Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

06/03/2011 – Long Mynd Valley





  
Pos Name Category Club Time
1 Lloyd Taggart M40 Dark Peak Fell Runners 01:34:25
2 Chris Steele SM Borrowdale FRC 01:34:27
3 Rob Jebb SM Bingley Harriers 01:34:42
4 Rob Hope SM Pudsey & Bramley AC 01:34:56
5 Graham Pearce SM Pudsey & Bramley AC 01:35:14
6 Tom Addison M23 Helm Hill Runners 01:35:18
7 Oli Johnson SM Dark Peak Fell Runners 01:35:25
8 Ben Abdelnoor SM Ambleside AC 01:36:01
9 Steven Cale SM Mercia 1 01:37:31
10 John Heneghan SM Pudsey & Bramley AC 01:37:54
11 Richard Roberts SM Eryri 01:38:09
12 Michael Fanning M40 Borrowdale FRC 01:38:19
13 Darren Kay M40 Pudsey & Bramley AC 01:38:42
14 Tom Brunt SM Holmfirth Harriers 01:38:52
15 Pete Vale SM Mercia 01:38:58
16 Mark Palmer M45 Mynydd Du 01:39:29
17 Steve Hebblethwaite SM Keswick AC 01:39:29
18 Tim Davies SM Mercia 01:39:42
19 Jon Morgan M40 Dark Peak Fell Runners 01:39:46
20 Alan Bowness M45 Ambleside AC 01:39:53
21 Ian Holmes M45 Bingley Harriers 01:41:16
22 Chris Birchall SM Leeds City 01:41:20
23 Adam Osborne SM Leeds City 01:41:43
24 Shaun Godsman SM Calder Valley 01:41:54
25 Alex Whittem SM Calder Valley 01:41:54
26 Ben Mounsey SM Calder Valley 01:42:02
27 Simon Stainer M40 Ambleside AC 01:42:24
28 Jon Wright M40 Todmorden 01:43:07
29 Gavin Mulholland SM Calder Valley 01:43:58
30 Danny Hope SM Pudsey & Bramley AC 01:44:07
31 Mick Hill SM Pudsey & Bramley AC 01:44:51
32 James Logue M40 Calder Valley 01:44:58
33 Jim Davies M40 Borrowdale FRC 01:45:10
34 William Neill M23 Staffs Moorland 01:45:41
35 Mark Roberts M45 Borrowdale FRC 01:45:52
36 Rob Samuel SM Eryri 01:45:58
37 Martin Mikkelsen-Barron SM Borrowdale FRC 01:46:27
38 Rick Stuart M45 Helm Hill Runners 01:46:48
39 Dave Neill M55 Staffs Moorland 01:47:00
40 Richard Houghton M45 Macclesfield Harriers 01:47:12
41 Mike Wallis M50 Clayton Le Moors Harriers 01:47:32
42 Dave Wilby SM Ilkley Harriers 01:47:39
43 John Hunt M40 Dark Peak Fell Runners 01:47:55
44 Anthony Smith M40 Ambleside AC 01:48:18
45 Stephen Pyke M45 Staffs Moorland 01:48:37
46 Roy Scott SM Springfield Striders 01:49:23
47 Alastair Murray SM Horwich RMI 01:49:30
48 Andy Davies M40 Mercia 01:49:33
49 Andrew Jebb SM Bingley Harriers 01:50:00
50 Jonathon Newey M40 Mercia 01:50:08
51 Victoria Wilkinson SL Bingley Harriers 01:50:34
52 Ian Grindley M45 Wolv/Bilston 01:51:16
53 Simon Patton M40 Dark Peak Fell Runners 01:51:30
54 Dan Duxbury SM Ambleside AC 01:51:34
55 Nicholas Charlsworth M45 Wharfedale Harriers 01:51:35
56 Peter Hodges SM Dark Peak Fell Runners 01:51:39
57 Steve Oldfield M50 Calder Valley 01:51:40
58 Michael Green M45 Horwich AC 01:51:41
59 Ged Callan SM Bingley Harriers 01:51:56
60 Paul Jones M40 Mercia 01:51:56
61 Matthew Athersmith M23 Wharfedale Harriers 01:52:06
62 Brian Stevenson M45 Pudsey & Bramley AC 01:52:13
63 Greg Hull M45 Leeds City 01:52:36
64 Mick Stenton M50 Dark Peak Fell Runners 01:52:51
