Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

16/04/2018 – Trunce 2





  
Pos Name Category Club Time
1 Ethan Roberts-Cutts Junior Male Bradfield School 00:15:32
2 Gus Dufeu-Long Junior Male Denby Dale Travellers 00:16:16
3 Joseph Currie Junior Male CoS And Dearne AC 00:16:57
4 Tom Fryers Junior Male PFRAC 00:17:12
5 Imogen Wolff Junior Female Holmfirth Harriers 00:17:21
6 Euan Dady Junior Male Denby Dale Travellers 00:17:37
7 Mathew Mills Junior Male PFRAC 00:17:41
8 James Fryers Junior Male PFRAC 00:17:57
9 Thomas Bradley Junior Male Hallamshire Harriers 00:18:01
10 Oliver France Junior Male PFRAC 00:18:09
11 James White Junior Male Barnsley Harriers 00:18:17
12 Heidi Robertshaw Junior Female Hallamshire Harriers 00:18:18
13 Abigail Caie Junior Female Denby Dale Travellers 00:18:34
14 Maddison Mills Junior Female Hallamshire Harriers 00:18:37
15 Henry Parkin Junior Male Holmfirth Harriers 00:18:45
16 Harry Mollart Junior Male Wakefield Harriers 00:18:45
17 William Roberts Junior Male Denby Dale AC 00:18:45
18 Sarah Robertshaw Junior Female Hallamshire Harriers 00:18:48
19 Ben Worboys-Hodgson Junior Male Denby Dale Travellers 00:19:01
20 William Horobin Junior Male Ackworth Road Runners 00:19:04
21 Thomas Schoolar Junior Male Denby Dale AC 00:19:08
22 Abigail Schoolar Junior Female Denby Dale AC 00:19:11
23 Finlay Sykes Junior Male Wakefield Tri Club 00:19:20
24 Lucy Fairburn Junior Female Longwood Harriers 00:19:22
25 Martha Currie Junior Female CoS And Dearne AC 00:19:23
26 Ryan Baddeley Junior Male Wakefield Tri Club 00:19:26
27 Ewan Mackie Junior Male PFRAC 00:19:42
28 Ben Haigh Junior Male Denby Dale AC 00:19:52
29 Taylor Smith Junior Male Hallamshire Harriers 00:20:08
30 Caleb Holmes Junior Male Unattached 00:20:13
31 Thomas Moffat Junior Male Strideout 00:20:20
32 Jordan May Junior Male Wakefield Tri Club 00:20:24
33 Amelia Garbutt Junior Female Wakefield Tri Club 00:20:28
34 Christina Bywater Junior Female 00:20:36
35 Goerge Doyle Junior Male Bradfield School 00:20:41
36 Sophie Booker Junior Female Hallamshire Harriers 00:20:43
37 Isabel Hunt Junior Female Hallamshire Harriers 00:20:49
38 Olivia Davies Junior Female Unattached 00:20:56
39 Evan Copeland Junior Male Hallamshire Harriers 00:21:00
40 Esme Jomes Junior Female Hallamshire Harriers 00:21:02
41 Victoria Worboys-Hodgson Junior Female Denby Dale Travellers 00:21:12
42 Lewis Kelly Junior Male Denby Dale AC 00:21:14
43 Abbie Baddeley Junior Female Wakefield Tri Club 00:21:16
44 Daisy McClelland Junior Female Denby Dale Travellers 00:21:27
45 Rebecca Carman Junior Female Unattached 00:21:39
46 Jessica Carman Junior Female Unattached 00:21:39
47 Lewis Snowdon Junior Male Hallamshire Harriers 00:21:44
48 Ellie Mills Junior Female Hallamshire Harriers 00:21:46
49 Tamsin Warsop Junior Female PFRAC 00:21:54
50 Lucy Goodman Junior Female Denby Dale AC 00:22:00
51 Alyssa Lowrie Junior Female Hallamshire Harriers 00:22:12
52 Isabelle Groom Junior Female Hallamshire Harriers 00:22:17
53 Charlie Watson Junior Male 00:22:17
54 Beatrice Gillespie Junior Female Hallamshire Harriers 00:22:28
55 Morgan Crussell Junior Female PFRAC 00:22:38
56 William Halstead Junior Male PFRAC 00:22:44
57 Thea Bristow Junior Female Hallamshire Harriers 00:23:01
