Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

18/11/2017 – Tour of Pendle





  
Pos Name Category Club Time
1 Chris Holdsworth M CleMH 02:19:16
2 Jack Wood M Ilkley H 02:22:56
3 Victoria Wilkinson W Bingley H Record 02:23:25
4 Kim Collison M Borrowdale 02:25:03
5 Sam Watson M Wharfedale H 02:25:15
6 Daniel Mills M Barlick FR 02:25:23
7 Ted Mason M Wharfedale H 02:26:32
8 Nicholas Barber M Pennine FR 02:28:56
9 Mark McGoldrick M Wharfedale H 02:30:06
10 David Mirfield M Barlick FR 02:30:31
11 Spencer Riley M40 Wharfedale H 02:31:11
12 Andrew Laycock M CleMH 02:32:24
13 Max Wainwright MU23 Dark Peak FR 02:37:22
14 Graeme Brown M40 Todmorden H 02:38:12
15 Julian Goudge M45 Horwich RMI H 02:38:40
16 David Bagot M CleMH 02:39:08
17 Nick Treitl M Barlick FR 02:39:14
18 Dave Motley M CleMH 02:39:36
19 Ali Burns M Wharfedale H 02:39:58
20 Richard Pattinson M50 Calder Valley FR 02:40:42
21 Richard Smith M Endurance Store 02:40:57
22 Phil Livermore M North Leeds FR 02:41:08
23 Lawrence Eccles M Penny Lane Striders 02:41:38
24 Rory Harris M 02:42:23
25 Ken Sutor M40 Cheshire Hash HH 02:42:29
26 Nick Charlesworth M50 Wharfedale H 02:42:57
27 Ian Ridgeway M Buxton AC 02:43:15
28 John A. Shuttleworth M45 02:46:25
29 Marc Sennett M Wharfedale H 02:46:57
30 Thomas Hare M Settle H 02:46:58
31 John Whitehouse M40 Barlick FR 02:47:09
32 Owen Beilby M Wharfedale H 02:48:15
33 Andy Berry M Barlick FR 02:48:29
34 Paul Hobbs M40 Todmorden H 02:48:54
35 Martin Hurst M Pudsey & Bramley 02:49:11
36 Tim Campbell M40 Astley&TyldesleyRR 02:49:26
37 Joe Waller M Rossendale H 02:49:32
38 Matt Dunn M45 Holcombe H 02:49:39
39 Jon Tinman M50 Rossendale H 02:49:44
40 Al Smithson M Mersey Tri 02:49:48
41 Annie Roberts W Todmorden H 02:49:51
42 Jonathan Melia M45 Rossendale H 02:50:08
43 Allen Bush M 02:50:24
44 Peter Coates M40 CleMH 02:51:08
45 Ben Sheppard M40 Ilkley H 02:51:25
46 Jonny Croston M 02:51:30
47 Paul Carman M40 Ilkley H 02:51:43
48 Chris Balderson M50 Bowland FR 02:52:08
49 Stephen Edwards M40 Calder Valley FR 02:52:49
50 Simon Bourne M45 Calder Valley FR 02:53:02
51 Matthew Duckworth M CleMH 02:53:25
52 Mark Burley M Macclesfield H 02:53:39
53 Dan Miller M Endurance Store 02:53:44
54 Andy Ford M Horwich RMI H 02:53:45
55 John Firth M 02:53:49
56 Darren Fishwick M45 Chorley 02:54:13
57 Ross Bibby M Valley Striders 02:54:16
58 Stephen Shorrock M Barlick FR 02:54:24
59 Marc Smith M Trawden AC 02:55:02
60 Ian Symington M Calder Valley FR 02:56:22
61 Barry Wilkinson M50 Borrowdale 02:56:39
62 Mick Dobson M45 Trawden AC 02:56:45
63 Andrew Britton M40 Wharfedale H 02:57:03
64 Chris Goddard M Todmorden H 02:57:55
65 Tim Harvey M40 York & Knavesmire 02:58:04
66 Daniel Pratt M Wharfedale H 02:58:10
67 Simon Everett M50 North Leeds FR 02:58:12
68 Ed Bailey M 02:58:24
69 Ethan Hassell M Wharfedale H 02:58:29
70 Andy McFieAndy M Todmorden H 02:58:37