65 Charlie McIntosh M40 Pudsey & Bramley AC 01:52:54
66 Andy Thorpe M40 Calder Valley 01:53:28
67 Daniel Brazier SM Mercia 01:53:41
68 Andy Hauser M55 Holmfirth Harriers 01:53:46
69 Michael Cunnigham SM Borrowdale FRC 01:53:55
70 Mike Egner M55 Dark Peak Fell Runners 01:53:58
71 Matthew Marston SM Mercia 01:54:30
72 Jamie Luxmoore SM Keswick AC 01:54:44
73 Mark Bollom M40 Mercia 01:54:53
74 Alastair Rhodes Dawson M40 Todmorden 01:54:59
75 Darren Dunn M40 Pennine Fellrunners 01:55:00
76 Stanley Charles SM Clwydian Range Runners 01:55:09
77 Hugh O'Donnell SM Ambleside AC 01:55:29
78 Paul Mitchell M45 Bingley Harriers 01:55:32
79 Nigel Bunn M45 Tring RC 01:55:32
80 Rob Little SM Dark Peak Fell Runners 01:55:56
81 Edward Davies M55 Mercia 01:55:57
82 Andrew McFarlane M40 Clayton Le Moors Harriers 01:56:04
83 Nick Kirk M40 Dark Peak Fell Runners 01:56:14
84 Paul M Crabtree M40 Wharfedale Harriers 01:56:21
85 David Almond SM Calder Valley 01:56:45
86 David Edmondson M40 Clayton Le Moors Harriers 01:57:01
87 Andrew Wrench M45 Todmorden 01:57:26
88 Dave Nuttall M45 Clayton Le Moors Harriers 01:57:40
89 Steve Storey M50 Dark Peak Fell Runners 01:57:46
90 Alan Kirk M50 Pennine Fellrunners 01:57:51
91 Dave Collins M55 Todmorden 01:57:57
92 Helen Fines SL Calder Valley 01:57:58
93 Simon White SM U/A 01:58:11
94 Geoffrey Paul Gough M50 Clayton Le Moors Harriers 01:58:20
95 Tom Roo SM Mercia 01:58:22
96 Hodge Grayson SM Ambleside AC 01:58:26
97 Simon Rowley SM U/A 01:58:28
98 Dave Soles M45 Pennine Fellrunners 01:58:33
99 Anna Bartlett L40 Shrewsbury AC 01:58:35
100 Kevin Harding M50 Tring RC 01:58:43
101 Tom McGaff M55 Cheshire Hill Racers 01:58:57
102 Steve Knowles SM Pennine Fellrunners 01:59:05
103 Jonathon Green SM Preston Harriers 01:59:11
104 Tim Oakes M40 U/A 01:59:11
105 Paul Shackleton M45 Clayton Le Moors Harriers 02:00:04
106 Simon Daws M55 Telford AC 02:00:08
107 Kevin Hoult SM Calder Valley 02:00:26
108 Jon Hedger SM U/A 02:00:29
109 Alan Life M45 Clayton Le Moors Harriers 02:00:30
110 Martyn Pollitt M50 Burnden RR 02:00:31
111 Richard Bacon SM U/A 02:00:32
112 Lauren Jeska SL Todmorden 02:00:33
113 Neil Ashcroft M40 Ambleside AC 02:00:36
114 Ali Welsh M45 Bowland Fell Runners 02:00:51
115 Jason Hemsley M40 Wharfedale Harriers 02:00:58
116 Mark Ellithorn M45 Chorley Harriers 02:01:10
117 Jackie Lee SL Eryri 02:01:25
118 Karl Steinegger M23 Ambleside AC 02:01:32
119 Bernard Grant M60 Harrogate Harriers 02:01:32
120 Ben Gibbison SM Dark Peak Fell Runners 02:01:40
121 Ed Gamble M45 Cheshire Hill Racers 02:02:00
122 Dave Ansell M50 Dark Peak Fell Runners 02:02:11
123 Kevin Allerton M40 U/A 02:02:13
124 Helen Berry SL Holmfirth Harriers 02:02:14
125 Karl Ward SM Horwich RMI 02:02:32
126 Nick Barber SM Todmorden 02:02:32
127 Peter Golding M55 St Edmund Pacers 02:02:33
128 Stewart Bellamy M40 Mercia 02:02:41
129 Andy Roberts M50 Congleton Harriers 02:02:42
130 Anthony Bethel M40 Fell Ponies 02:02:43