58 Hannah Turner Junior Female Ackworth Road Runners 00:23:09
59 Lauren Pritchard Junior Female Wakefield Tri Club 00:23:27
60 Ciara Thomas Junior Female Wakefield Tri Club 00:23:55
61 Madison Hague Junior Female Hallamshire Harriers 00:23:57
62 Isobelle Smith Junior Female Hallamshire Harriers 00:23:58
63 Harriet Randall Junior Female Wakefield Tri Club 00:24:05
64 Ruby Handley Junior Female Unattached 00:24:18
65 Frances Worboys-Hodgson Junior Female Denby Dale Travellers 00:24:21
66 Alice Campbell Junior Female Denby Dale Travellers 00:24:38
67 Emily Bradley Junior Female Hallamshire Harriers 00:24:46
68 Sylvie Ellis Junior Female Denby Dale AC 00:24:56
69 Tom Saville Male DPFR 00:25:07
70 Katie Hutchinson Junior Female Hallamshire Harriers 00:25:08
71 Jorja Hague Junior Female Hallamshire Harriers 00:26:05
72 Sean Bywater Junior Male Wakefield Tri Club 00:26:59
73 Philip Morris Male Handsworth Roadhogs 00:27:02
74 Alan Ford Vet Male Barnsley Harriers 00:27:15
75 Austin Frost Vet Male DPFR 00:27:27
76 Damian Kilpin Vet Male PFRAC 00:27:31
77 Alex Senior Male 00:27:33
78 Andrew Lake Vet Male Esk Valley Fell Club 00:27:53
79 Chris Vanderhoven Vet Male 50 Dark Peak 00:28:00
80 Summer Lowrie Junior Female Hallamshire Harriers 00:28:00
81 Kevin Doyle Vet Male Kimberworth Striders 00:28:11
82 Jon Morgan Vet Male 00:28:26
83 Julie Briscoe Vet Female Wakefield 00:28:27
84 Daren Nockels Vet Male PFRAC 00:28:27
85 Joseph Wade Male DPFR 00:28:37
86 Roisin Thomas Junior Female Wakefield Tri Club 00:28:40
87 Johnny Ridge Male Denby Dale Travellers 00:28:59
88 Ben Walters Vet Male 00:29:06
89 Holly Hutchinson Junior Female Hallamshire Harriers 00:29:18
90 Steve Roebuck Vet Male Barnsley AC 00:29:32
91 Steve Newhall Vet Male Unattached 00:29:44
92 Jack Swindells Male 00:29:48
93 Mason Fletcher Junior Male Bradfield School 00:29:52
94 Noel Adkins Male Unattached 00:29:53
95 Ben Malcolm Male Unattached 00:29:58
96 Richard Mackie Vet Male PFRAC 00:30:00
97 Daniel Limb Male PFRAC 00:30:02
98 Jazz Doyle Junior Female Unattached 00:30:03
99 Joe Howard Male 00:30:04
100 Paul Watson Vet Male Wellgate 00:30:05
101 Tony Ker Male Steel City Striders 00:30:12
102 Steven Beckett Male Kimberworth Striders 00:30:29
103 Stewart Nichol Male St Theresas 00:30:40
104 Shaun Mollart Vet Male 50 Wakefield Harriers 00:30:45
105 Andrew Du Feu Vet Male Denby Dale AC 00:30:47
106 Rebecca Lodge Female Wakefield Tri Club 00:30:50
107 Al Cook Vet Male Steel City Striders 00:30:59
108 Jim Danson Vet Male Steel City Striders 00:31:16
109 Michael Slater Vet Male 50 Steel City Striders 00:31:29
110 Laura Gill Female PFRAC 00:31:38
111 Kev Saville Vet Male 50 DPFR 00:31:42
112 Tim Webster Vet Male Kingstone Runners 00:31:46
113 Barry Rushmere Vet Male Kimberworth Striders 00:31:50
114 Andy Buck Vet Male 50 Steel City Striders 00:31:52
115 Paul Fairburn Vet Male Unattached 00:31:52
116 Dominic Watts Vet Male DPFR 00:31:56
117 Stephen Storey Vet Male 60 PFRAC 00:32:01
118 Lee Storey Male PFRAC 00:32:01
119 Rob Pugh Vet Male Unattached 00:32:04
120 Gavin Rosson Vet Male Unattached 00:32:07
121 Angus Thomson Male Barnsley Harriers 00:32:10
122 Gavin Evans Male Unattached 00:32:15
123 Andrew Nicholson Male Wakefield Harriers 00:32:18
124 Nick Payne Male Wakefield Tri Club 00:32:19