71 Andrew Orr M45 CleMH 02:58:41
72 Daniel Hurd M 02:59:02
73 Craig Stansfield M45 Rossendale H 02:59:04
74 Dave Lund M Dark Peak FR 02:59:18
75 Paul Jackson M Dark Peak FR 02:59:33
76 David Murphy M50 Rossendale H 02:59:42
77 Chris Snell M CleMH 02:59:45
78 Will Buckton M Settle H 02:59:52
79 Lyndon Ashley M45 Esk Valley Fell Club 03:00:24
80 Dan Gilbert M40 Horwich RMI H 03:00:48
81 Sam Downey M Keighley & Craven 03:01:10
82 Barry Scott M45 Wharfedale H 03:01:35
83 Michael Lomas M Ilkley H 03:01:47
84 Roger Barr M40 03:01:57
85 Mark Whittaker M40 03:02:18
86 Tom Beebe M40 Barlick FR 03:02:32
87 Kevin Salter M40 Trawden AC 03:02:33
88 Paul Evans M Elvet Striders 03:02:40
89 James Hingley M Horsforth H 03:02:51
90 Leigh Warburton M60 Bowland FR 03:03:17
91 David Naughton M55 CleMH 03:03:27
92 Richard Bardon M45 Endurance Store 03:03:33
93 Daniel Greenwood M45 Meltham AC 03:03:56
94 John Allan M Calder Valley FR 03:04:04
95 Mark Wildsmith M40 Settle H 03:04:20
96 David McGuire M45 Wharfedale H 03:04:39
97 Gavin Smith M Skipton AC 03:04:57
98 Calvin Routledge M45 Ambleside AC 03:04:59
99 Lorraine Slater W45 Barlick FR 03:05:05
100 Jane McCarthy W40 Ilkley H 03:05:14
101 Matthew Richardson M Saltaire Striders 03:05:16
102 Martin Terry M55 CleMH 03:05:25
103 Adam Hayden M Dark Peak FR 03:05:29
104 Patrick Wardle M Fellandale 03:05:43
105 Deborah Gowans W50 Accrington RR 03:05:49
106 Hayley Evans W Buckley Runners 03:05:49
107 Allan McKeown M40 Bowland FR 03:05:57
108 Bevan Adams M45 Retford AC 03:06:02
109 Ian Ferguson M55 Bingley H & AC 03:06:13
110 Nathan Crossley M50 Horsforth H 03:06:51
111 Zach Jennings MU23 Settle H 03:06:52
112 Stuart Hunn M Wharfedale H 03:07:07
113 Peter Stobbs M50 Trawden AC 03:07:11
114 Craig Storozuk M Trawden AC 03:07:40
115 Stephen Hilton M45 03:07:46
116 Paul Howard M40 03:07:48
117 Toby Evans M45 Rossendale H 03:07:54
118 Mark Ellithorn M50 Chorley AC & Tri C 03:08:06
119 Richard Walker M 03:09:03
120 Nick Jones M40 Buxton AC 03:09:08
121 Adam Storer M45 03:09:20
122 Carol Morgan W40 Nidd Valley 03:09:36
123 Amy Freeman W Darwen Dashers 03:10:21
124 Simon Vallance M50 Valley Striders 03:10:40
125 Martin Haworth M 03:10:48
126 Carlos Bedson M45 Cheshire Hill Racers 03:11:11
127 Leigh Hinchcliffe M45 Pudsey Pacers RC 03:11:15
128 J-P Hopkinson M45 Keighley & Craven 03:11:20
129 Stuart Lewis M40 03:11:24
130 Albert Sunter M55 Lostock AC 03:11:40
131 Molly Ralphson W40 Trawden AC 03:11:51
132 Robert Gray M40 Todmorden H 03:12:24
133 David Whitfield M45 RRRC 03:12:42
134 Scott Smith M Selby Striders 03:12:46
135 Paul Mills M50 Bolton United H 03:12:51
136 David Fountain M Wharfedale H 03:13:36
137 Jim Turner M Bowland FR 03:13:43
138 Matthew Fawthrop M Rossendale H 03:13:49
139 Steve Rhodes M50 Hyde Park H 03:13:57
140 Karen Pickles W45 Pudsey & Bramley 03:14:04
141 Gillian Lindsey W45 Macclesfield H 03:14:17