131 Mel Price SL Mercia 02:02:49
132 Pete Booth M60 Clayton Le Moors Harriers 02:02:53
133 Hazel Robinson SL Ambleside AC 02:02:59
134 Chris Jackson SM Glossopdale Harriers 02:03:00
135 Jonathon Whilock M40 Staffs Moorland 02:03:05
136 Judith Jepson L40 Dark Peak Fell Runners 02:03:10
137 Simon Parkinson M40 Horwich RMI 02:03:11
138 Andy Dickenson M45 Dark Peak Fell Runners 02:03:19
139 Alison Raw L45 Bingley Harriers 02:03:26
140 Glyn Fletcher M45 Maldwyn Harriers 02:04:49
141 Phillip Gould SM Kenilworth Runners 02:05:00
142 Dave Powell M50 Aberystwyth 02:05:12
143 Vincent Booth M45 Cheshire Hill Racers 02:05:13
144 Ned Lammas M45 Mercia 02:05:19
145 Mark Agnew M40 Mercia 02:05:21
146 Helen Skelton SL Mercia 02:05:34
147 Stephen Smithies M40 Calder Valley 02:05:48
148 Lynne Clough L40 Chorley Harriers 02:06:10
149 Dale Colclough M50 Mercia 02:06:27
150 Robin Lawrence SM Bingley Harriers 02:06:37
151 Ian Warhurst M50 Pennine Fellrunners 02:06:47
152 Robert Taylor M60 Pennine Fellrunners 02:07:14
153 Zanthe Wray L23 Dark Peak Fell Runners 02:07:32
154 John Hewitt M45 Glossopdale Harriers 02:08:00
155 Ian Barns SM Ambleside AC 02:08:02
156 Richard Crossland M55 Calder Valley 02:08:25
157 Keith G Holmes M55 Dark Peak Fell Runners 02:08:25
158 Richard Scott M45 Bingley Harriers 02:08:32
159 John Bristow SM Malvern Joggers 02:09:08
160 Louise Roberts SL Kendal AC 02:09:18
161 Sarah May SL Todmorden 02:09:24
162 Paul Beeson M45 Maldwyn Harriers 02:09:44
163 Neil Worswick M40 Clayton Le Moors Harriers 02:09:47
164 Martin Shaw SM Mynydd Du 02:09:49
165 Kieran Carr M65 Clayton Le Moors Harriers 02:10:13
166 Craig Lewis M40 Amazing Feet 02:10:18
167 Brian Horrocks M50 Clayton Le Moors Harriers 02:10:21
168 Laura Gibson SL Totley AC 02:10:24
169 Nick Pearce M55 Ilkley Harriers 02:10:29
170 Andy Oliver SM Glossopdale Harriers 02:10:42
171 David Malia M45 Mercia 02:10:56
172 Paul Crabtree M40 Wharfedale Harriers 02:11:28
173 William Harris M45 Shropshire Shufflers 02:11:36
174 Julie Carter L45 Keswick AC 02:11:43
175 Gary Fleet M50 Saddleworth Runners 02:11:49
176 Andy Wall M50 Mercia 02:11:50
177 Pete Matthews SM Kenilworth Runners 02:12:11
178 Ron Rees M55 Pennine Fellrunners 02:12:26
179 Andrew Sutton M40 Marshall Milton Keynes AC 02:12:30
180 Julian Bradbury M45 Mercia 02:12:44
181 Steve Bennett M50 North Derbyshire RC 02:13:03
182 Stuart Hutchison SM Saddleworth Runners 02:13:21
183 Noel Hogan M45 Newport & District 02:13:28
184 Mike Walsh M60 Kendal AC 02:13:32
185 Simon Adney SM Sy Tri 02:13:54
186 Graham McAra M55 Cheshire Hill Racers 02:13:55
187 Chris Dunkerley SM U/A 02:13:58
188 Stephen Thompson M45 FRA 02:14:06
189 Gary Chadderton M45 Horwich RMI 02:14:22
190 Catherine Evans SL Keswick AC 02:14:28
191 Dave Stephenson M45 Bingley Harriers 02:14:29
192 Mike Perry M45 Mercia 02:14:37
193 John Taylor M40 Newport & District 02:14:39
194 Paul Flinn M45 Mercia 02:14:48
195 Bruce Owen M45 Altrincham & District 02:14:57