125 John Tomlinson Vet Male PFRAC 00:32:20
126 Jonathon Budd Vet Male 00:32:23
127 Simon Jennings Male 00:32:31
128 Rio Cooper Female Steel City Striders 00:32:36
129 Micah Wilson Vet Male 50 Hallamshire Harriers 00:32:38
130 Andrew Charlesworth Male Unattached 00:32:40
131 Gary Turner Vet Male Unattached 00:32:40
132 John Calvert Vet Male 50 Dewsbury Road Runners 00:32:42
133 Mark Platton Vet Male 50 Steel City Striders 00:32:42
134 Matthew Coldwell Vet Male PFRAC 00:32:45
135 Martin Berry Vet Male Unattached 00:32:46
136 Paul Bywater Male 00:32:48
137 Simon Bennett Vet Male 50 Bowland Fell Runners 00:32:50
138 Logan Anderson Vet Male Holmfirth Harriers 00:32:52
139 Chris Hodgson Vet Male PFRAC 00:32:58
140 Charlie Narozanska Vet Female Unattached 00:33:00
141 Chris Deacon Vet Male 50 PFRAC 00:33:02
142 Kerry Saville Vet Male 50 Unattached 00:33:13
143 Jane Grant Female St Theresas 00:33:15
144 John Howsham Vet Male 50 PFRAC 00:33:20
145 Lee Archer Vet Male Kimberworth Striders 00:33:24
146 Ian Charlesworth Vet Male 50 PFRAC 00:33:25
147 Jim Danson Vet Male Steel City Striders 00:33:31
148 Daniel Hector Male Unattached 00:33:33
149 Peter Robertshaw Vet Male Sheffield Running Club 00:33:40
150 Shaun Clarkson Vet Male 50 Barnsley Harriers 00:33:45
151 Shaun Swallow Vet Male Barnsley Harriers 00:33:46
152 David Taylor Male Wakefield Tri Club 00:33:49
153 Stewart Kemp Vet Male 60 DPFR 00:33:55
154 Isabelle Bebb Junior Female Unattached 00:33:56
155 Garry Briscoe Male Unattached 00:34:05
156 Robin Clough Vet Male PFRAC 00:34:07
157 Phil Cowley Male Handsworth Roadhogs 00:34:13
158 Paul Wright Male Danum Harriers 00:34:16
159 Tom Brockwell Male Valley Hill Runners 00:34:28
160 Joe Worthington Male Ackworht Road Runners 00:34:30
161 Harun Umarji Vet Male Dewsbury Road Runners 00:34:36
162 Vincent Baker Male Steel City Striders 00:34:42
163 Darren Horobin Vet Male Ackworth Road Runners 00:34:45
164 Daniel Shinn Vet Male Unattached 00:35:02
165 John Lawcock Vet Male 50 PFRAC 00:35:05
166 Nick Handley Male Unattached 00:35:09
167 Stephen Holder Vet Male Kingstone Runners 00:35:17
168 Shaun Sykes Vet Male Wakefield Tri Club 00:35:21
169 John Pierrepont Male Unattached 00:35:26
170 Martyn Goodwin Vet Male 50 PFRAC 00:35:32
171 Dan Graham Male Pudsey Racers RC 00:35:35
172 Alex Thorpe Male Unattached 00:35:46
173 Andrew Liles Male Unattached 00:35:46
174 Craig Ward Vet Male Danum Harriers 00:35:47
175 Julie Wilson Vet Female Hallamshire Harriers 00:35:50
176 Sam Ainscough Male Steel City Striders 00:35:55
177 Florence Evans Female 00:36:00
178 Russell Beresford Vet Male 50 DPFR 00:36:06
179 Jack Nuttgens Male Unattached 00:36:08
180 Wayne Butler Male St Therasas 00:36:12
181 Hayley Newbound Female Wakfield Harriers 00:36:14
182 Aritri Mandal Female 00:36:18
183 Mathew Potter Male Meltham AC 00:36:21
184 Katy Summerfield Female Unattached 00:36:22
185 Stewart Randall Vet Male Wakefield Tri Club 00:36:23
186 Mark Wood Male 00:36:25
187 Jayne Cadman Female Unattached 00:36:26
188 Kenny Turner Vet Male 50 DPFR 00:36:28
189 Joshua Clayton Male Wakefield Tri Club 00:36:31
190 Darrell Harrison Vet Male 50 Barnsley AC 00:36:32
191 Unknown Junior Junior Male 00:36:33
192 Daniel Hague Male PFRAC 00:36:43
193 Wayne Parkinson Vet Male 50 PFRAC 00:36:45