142 John Boothman M55 Barlick FR 03:14:40
143 Tom Cosway M Trawden AC 03:15:10
144 Andy Pritchard M45 Buckley Runners 03:15:25
145 Michael McKenna M65 Dallam RC 03:15:36
146 David Carberry M45 Wetherby Runners 03:15:42
147 Maurice O'Brien M45 Holcombe H 03:16:02
148 Neil Jones M40 03:16:17
149 Michael Ireland M50 Rossendale H 03:16:20
150 Simon Ford M40 Astley&TyldesleyRR 03:16:42
151 Mike Vogler M40 Black Combe R 03:16:56
152 Alex Braysford M45 CleMH 03:17:08
153 Jessica Richardson W Lonsdale FR 03:17:22
154 Matthew Robinson M40 03:17:45
155 Rowan Temple M Kirkstall H 03:17:59
156 Ellie Maddocks W Lonsdale 03:18:05
157 James Morrison M40 Tiverton H 03:18:22
158 Alan Dorrington M45 CleMH 03:18:28
159 Simone Capponi M40 Penny Lane Striders 03:18:38
160 Pauline Linton W50 FRA 03:18:54
161 Stephen Grimley M45 Calder Valley FR 03:19:17
162 Helen Price W45 Harrogate H 03:19:21
163 Nick Keen M Chapel Allerton R 03:19:23
164 Darren Sheppard M45 Framlingham Flyers 03:19:32
165 David McChesney M 03:19:46
166 Ivan Whigham M55 CleMH 03:19:50
167 Peter Hampshire M45 Pensby Runners 03:20:13
168 Bob Foreman M55 Matlock AC 03:20:24
169 Gary Bradley M50 Barlick FR 03:20:31
170 Jason Craven M Rossendale H 03:20:36
171 Mike Wallis M60 CleMH 03:20:41
172 David Ralphs M55 Newburgh N 03:20:53
173 Tony Thornton M45 Settle H 03:21:00
174 Simon Taylor M40 Darwen Dashers 03:21:05
175 Jack Rose M Hyde Park H 03:21:12
176 Elliot Skorupa M Rossendale H 03:21:25
177 Gary Chadderton M55 Horwich RMI H 03:21:47
178 Paul Calderbank M55 Ilkley H 03:21:58
179 Stephen Bark M45 Skegness & District 03:22:00
180 Paul Freeman M Rucksack Club 03:22:17
181 Andrew Haworth M Trawden AC 03:22:26
182 Mick Procter M50 03:22:35
183 Tony Marlow M50 Lostock AC 03:23:29
184 Gareth Crabb M45 Scunthorpe & Dist 03:23:36
185 Martin Farrar M55 Wharfedale H 03:23:53
186 Natalie Murphy W50 Rossendale H 03:24:03
187 Des Thorpe M50 Saddleworth R 03:24:21
188 Zenon Wisniowski M40 03:24:55
189 Mike Hitchmough M50 Newburgh N 03:25:01
190 John Thompson M45 Newburgh N 03:25:34
191 Mark Nutter M55 CleMH 03:25:36
192 Ian Race M55 Helm Hill 03:25:55
193 Angela Paxton W50 Keighley & Craven 03:25:57
194 Robert Sharkey M40 Lostock AC 03:26:19
195 Jean Powell W45 Wharfedale H 03:26:29
196 Ben Hoyle M Barlick FR 03:26:32
197 Jeff Singleton M Baildon Runners 03:26:45
198 Richard Campbell M40 Rossendale H 03:26:51
199 Dale Grimshaw M40 Trawden AC 03:26:55
200 Fiona Hall W40 Trawden AC 03:27:00
201 Benjamin Laverick MU23 Uni Of York Athletics 03:27:12
202 Josie Greenhalgh W45 Lostock AC 03:27:19
203 John Singh M Saltaire Striders 03:27:55
204 Leon Winder M Idle AC 03:28:24
205 Simon Conroy M45 Dark Peak FR 03:28:35
206 Kate Whitfield W45 Mercia FR 03:28:41
207 Andy Bradley M50 CleMH 03:28:44
208 John Evason M Black Combe R 03:28:50
209 Dominic Hoare M40 Bowland FR 03:29:15
