Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

02/05/2011 – Coiners under 10





  
Pos Name Category Club Time
1 Sam Clapton U10 Boy Scarborough 00:09:12
2 Ben Green U10 Boy Rossendale 00:09:19
3 Lucas Parker U10 Boy Pennine FR 00:09:22
4 Logan Hargreaves-Madhas U10 Boy Wharfedale 00:09:24
5 Callum Durrans U10 Boy Holmfirth Harriers 00:09:26
6 Finn Kerry U10 Boy Holmfirth Harriers 00:09:32
7 Isaac Evans U10 Boy Rossendale 00:09:35
8 Euan Brennan U10 Boy Ilkley Harriers 00:10:04
9 Alexander Townrow U10 Boy Pendle 00:10:07
10 Saul Ashcroft U10 Boy Darwen Dashers 00:10:10
11 Robert Seddon U10 Boy Unattached 00:10:13
12 Ciaren Crabtree U10 Boy Wharfedale 00:10:15
13 Elliot Brett U10 Boy Keighley & Craven 00:10:19
14 Sunnivah Waterman U10 Girl Holmfirth Harriers 00:10:20
15 Harley Place U10 Boy Rossendale 00:10:33
16 David Goldswain U10 Boy 00:10:48
17 Adam Thorpe U10 Boy Halifax Harriers 00:10:50
18 Toby Antcliff U10 Boy York 00:10:56
19 Dylan Ross U10 Boy Hyndburn AC 00:11:03
20 Rebecca Prestage U10 Girl Rossendale 00:11:10
21 Mark Howarth U10 Boy Rossendale 00:11:17
22 Daniel Howatson U10 Boy Holmfirth Harriers 00:11:19
23 Matthew Jones U10 Boy Rossendale 00:11:20
24 Scott Gouldthorpe U10 Boy Chorley AC 00:11:22
25 Sarah Warhurst U10 Girl Pennine FR 00:11:23
26 George Hobbs U10 Boy Holmfirth Harriers 00:11:26
27 Oliver Gardner U10 Boy Blackburn Harriers 00:11:28
28 Macsen Tiffany U10 Boy Pudsey 00:11:28
29 Keera Nelson U10 Girl Calder Valley 00:11:32
30 Conner McCabe U10 Boy Calder Valley 00:11:38
31 Reuben Mantle U10 Boy Bingley Harriers 00:11:42
32 Nick Misaljevich U10 Boy Keighley & Craven 00:11:43
33 Harry Capstick U10 Boy Keighley & Craven 00:11:44
34 Alex Baker U10 Girl Pendle 00:11:44
35 Wesley Salton U10 Boy Blackburn Harriers 00:11:46
36 Samuel Thom U10 Boy Keighley & Craven 00:11:48
37 Lucy Shutt U10 Girl Bingley Harriers 00:11:49
38 Finnian Hutchinson U10 Boy York 00:11:50
39 Max Roper U10 Boy Keighley & Craven 00:11:51
40 Sam Johnstone U10 Boy Wharfedale 00:11:56
41 Nathan Sharkey U10 Boy Calder Valley 00:12:15
42 Abigail Smith U10 Girl CFR 00:12:17
43 Millie Yates U10 Girl Holmfirth Harriers 00:12:20
44 Charlie Parkinson U10 Boy Rossendale 00:12:23
45 Bill Furminger U10 Boy Todmorden Harriers 00:12:27
46 Eliza Wheatley U10 Girl 00:12:32
47 Harry Hobbs U10 Boy Holmfirth Harriers 00:12:38
48 Ruari Chesworth U10 Boy Calder Valley 00:12:42
49 Emily Elmes U10 Girl Ilkley Harriers 00:12:45
50 Cherry Sylge U10 Girl Calder Valley 00:12:46
51 Evie Hairsine U10 Girl Calder Valley 00:12:51
52 Laura Knowles U10 Girl Keighley & Craven 00:13:03
53 Amy Chicken U10 Girl Rossendale 00:13:09
54 Leah Rushworth U10 Girl Bolton Harriers 00:13:13
55 Alice Shelbourne U10 Girl Penistone 00:13:14
56 Susan Lloyd U10 Girl Keighley & Craven 00:13:19
57 Zoe Capstick U10 Girl Keighley & Craven 00:13:21
58 Lucie Wood U10 Girl Rossendale 00:13:42
59 Katriona Newell U10 Girl Rossendale 00:13:46
60 Eve Dennison U10 Girl Broughton Runners 00:14:09
61 Lizzie Sharratt U10 Girl Calder Valley 00:15:37
62 Anabel Nuttall U10 Girl Rossendale 00:16:07
63 Stella Richards U10 Girl Keighley & Craven 00:17:54