196 Andy Butler M50 Pennine Fellrunners 02:15:02
197 Jim Rhodes M45 Bowland Fell Runners 02:15:04
198 Paul Hammond SM Wolv/Bilston 02:15:10
199 Doug Fleming M50 Horwich RMI 02:15:31
200 Alexander McVey M23 Glossopdale Harriers 02:15:34
201 Alan Brentnall M60 Pennine Fellrunners 02:16:11
202 Jean Brown L40 Clayton Le Moors Harriers 02:16:52
203 David Keeling M45 Cheshire Hill Racers 02:17:03
204 David Egglestone M45 Shropshire Shufflers 02:17:03
205 Tamara Hird SL Wharfedale Harriers 02:17:10
206 Karl Edwards M55 Fell Ponies 02:17:15
207 David Horrocks M45 Clayton Le Moors Harriers 02:17:20
208 Mike Cooper M45 Cheshire Hill Racers 02:17:21
209 Louise Barker SL Aberystwyth 02:17:23
210 Kate Apps SL Cumberland Fell Runners 02:17:26
211 Paul Cadman M45 Mercia 02:17:29
212 Peter Kidd SM Leeds City 02:17:30
213 Chris Taylor M55 Mercia 02:17:50
214 Sandy Mackenzie M40 Newport & District 02:17:57
215 Kath Wallis L50 Clayton Le Moors Harriers 02:18:04
216 Jon Sharples M55 Clayton Le Moors Harriers 02:18:11
217 Samantha Ayers L40 Keswick AC 02:18:26
218 Helen Gilbert SL Totley AC 02:18:35
219 Brian Horsley M60 Calder Valley 02:18:49
220 Helen Bennett SL Mynydd Du 02:19:03
221 Richard Love M45 Malvern Joggers 02:19:18
222 Rick Robson M55 Mercia 02:19:20
223 Andy Watts M60 Cheshire Hill Racers 02:19:26
224 Sarah Warburton SL Todmorden 02:19:32
225 Tom McClelland-Thomas M23 Calder Valley 02:19:40
226 Howard Chambers M45 Saddleworth Runners 02:19:53
227 Judy Howells L40 Wharfedale Harriers 02:19:56
228 Alison Weston L45 Ilkley Harriers 02:20:00
229 Mike Troup M55 Ambleside AC 02:20:11
230 Tony Crossley M55 East Grinstead & Dist AC 02:20:21
231 Bob Dredge M55 Mercia 02:20:44
232 Nigel Glaze M45 Mercia 02:21:02
233 Ian Hepburn SM Horwich RMI 02:21:03
234 Anna Forrest L40 Ambleside AC 02:21:05
235 Rebecca Jane Law SL Eryri 02:21:06
236 Craig Walker SM FRA 02:21:18
237 Wendy Dodds L60 Clayton Le Moors Harriers 02:21:26
238 Darren Mitchelmore M45 Pontesbury Tri 02:21:45
239 Jo Gillyon SL Keswick AC 02:21:48
240 Andrew Hearle M55 Mercia 02:21:56
241 Neil Postans SM Shropshire Shufflers 02:22:08
242 John Joddrell M55 Pennine Fellrunners 02:22:41
243 Alison Eagle L45 Ilkley Harriers 02:23:02
244 Ian Luke SM U/A 02:23:08
245 Sheila Barbour L40 Mercia 02:23:14
246 Christopher Cooke M45 St Edmund Pacers 02:23:20
247 Philip England M45 MDC 02:23:38
248 David Owen M50 Ambleside AC 02:23:53
249 Deborah Holmes Gowans L45 Accrington Road Runners 02:23:57
250 Isaline Hughes L45 Burnden RR 02:24:12
251 Michael Wood M45 Almost Athletes 02:24:31
252 Jackie Redmayne L40 Chorley Harriers 02:24:35
253 Sarah Louise Bailey SL Keswick AC 02:25:00
254 Matthew Reid M40 Almost Athletes 02:25:07
255 Steve Roode M45 Malvern Joggers 02:25:12
256 Kath Brierley L45 Todmorden 02:25:22
257 Simon Bolton M45 Cheshire Hill Racers 02:25:30
258 David Jamieson M45 Mercia 02:25:34
259 Victoria Mousley SL Accrington Road Runners 02:25:35