210 Tom Smith M50 Bowland FR 03:29:16
211 Alexandra Dent W 03:29:46
212 Richard Mackey M Saddleworth R 03:29:47
213 Chris Usher M40 Newburgh N 03:29:52
214 Gerald Gibson M 03:30:15
215 Donna Edmondson W40 Idle AC 03:30:16
216 Kevin Good M40 Macclesfield H 03:30:23
217 Ben Mason M40 Pudsey Pacers RC 03:30:34
218 Neil Wallace M40 Pudsey & Bramley 03:30:37
219 JoanneWorboys-Hdg W45 Denby Dale AC 03:30:39
220 Tim Laney M55 03:30:45
221 Andrew McFarlane M45 Rossendale H 03:30:58
222 Maria Cook W40 Parbold PP 03:31:06
223 Mick Brankin M45 03:31:16
224 Kelly Whiteside W45 Trawden AC 03:31:19
225 Geoff Cooper M45 Matlock AC 03:31:48
226 Michael Wilding M45 Darwen Dashers 03:31:54
227 Matt Bourne M45 Bowland FR 03:31:59
228 Bill Beckett M50 Chorley AC & Tri C 03:32:06
229 Jann Smith W45 Ilkley H 03:32:14
230 Timothy Jacobs M45 North Leeds FR 03:32:26
231 Jason Scott M45 Pennine FR 03:32:27
232 Victoria Peel WU23 Barlick FR 03:32:30
233 Chris Smith M45 Tunbridge Wells H 03:32:31
234 Rebecca Howard W Settle H 03:32:32
235 Dave Copping M50 Keighley & Craven 03:32:34
236 Paul Elcock M45 Barlick FR 03:32:38
237 Craig Blackwell M45 Baildon Runners 03:32:39
238 William Taylor M50 Rossendale H 03:32:49
239 Simon Franklin M50 Fellandale 03:33:18
240 James Riley M45 Todmorden H 03:33:33
241 Stuart Russell M45 Calder Valley FR 03:33:42
242 John Tatham M45 Macclesfield H 03:33:56
243 Richard Timms M45 Settle H 03:34:22
244 Stuart Macpherson M 03:34:38
245 Alison Wainwright W45 Dark Peak FR 03:34:44
246 Brian Hickey M55 03:35:02
247 Christopher Swinson M 03:35:08
248 Peter Shelley M50 Ilkley H 03:35:09
249 William Lowe M55 Rossendale H 03:35:13
250 Kate Mansell M45 Todmorden H 03:35:32
251 Philip Lister M 03:35:52
252 Jason Schofield M45 Wharfedale H 03:35:57
253 Jacqueline Collins W Barlick FR 03:36:10
254 Christine Howard W45 Matlock AC 03:36:11
255 Richard Bembridge M45 Dark Peak FR 03:36:12
256 Kerrie-An Bretherton W40 Trawden AC 03:36:24
257 Andy Watts M65 Cheshire Hill Racers 03:36:25
258 Robert Halstead M55 Todmorden H 03:36:43
259 Steve Boom M45 Pudsey Pacers RC 03:36:44
260 Matthew Haworth M Trawden AC 03:36:54
261 Julie Gardner W55 Macclesfield H 03:37:05
262 Kenny Tovell M45 Framlingham Flyers 03:37:10
263 Paul Heeley M40 Fellandale 03:37:15
264 Mario Barbosa M40 Idle AC 03:37:28
265 Lisa Parker W Accrington RR 03:37:30
266 Jonathan Macdonald M40 03:37:35
267 David Parker M50 St. Theresa's AC 03:37:37
268 Dan Taylor M Todmorden H 03:37:38
269 John Lovell M40 03:37:57
270 Nigel Jeff M50 Buxton AC 03:38:12
271 Neil Smith M40 Trawden AC 03:38:29
272 Mark Storey M50 Trawden AC 03:38:48
273 Helen Buchan W Calder Valley FR 03:38:53
274 Harry Bates M 03:39:44
275 Martyn Price M55 Harrogate H 03:39:50
276 Tim Horrocks M50 Pennine FR 03:40:03
277 Alex Cowin M Penny Lane Striders 03:40:32
278 Kevin Smith M50 Red Rose 03:40:49
279 Avril Duckworth W55 03:40:56