194 Chris Horsfall Vet Male 60 Handsworth Roadhogs 00:36:49
195 Steven Pilling Vet Male 50 Dewsbury Road Runners 00:36:51
196 Kieron Brice Male Barnsley Harriers 00:36:55
197 Jamie Elliott Male Acre Street Runners 00:36:58
198 Jade Newhall Female Wakefield Tri Club 00:37:07
199 Steve Dickinson Vet Male 50 PFRAC 00:37:10
200 Julia Cobhan Female Penistone Footpath Runners 00:37:10
201 Keith Holmes Vet Male 60 DPFR 00:37:12
202 Jonathan Williams Vet Male Unattached 00:37:13
203 Stan Halstead Vet Male 50 PFRAC 00:37:15
204 Andrew Jackson Vet Male Worksop Harriers 00:37:23
205 Daniel Stanley Male Unattached 00:37:26
206 Alan Knox Vet Male 60 PFRAC 00:37:29
207 Nick Forrester Vet Male Unattached 00:37:30
208 Malcolm Leggett Vet Male 00:37:30
209 Nigel Crossfield Vet Male 00:37:33
210 John Green Vet Male 00:37:41
211 Dick Self Vet Male 50 Rotherham Harriers 00:37:47
212 Jeff Miller Vet Male Meltham AC 00:37:47
213 Shaun Walker Vet Male PFRAC 00:37:51
214 Shaun Charnley Vet Male 50 Unattached 00:37:53
215 Charlie Skipper Male Kingstone Runners 00:37:54
216 Kelvin Bowskill Vet Male 60 PFRAC 00:37:56
217 David Milton Vet Male 50 Holmfirth Harriers 00:38:01
218 Andy Green Vet Male 50 Steel City Striders 00:38:02
219 Mark Wilson Vet Male Unattached 00:38:02
220 Neil Hill Vet Male 50 Stadium Runners 00:38:07
221 Claire Dutson Female Porter Valley Plodders 00:38:07
222 Christopher Perry Vet Male Unattached 00:38:09
223 Darren Bristow Vet Male Hallamshire Harriers 00:38:12
224 Helen Wright Female PFRAC 00:38:16
225 Michael Richardson Vet Male 50 Handsworth Roadhogs 00:38:20
226 Jemma Williams Female Unattached 00:38:24
227 Mark Smales Vet Male 60 Unattached 00:38:32
228 Louis Neale Male Wakefield Tri Club 00:38:42
229 Martin Dearie Vet Male Dewsbury Road Runners 00:38:48
230 David Broadhead Vet Male 50 00:38:51
231 Jonathan Carr Vet Male Unattached 00:38:52
232 Tim Rowling Vet Male 50 Dewsbury Road Runners 00:38:54
233 Adam Bebb Male 00:39:03
234 Ryan Howles Male Unattached 00:39:05
235 Mathew Newman Vet Male 00:39:07
236 Nick Thornton Male PFRAC 00:39:07
237 Nick Hails Vet Male Steel City Striders 00:39:12
238 Steven Andrews Vet Male Barnsley Harriers 00:39:18
239 Wendy Groom Vet Female Dark Peak 00:39:24
240 Stuart Jones Vet Male 50 Steel City Striders 00:39:25
241 James Charlesworth Male Kingstone Runners 00:39:34
242 Andy Woffinden Vet Male 50 Steel City Striders 00:39:43
243 Ellen Downs Female SHVOC 00:39:46
244 Pete Sorsby Vet Male Unattached 00:39:49
245 Brent Ward Vet Male Unattached 00:39:50
246 Maxine Hamilton Vet Female Dewsbury Road Runners 00:39:52
247 Rachel Fox Female Barnsley Harriers 00:39:53
248 Tillie Clark Female St Theresas 00:39:54
249 Nicholas Hutchinson Vet Male Danum Harriers 00:39:58
250 Stacy Dyson Female Barnsley Harriers 00:40:05
251 Daniel Thomas Male Unattached 00:40:09
252 Graham Bateson Vet Male 60 Barnsley AC 00:40:10
253 Lewis Lawson Male Unattached 00:40:11
254 Alan Cash Vet Male Totley AC 00:40:14
255 Mike Lloyd Male Unattached 00:40:24
256 Neil Mower Vet Male 50 Team Manvers 00:40:27
257 Melvyn Bishop Vet Male 60 Acre Street Runners 00:40:31
258 Rachael Mayston Vet Female Penistone Footpath Runners 00:40:44
259 Stephen Gledhill Vet Male 50 Kingstone Runners 00:40:45
260 Bob Grocutt Vet Male 00:40:47
261 Barry WIlkinson Vet Male Team Manvers 00:40:48