260 Paula Gould SL Holmfirth Harriers 02:26:06
261 David Bevan M40 Saddleworth Runners 02:26:14
262 Kate Ayres L50 Ambleside AC 02:26:34
263 Jim Tinnion M40 Mercia 02:27:26
264 Stuart Tromans M40 Dudley Kingswinford 02:27:31
265 Dicky Wilkinson M50 Dark Peak Fell Runners 02:27:34
266 Jean Shotter L45 Holmfirth Harriers 02:27:38
267 Michael Eddy M40 Ambleside AC 02:28:10
268 Kim Braznell L55 Halesowen AC 02:28:19
269 Michael McLoughlin M55 Preston Harriers 02:28:48
270 Paul Bowes M40 Shropshire Shufflers 02:29:00
271 Charlie Eaton SM Glossopdale Harriers 02:29:26
272 Dave Culpan M45 Calder Valley 02:29:36
273 Jim Wheldon M55 Pudsey Pacers 02:29:45
274 James Adney SM Mercia 02:29:46
275 David Findel-Hawkins M60 Milton Keynes 02:29:49
276 Martin Whitehead M50 Calder Valley 02:29:58
277 Nathan Marland M40 Mercia 02:30:02
278 Alison Dugdale L40 Clayton Le Moors Harriers 02:30:08
279 Geraldine Walkington L50 Horwich RMI 02:30:17
280 Paul Stitt M40 Glossopdale Harriers 02:30:21
281 Robert Morris M50 Wye Valley Runners 02:30:24
282 Mark Woodhead M55 Valley Striders 02:30:29
283 Calvin Wright M40 Shropshire Shufflers 02:30:33
284 Dave Kershaw M50 Chorley AC 02:30:40
285 Katherine Harvey L50 Pennine Fellrunners 02:31:27
286 Gary Gunner M65 Croft Ambrey 02:31:35
287 Peter Covey M70 Bingley Harriers 02:31:36
288 Ruth Stafford SL Mercia 02:31:55
289 Melanie Blackhurst L45 Todmorden 02:32:02
290 Jimmy Oldfield M40 Calder Valley 02:32:18
291 Ian Ankers M60 South Cheshire Harriers 02:33:19
292 Chris Good M50 FRA 02:33:36
293 Nina Walkingshaw SL Cumberland Fell Runners 02:33:44
294 Cath Musetti L45 Ambleside AC 02:33:49
295 Pat Goodall L55 Totley AC 02:34:23
296 Adrian Donnelly M45 Mercia 02:34:38
297 Claire Wightman SL Saddleworth Runners 02:34:44
298 Sharon Godsman SL Calder Valley 02:35:30
299 Mark Latham M50 Bingley Harriers 02:35:53
300 Sarah Colbert L40 Springfield Striders 02:35:59
301 Mike Hind M55 Borrowdale FRC 02:36:02
302 Andrew T Davies M55 Telford Harriers 02:36:06
303 Mary White L60 Horwich RMI 02:36:20
304 Nicky Turvey L50 Croft Ambrey 02:36:30
305 Chris Rogers M40 Cambridge Harriers 02:36:53
306 Andrew Bibby M55 Todmorden 02:37:25
307 Celia Mills L45 Calder Valley 02:37:36
308 Gaynor Keane SL Saddleworth Runners 02:37:40
309 John Armistead M65 Dark Peak Fell Runners 02:38:42
310 Alison Harding L50 Tring RC 02:38:43
311 Clare Kenny L50 Calder Valley 02:38:48
312 Peter Ramsdale M50 Horwich RMI 02:38:51
313 Anita Longworth SL Saddleworth Runners 02:38:52
314 Marc Recoquille SM FRA 02:38:54
315 Victoria Davison SL Chorley Harriers 02:39:08
316 Carolyn Mackintosh SL Ambleside AC 02:39:13
317 Michael Filek M40 U/A 02:39:41
318 Terry Davies M55 Mercia 02:39:43
319 Ian Marshall 1 M60 Cambridge Harriers 02:39:48
320 Paul Pycroft SM Dark Peak Fell Runners 02:39:52
321 Chris Clarke M60 Keswick AC 02:39:58
322 Alison Brentnall L60 Pennine Fellrunners 02:40:00
323 David Tozer M40 Bayston Hill Dodgers 02:40:04