280 Andy Forbes M45 Todmorden H 03:41:02
281 Emil Andrews M40 Pudsey & Bramley 03:41:05
282 James Penson M45 Stainland Lions 03:41:07
283 Pete Booth M65 CleMH 03:41:22
284 Susie Pedder W45 Trawden AC 03:41:40
285 Andrew Price M Baildon Runners 03:41:43
286 Louise Waller W Rossendale H 03:41:49
287 Chris Funnell M50 CleMH 03:42:02
288 Kent Bailey M50 Wharfedale H 03:42:22
289 Mike Ernill M45 Lostock AC 03:42:29
290 Daryl Mullen M50 Newburgh N 03:42:31
291 Robert Tyson M Todmorden H 03:42:53
292 Calvin Ferguson M Calder Valley FR 03:43:04
293 Wally Coppelov M55 Newburgh N 03:43:17
294 David Ahearn M 03:43:35
295 Richard Revill M Leeds&Bradford Tri 03:43:48
296 Michael Haran M 03:44:44
297 David Pickering M50 Retford AC 03:44:56
298 Richard Buckle M45 Leeds&Bradford Tri 03:45:00
299 Ann Hall W55 North Leeds FR 03:45:20
300 Graham Hobson M60 Garstang RC 03:45:22
301 Alison Weston W50 Ilkley H 03:45:24
302 Fred Buenbier M60 Newburgh N 03:45:41
303 Fionnuala Swann W45 Trawden AC 03:45:51
304 Andrew Haines M Swinton RC 03:46:52
305 Martin Smillie M60 FRA 03:47:04
306 Rhys Feeney M 03:47:15
307 Tom Hall M 03:47:19
308 Nick Dewell M45 Keighley & Craven 03:47:35
309 Bill Crowther M50 03:47:45
310 Stephen Dixon M60 Valley Striders 03:48:22
311 Jennifer Garside W45 Trawden AC 03:50:10
312 Danny Teare M45 Blackburn H 03:50:57
313 Hilary Barber W50 Keighley & Craven 03:51:07
314 Mark Shuttleworth M50 Lostock AC 03:52:01
315 Rebecca Wadeson W Skelmersdale BH 03:52:20
316 Cathy Ayton W Ilkeston 03:52:21
317 Peat Fitzpatrick M50 03:52:26
318 Joe Bates M 03:52:30
319 Stuart Hayton M50 03:52:38
320 Steve Wathall M55 03:52:45
321 Justin Bramall M 03:52:46
322 Neil Hill M50 Stadium Runners 03:52:48
323 Andrew Duffy M45 Preston H 03:53:16
324 Eddie Lesniak M60 Achille Ratti CC 03:53:39
325 Hilary Tucker W55 North Leeds FR 03:53:44
326 Pin Dhillon-Downey W40 FRA 03:53:47
327 Richard Gregson M Holcombe H 03:53:52
328 Caroline Clarke W55 Pudsey Pacers RC 03:55:17
329 William Miller M 03:55:18
330 Caroline Oldfield W Harrogate H 03:55:21
331 David Oldfield M Harrogate H 03:55:22
332 Robert Hall M45 Scarab Tri 03:56:12
333 Jim Maxfield M65 Newburgh N 03:56:36
334 Sarah Wood W Valley Striders 03:56:40
335 John Leech M55 Dallam RC 03:57:05
336 Martyn Stocker M Ilkley H 03:57:27
337 Ben Watson M40 Baildon Runners 03:57:31
338 Louise Greenwood W45 Todmorden H 03:57:40
339 Paul Atkinson M50 Wetherby Runners 03:57:56
340 Karen Hood W Skipton AC 03:58:13
341 Ian Rodgers M45 Keighley & Craven 03:58:25
342 Sam Healy M40 North York MoorsAC 03:58:28
343 Darren Crossley M45 03:59:03
344 Lucy Brown W Trawden AC 03:59:11
345 Ben Edmondson M40 Rossendale H 03:59:14
346 Steven Jeffs M50 Dallam RC 03:59:46
347 Scott Leach M40 Fellandale 04:00:06
348 Catriana Purdy W40 North Leeds FR 04:00:50
349 Carmel Ramwell W45 Settle H 04:01:01
350 Mary Edgerton W55 Pennine FR 04:01:04