262 Martin Hughes Vet Male 50 Holmfirth Harriers 00:40:59
263 Lisa Crossland Vet Female 00:41:03
264 Rachael May Female Steel City Striders 00:41:10
265 Victoria Hawkins Vet Female 50 Steel City Striders 00:41:13
266 Richard Sands Vet Male Steel City Striders 00:41:14
267 Shaun Falkowski Male Unattached 00:41:17
268 Sarah Ashton Female Denby Dale AC 00:41:17
269 Letitia Hancock Female Steel City Striders 00:41:21
270 Kevin Randall Male Valley Hill Runners 00:41:23
271 David Burgess Male Handsworth Roadhogs 00:41:30
272 David Lee Vet Male Kingstone Runners 00:41:38
273 Lee Chadburn Vet Male Unattached 00:41:38
274 Pete Stanley Vet Male 50 PFRAC 00:41:40
275 Ben Lord Male Unattached 00:41:46
276 Chris Charlesworth Vet Male PFRAC 00:41:46
277 Christopher Sharp Male Ackworth Road Runners 00:41:47
278 Martyn Shaw Vet Male Unattached 00:41:53
279 Darren Higgis Vet Male Unattached 00:41:54
280 Derek Cave Male Unattached 00:42:00
281 Steven Jones Vet Male 50 Kingstone Runners 00:42:00
282 Paul Fryers Vet Male 50 PFRAC 00:42:03
283 Jonathan Linstead Vet Male Unattached 00:42:13
284 Rich Purdy Vet Male Danum Harriers 00:42:16
285 Valentina Wright Vet Female PFRAC 00:42:20
286 Roger Bedford Vet Male 50 Unattached 00:42:23
287 Rob Moffat Vet Male 50 Unattached 00:42:37
288 Paul Gray Vet Male 50 DPFR 00:42:42
289 Frazer Sidebottom Male Unattached 00:42:43
290 Mick Pepper Vet Male 50 Team Manvers 00:42:44
291 Jonathan Briggs Vet Male Valley Hill Runners 00:42:48
292 Stephen Owen Vet Male Unattached 00:42:50
293 Lisa Malloy Female Kingstone Runners 00:42:51
294 Barry Mercer Male Worksop Harriers 00:42:51
295 Andrew Lewis Vet Male 50 Handsworth Roadhogs 00:42:54
296 Steve Culf Vet Male Unattached 00:43:04
297 Caroline Lloyd Female Unattached 00:43:06
298 Adam Chambers Male Team Manvers 00:43:10
299 Chris Littler Vet Male 00:43:21
300 Kelly Ford Vet Female Barnsley Harriers 00:43:22
301 Andy Glaves Vet Male 50 Steel City Striders 00:43:25
302 Alex Hallam Male Unattached 00:43:31
303 Craig Crew Vet Male Unattached 00:43:38
304 James Massey Vet Male Kingstone Runners 00:43:42
305 Ashleigh Bowskill Female PFRAC 00:43:46
306 Nigel Torrance Vet Male 50 Unattached 00:43:48
307 Paul Horsfall Vet Male 60 Handsworth Roadhogs 00:43:49
308 Steve Dommett Vet Male 50 Unattached 00:43:52
309 Unknown Runner 00:43:54
310 Caroline French Vet Female Smiley Paces 00:43:59
311 Richard Smart Male 00:44:02
312 Henry Skipper Male Kingstone Runners 00:44:18
313 Robin Stewart Vet Male 50 Meltham AC 00:44:39
314 Tom Smith Vet Male Unattached 00:44:44
315 Vishal Chalman Male Unattached 00:44:54
316 Rose James Female Doncaster AC 00:45:05
317 Kevin Myers Vet Male Unattached 00:45:07
318 Steven Sumpit Male Unattached 00:45:09
319 Alan Thimbeeby Vet Male 50 Doncaster AC 00:45:16
320 Ryan Bussey Male Unattached 00:45:18
321 Ian Saunders Vet Male Unattached 00:45:19
322 Charles Echarri Vet Male 50 Wellgate Running Club 00:45:21
323 Rachel Tomlinson Female Meltham AC 00:45:21
324 Liliana Gusciora Female Unattached 00:45:23
325 Georgia Smith Calvert Female Dewsbury Road Runners 00:45:37
326 Charlotte Civico Female Steel City Striders 00:45:48
327 Mel McCart Vet Male 00:45:50
328 Paul Conlan Vet Male Kingstone Runners 00:45:53