324 Katy Thompson L55 Clayton Le Moors Harriers 02:40:25
325 Caroline Harding SL Pudsey & Bramley AC 02:41:14
326 Paul Sanderson M55 Telford AC 02:41:18
327 Rod Campbell M65 Staffs Moorland 02:41:45
328 Gareth Jones M40 Mercia 02:42:37
329 Lou Lyness L60 Barrow In Furness Striders 02:43:02
330 Ken Wright M60 U/A 02:43:14
331 Phil Blatch M60 Mercia 02:43:18
332 Roger Ashby M65 Pennine Fellrunners 02:43:23
333 Richard Paddock M50 Shropshire Shufflers 02:43:50
334 Tim Jones M45 Shropshire Shufflers 02:43:50
335 David Gould M55 West Bromwich Harriers 02:43:55
336 Val Kerr L50 Ilkley Harriers 02:44:24
337 John Parker M70 Horwich RMI 02:45:15
338 Brent Greenaway M45 Buxton AC 02:45:21
339 Duncan Bowdler SM Bayston Hill Dodgers 02:46:15
340 Ralph Fletcher SM U/A 02:46:45
341 Carole Fryer L45 Calder Valley 02:46:46
342 Phil Hayes M45 U/A 02:46:52
343 David York M45 Tattenhall Runners 02:47:06
344 Jodie Broad SL U/A 02:47:29
345 Raymond Brown M70 Penistone Footpath Runners 02:47:38
346 Sue Roberts L45 Todmorden 02:47:55
347 Peter Jagan M60 Bingley Harriers 02:48:35
348 Tony Thompson M60 Mercia 02:48:43
349 Peter Ehrhardt M65 Todmorden 02:49:31
350 Gail Tombs L55 Calder Valley 02:49:34
351 Dave Nichols M60 Mercia 02:50:01
352 Richard Froggatt M40 Dudley Kingswinford 02:50:27
353 Philip Jones M50 Calder Valley 02:51:19
354 Faye Pinker SL Leeds City 02:51:55
355 Dick Scroop M60 Mercia 02:56:25
356 Kim Clarke L50 Keswick AC 02:56:26
357 Barbara Haigh L60 Penistone Footpath Runners 02:56:33
358 Arthur Clare-Hay M65 Mercia 02:58:47
359 Lisa Dainty L40 Malvern Joggers 02:58:47
360 Margaret Huyton L60 Horwich RMI 02:58:57
361 Maria Spurling SL Shropshire Shufflers 02:59:08
362 Philip Walters M45 Dark Peak Fell Runners 03:00:13
363 Harry Atkinson M55 Bingley Harriers 03:00:34
364 Gillian Wisbey L40 Calder Valley 03:01:36
365 Jeremy Brayshaw M60 Totley AC 03:02:03
366 Patrick Austin M40 Cambridge Harriers 03:05:46
367 Nicola Hart L45 Ambleside AC 03:06:26
368 Simon Brister M60 Matlock AC 03:06:28
369 John Nightingale SM U/A 03:07:33
370 Gordon Trevor M60 Shrewsbury AC 03:10:15
371 Peter Hadley M60 Cambridge Harriers 03:13:04
372 Sarah Clarke L45 Clayton Le Moors Harriers 03:14:48
373 Steve Davies M70 Accrington Road Runners 03:15:43
374 Lee Copplestone SM Saddleworth Runners 03:18:51
375 Angela Donlan SL Wharfedale Harriers 03:28:18
376 Sarah Martin SL Wharfedale Harriers 03:28:18
377 Alan M Keane M45 Saddleworth Runners 03:39:16
378 Richard Clives M70 FRA 04:22:06
379 Mark Smith M50 Pennine Fellrunners DNF
380 Tim Sparrow M45 U/A DNF
381 Nick Harris M60 Rossendale Harriers DNF
382 Thirza Hyde L50 Calder Valley DNF
383 Andy Yapp M45 Mercia DNF
384 Maureen Laney L55 Clayton Le Moors Harriers DNF
385 Britta Sendlhofer SL Ambleside AC DNF
386 John Helme SM Ambleside AC DNF
387 Graham Schofield M55 Chorley Harriers DNF
388 Darren Barwick M40 St Edmund Pacers DNF
389 Neill Williamson M40 Malvern Joggers DNF