preedy U14 Boy Rossendale 00:20:35
20 Molly Traviss U14 Girl Halifax Harriers 00:20:37
21 Callum Ross U14 Boy Hyndburn AC 00:20:54
22 Rebecca Flanagan U14 Girl Rossendale 00:21:23
23 Ellie Lambert U14 Girl Wharfedale 00:21:24
24 Olivia Sykes U14 Girl Holmfirth Harriers 00:21:25
25 Jack Crummett U14 Boy Todmorden Harriers 00:21:32
26 Jordan Hutchinson U14 Boy Spenborough 00:21:36
27 Louise Taylor U14 Girl Scarborough 00:21:38
28 Katy Whiteoak U14 Girl Stockport Harriers 00:21:40
29 Matthew Senior U14 Boy Helm Hill 00:22:04
30 Mary Hodgson U14 Girl Lancaster & Morecambe 00:22:21
31 Issy Wharton U14 Girl Calder Valley 00:22:45
32 Leah Ogden U14 Girl Scarborough 00:22:56
33 Luke Strase U14 Boy Bingley Harriers 00:23:42
34 Sophie Spencer U14 Girl Holmfirth Harriers 00:23:48
35 Dan Miller U14 Boy Broughton Runners 00:23:52
36 Samuel Foster U14 Boy Calder Valley 00:23:54
37 Ben Hardy U14 Boy Mansfield Harriers 00:23:58
38 Shona Monks U14 Girl Rossendale 00:24:03
39 Holly Carter U14 Girl Keighley & Craven 00:24:12
40 Eleanor Robinson U14 Girl Keighley & Craven 00:24:20
41 Billy McCosh U14 Boy Bingley Harriers 00:24:49
42 Shea Kerry U14 Boy Holmfirth Harriers 00:24:54
43 Joshua Netherwood U14 Boy Bingley Harriers 00:25:28
44 Hannah Mainprize U14 Girl Scarborough 00:25:39
45 Alice Hughes U14 Girl Stockport Harriers 00:25:59
46 Kay Boden U14 Girl Bingley Harriers 00:26:07
47 Hannah Thom U14 Girl Keighley & Craven 00:26:18
48 Esme Bateson U14 Girl Hallamshire Harriers 00:26:47
49 Emma Beeson U14 Girl Mansfield Harriers 00:27:25
50 Hannah Newbold U14 Girl Wharfedale 00:27:43
51 Chloe Law U14 Girl Rossendale 00:27:46
52 Philippa Mitchell U14 Girl Mansfield Harriers 00:28:12
53 Henry Brown U14 Boy Bingley Harriers 00:28:30
54 Nat Hairsine U14 Boy Calder Valley 00:29:11
55 Polly Pearse U14 Girl Blackburn Harriers 00:29:20
56 Zoe Baistow U14 Girl Wharfedale 00:30:41