329 Paul Wheatley Vet Male 60 Barnsley Harriers 00:46:00
330 Jude Matthews Female PFRAC 00:46:06
331 Richard Knowles Vet Male Totley AC 00:46:08
332 David Holmes Vet Male 00:46:09
333 Peter Mcevoy Vet Male 00:46:12
334 Chris Gillingham Male Unattached 00:46:19
335 Paul Broadbent Vet Male Barnsley Harriers 00:46:20
336 Barbara Anglim Vet Female Wakefield Tri Club 00:46:21
337 Dave Zandrowiuz Vet Male Unattached 00:46:26
338 Jo Szurko Vet Female Strideout 00:46:26
339 Michael Fryers Vet Male Unattached 00:46:33
340 Stu Smith Vet Male 60 PFRAC 00:46:33
341 Dominic Key Vet Male Unattached 00:46:44
342 Tony Audsley Vet Male 60 Dewsbury Road Runners 00:46:48
343 Nick Powell Vet Male Unattached 00:46:49
344 Michael Hartley Vet Male Dewsbury Road Runners 00:46:53
345 Jessica Hutchinson Female Hallamshire Harriers 00:46:56
346 Claire Wilkinson Female Dewsbury Road Runners 00:46:59
347 James Davey Male SRC 00:47:01
348 Millie Greenough Female Hallamshire Harriers 00:47:02
349 Paul Grierson Vet Male 50 Unattached 00:47:08
350 Heath Ramsden Male 00:47:13
351 Florence Evens Female 00:47:27
352 Wayne X Male Unattached 00:47:28
353 Harriet Drovin Female Unattached 00:47:46
354 Oliver Pike Male PFRAC 00:47:46
355 Joanne Longstaff Vet Female Wellgate Running Club 00:47:46
356 Sharadee Carlisle Female Unattached 00:47:51
357 Mark Davis Vet Male Unattached 00:47:53
358 Alan Woofindin Vet Male 50 Kingstone Runners 00:47:59
359 Leon Boreham Vet Male 3 Amigos 00:48:03
360 Samara Wood Female Denby Dale Travellers 00:48:09
361 No DOB Male Spenborough + District 00:48:17
362 Gary Mcewan Male Unattached 00:48:32
363 Mark Elliott Male 00:48:32
364 Richard Atkinson Vet Male 50 Unattached 00:48:41
365 James Batson Male 00:48:51
366 Caroline Saunders Vet Female Kimberworth Striders 00:48:52
367 Myfanwy Cross Female PFRAC 00:49:02
368 James Neil Vet Male 00:49:09
369 Mark Graham Vet Male 50 Unattached 00:49:15
370 Nicola Fox Vet Female Barnsley Harriers 00:49:22
371 Adam Griffiths Male Unattached 00:49:28
372 Daniel Gordon Male Unattached 00:49:34
373 Caroline Greenough Vet Female Steel City Striders 00:49:48
374 Martin Greenough Vet Male Steel City Striders 00:49:48
375 Kirsty Fisher Female Unattached 00:49:53
376 Polly Loitus Female Unattached 00:49:54
377 Sarah Halstead Vet Female PFRAC 00:50:00
378 Simon Gleadhall Vet Male 50 Steel City Striders 00:50:03
379 Andrew Hall Vet Male Kingstone Runners 00:50:05
380 Robyn Lloyd Davies Female Smiley Paces 00:50:08
381 Kate Lee Female Wellgate Runners 00:50:10
382 Sammy Ellis Female Wellgate Running Club 00:50:10
383 Michelle Jackson Vet Female Unattached 00:50:10
384 James Clark Male Unattached 00:50:11
385 James Cheetham Male Unattached 00:50:12
386 Sharon James Vet Female 50 DPFR 00:50:21
387 Peter Brash Vet Male 50 Steel City Striders 00:50:23
388 Nigel Bradbury Vet Male Unattached 00:50:27
389 Josie Gill Female Strideout 00:50:28
390 Dave Trickett Vet Male 70 Hallamshire Harriers 00:50:31
391 Louise Harrop Vet Female Unattached 00:50:38
392 Delia Watts Vet Female 50 Smiley Paces 00:50:40
393 David Barzycki Vet Male 60 Unattached 00:50:43
394 Gary Shaw Vet Male Unattached 00:50:44
395 Nigel Bradbury Vet Male Unattached 00:50:46
396 Andy Horsfall Male 00:50:50
397 Heather Lindley Vet Female 50 Penistone Footpath Runners 00:50:51
398 Mark Wilcockson Vet Male 50 Kingstone Runners 00:51:13
399 Simon Watson Male 00:51:19
400 Dawn Godley Vet Female 50 PFRAC 00:51:22
401 Russell Coulson Male Commando Fit 00:51:34
402 James Hughes Male Commando Fit 00:51:34
403 Dave Bradley Vet Male 50 Unattached 00:51:35
404 Keith Forward Vet Male Unattached 00:51:51
405 Jane Cockerton Vet Female 50 PFRAC 00:52:02
406 Bryan Hague Vet Male 50 PFRAC 00:52:13
407 Barry Needle Vet Male 70 DPFR 00:52:13
408 Harry Gledhill-Carr Male Unattached 00:52:13
409 Phil Harris Vet Male 50 Valley Hill Runners 00:52:27
410 John Exley Vet Male 50 Kingstone Runners 00:52:44
411 Thomas West Male Unattached 00:52:52
412 Samantha Jones Female Kingstone Runners 00:53:01
413 Michael Bell Vet Male Unattached 00:53:07
414 Vicky Levitt Vet Female Barnsley Harriers 00:53:22
415 Bill Hunter Vet Male 70 Holmfirth Harriers 00:53:22
416 Karen Wilson Female Unattached 00:53:25
417 Fatima Horn Female Rothwell Harriers 00:53:37
418 David Ellicott Vet Male Keswick AC 00:53:39
419 Jill Scrivens Vet Female Unattached 00:53:43
420 Stuart Walton Vet Male 70 Denby Dale Travellers 00:53:51
421 Norman Roper Vet Male 00:54:28
422 Barbara Hague Vet Female 70 PFRAC 00:54:35
423 Jason Hunter Vet Male 00:54:41
424 Yvonne Asquith Female Unattached 00:54:49
425 Carly Jarvis Vet Female Unattached 00:54:54
426 Rebecca Eastwood Vet Female Unattached 00:54:59
427 Claire Cordon Vet Female Barnsley Harriers 00:55:01
428 Anna Austin Female Barnsley AC 00:55:04
429 Lucy Scrivener Female Unattached 00:55:05
430 Donna Bailey Vet Female Ackworht Road Runners 00:55:27
431 Georgie Sharp Female Ackworth Road Runners 00:55:29
432 Eleanor Greggory Female Strideout 00:55:37
433 Louise Robinson Female Strideout 00:55:39
434 Richard Whale Vet Male 60 Holmfirth Harriers 00:55:41
435 Clare Smith Vet Female Strideout 00:55:45
436 Sharon Moore Vet Female Barnsley AC 00:55:53
437 Sarah Bramham Vet Female 50 Strideout 00:55:58
438 Beccy Coates Female Strideout 00:55:58
439 Dennis Middleton Vet Male 60 Unattached 00:56:13
440 Mark Burgin Vet Male Unattached 00:56:27
441 Peter Cross Vet Male 60 PFRAC 00:56:30
442 Susan Pumford Vet Female 00:56:32
443 Roy Young Vet Male 60 Ackworth Road Runners 00:56:38
444 Gary Foster Male Unattached 00:56:45
445 Richard Lowe Vet Male Unattached 00:57:02
446 Heather Wallis Female Steel City Striders 00:57:03
447 Marianne Symons Vet Female 50 Wakefield Tri Club 00:57:06
448 Stella Taylor Vet Female 50 Denby Dale Travellers 00:57:10
449 Graham Shaw Vet Male Unattached 00:57:10
450 Elizabeth Willoughby Vet Female 60 Unattached 00:57:13
451 Denise Fedyszyn Vet Female Unattached 00:57:16
452 Jane McCarth Female Unattached 00:57:17
453 Sarah Burton Female Barnsley AC 00:57:33
454 Sarah Prochazka-Lawton Female Unattached 00:57:36
455 Debbie Mccart Vet Female 50 Unattached 00:58:45
456 Justine Watson Vet Female Unattached 00:59:00
457 Kevin Tate Vet Male 60 Wakefield Tri Club 00:59:03
458 Elizabeth Calvert Vet Female Dewsbury Road Runners 00:59:09
459 Sandi Carman Vet Female Smiley Paces 00:59:20
460 Lindsay Crew Vet Female PFRAC 00:59:35
461 Amanda Rhodes Vet Female Wakefield Tri Club 01:00:30
462 Gillian Myers Vet Female Unattached 01:00:34
463 Lizzie Brennan Vet Female Kingstone Runners 01:00:34
464 Andrew Potter Vet Male 50 Meltham AC 01:00:55
465 Michelle Graham Female Unattached 01:01:00
466 Yvonne Howitt Vet Female Kimberworth Striders 01:01:06
467 Maggie Quinn Vet Female Unattached 01:01:10
468 John Skipper Vet Male 50 Kingstone Runners 01:01:18
469 Sarah Altken Vet Female Unattached 01:01:25
470 Kathryn Curran Vet Female Unattached 01:01:27
471 Alison Forward Female Strideout 01:01:31
472 Donna Kilpin Female PFRAC 01:01:36
473 Sarah Minchin Vet Female 50 Wakefield Tri Club 01:01:54
474 Terry Cooke Vet Male 60 Unattached 01:01:56
475 Katie Olafuid Vet Female Unattached 01:01:59
476 Lynn Denton Vet Female Unattached 01:02:14
477 Barbara Jenkins Vet Female 50 Smiley Paces 01:02:31
478 Ian Christopherson Vet Male 60 Barnsley Harriers 01:02:35
479 Rachel Gray Vet Female 50 Barnsley Harriers 01:02:52
480 Marie Warren Female Unattached 01:02:54
481 Joe Croft Male Team Manvers 01:02:54
482 Anna Bell Female Unattached 01:02:54
483 Claire Devonport Vet Female 50 Valley Hill Runners 01:03:29
484 Judith Mallen Vet Female 50 Valley Hill Runners 01:03:30
485 Suzanne Hague Vet Female 50 Valley Hill Runners 01:03:30
486 Robert Innes Vet Male 60 PFRAC 01:04:53
487 Claire Brown Female Strideout 01:05:27
488 Amanda Crossland Vet Female Strideout 01:05:30
489 Beverley Torrance Vet Female 60 Strideout 01:05:30
490 Cheryl Morris-Lewis Female Unattached 01:05:36
491 Lucy Cowell Vet Female Unattached 01:05:42
492 Wayne Dews Vet Male 01:06:05
493 Jo Szurko Vet Female Strideout 01:06:14
494 Heidi Taylor Vet Female Strideout 01:06:14
495 Shauni Johnson Female Unattached 01:07:09
496 Richard Copeland Vet Male Steel City Striders 01:07:32
497 Lorriane Brookes Vet Female 50 Barnsley Harriers 01:09:48
498 Susan Taylor Vet Female 50 Barnsley Harriers 01:09:58
499 Rachel Hart Vet Female Unattached 01:10:01
500 Charlotte Grace Female Unattached 01:10:01
501 Sarah Soden Vet Female Unattached 01:10:04
502 Debbie Rowlinson Vet Female Strideout 01:10:09
503 Wendy Berry Vet Female 50 Ackworht Road Runners 01:10:15
504 Sharon Marriott Vet Female Strideout 01:10:20
505 Clair Watts Vet Female 01:10:27
506 Alison Hulley Female Strideout 01:10:58
507 Claire Jackson Vet Female Strideout 01:10:58
508 Tracy Wright Vet Female 50 Kingstone Runners 01:10:59
509 Carol Speight Vet Female Smiley Paces 01:11:01
510 Philippa Moorhead Vet Female 50 Steel City Striders 01:11:01
511 Dawn Richards Vet Female 60 Kingstone Runners 01:11:16
512 Sharon Ward Vet Female Racing TNT 01:11:47
513 Yvette Smith Vet Female Unattached 01:12:34
514 Jill Johnson Vet Female 50 Kingstone Runners 01:13:19
515 Nicola Ingle Vet Female Acre Street Runners 01:15:04
516 Margaret Hudson Vet Female 70 PFRAC 01:15:59
517 Thomas Hudson Vet Male 70 PFRAC 01:15:59
518 Emily Wall Female Strideout 01:17:49
519 Hannah Downing Female Strideout 01:17:49
520 Jim Sommerville Vet Male 70 Holmfirth Harriers 01:19:15
521 Stephen Berry Vet Male 50 Ackworth Road Runners 01:20:00
522 Vicky Wathey Female Ackworth Road Runners 01:21:00
523 Kirsty Shepherd Female Ackworth Road Runners 01:21:03
524 Tom Campom Male Ackworth Road Runners 01:21:06
525 Lesley Needham Vet Female 50 Ackworth Road Runners 01:21:07
526 Alice Copeland Female Ackworth Road Runners 01:21:07
527 Hazel Oneill Vet Female Strideout 01:21:54
528 Melanie Hall Female Strideout 01:21:54