351 Darren Baker M50 FRA 04:01:11
352 Kath Brierley W55 Todmorden H 04:01:30
353 Mike Vinegrad M45 East Hull H 04:02:52
354 Chris King M45 Queensbury RC 04:03:23
355 Jasmine Banks W40 04:04:01
356 Igs Robun M40 Saltaire Striders 04:04:06
357 Philip Spencer-Gray M Astley&TyldesleyRR 04:05:45
358 Tim Thom M50 Keighley & Craven 04:06:56
359 Lucy Mallinson W 04:07:06
360 David Leslie M65 Todmorden H 04:07:59
361 Adela Reperecki W55 Ilkley H 04:08:18
362 Matt Withers M Lostock AC 04:08:22
363 Richard Jarvis M45 Dallam RC 04:08:41
364 Benjamin Beckwith M Todmorden H 04:09:19
365 Richard Morris M50 Ilkley H 04:09:43
366 Matthew Armstrong M40 Hyde Park H 04:10:07
367 Darren Earnshaw M40 Calder Valley FR 04:10:07
368 Heather Baines W 04:11:01
369 Stephen Ainsworth M60 CleMH 04:11:09
370 Kevin Grogan M55 04:11:14
371 Kevin Holmes M50 04:11:17
372 Andrew Webster M45 CleMH 04:11:22
373 Michael Roberts M Kirkstall H 04:12:02
374 Dave Smith M55 Endurance Store 04:12:32
375 Iain Asher M50 Darwen Dashers 04:12:44
376 Andrew Foster M50 CleMH 04:12:52
377 Ian Cross M50 NYP Tri 04:12:58
378 Steven Jones M55 Dark Peak FR 04:13:44
379 Fiona Steele W Leigh H 04:14:28
380 Rose George W45 North Leeds FR 04:15:49
381 Martin Bullock M50 Pudsey Pacers RC 04:15:50
382 Richard Bell M55 Wetherby Runners 04:16:09
383 David Naylor M60 CleMH 04:16:55
384 Mark Checkley M55 Lostock AC 04:18:31
385 Trevor Matty M50 Dark Peak FR 04:18:42
386 Martin Walsh M70 Bowland FR 04:19:15
387 Sheelagh Ratcliff W55 North Leeds FR 04:19:45
388 Chris Duro M55 Derwent R 04:20:03
389 Duncan Marsh M45 Dark Peak FR 04:20:42
390 Alan Turner M50 Keighley & Craven 04:22:55
391 Sarah Bagley W Keighley & Craven 04:23:13
392 Chris Hudson M40 Kirkstall H 04:24:44
393 Louise O'Brien W40 Kirkstall H 04:24:45
394 Martin Rowe M60 Northampton RR 04:24:46
395 Chris Baumby M50 Sandbach Striders 04:25:10
396 Bee Masters W 04:26:20
397 Anne Milner W50 Wharfedale H 04:26:35
398 Steve Milner M55 Wharfedale H 04:26:38
399 Sue Roberts W55 Todmorden H 04:27:20
400 Mandy Goth W55 Todmorden H 04:27:20
401 Jim Masters M40 Wye Valley R 04:27:27
402 Anand Raval M Keighley & Craven 04:28:22
403 Fiona Armer W50 Todmorden H 04:29:25
404 Ian France M50 Bowland FR 04:29:38
405 Berin Jones M45 Holcombe H 04:30:29
406 Duncan Watson M40 04:31:18
407 Angela Shian W40 CleMH 04:31:28
408 Justin Edwards M40 04:31:29
409 Michael Flatley M Calder Valley FR 04:31:43
410 Sarah Smith W50 Valley Striders 04:31:59
411 Brett Connolly M45 04:32:12
412 Tom Bennett M 04:33:42
413 Richard Longlands M40 04:36:10
414 Nick Harris M65 Rossendale H 04:36:13
415 Gary K. Boyd M50 04:36:42
416 Allan Pearson M45 04:36:50
417 Emily O'Connor W Trawden AC 04:39:08
418 Adam Wallwork M Trawden AC 04:39:09
419 Peter Noble M60 Lostock AC 04:39:19
420 Peter Bolton M55 Red Rose 04:39:53
421 Catherine Mercer W50 Keighley & Craven 04:48:00
422 Anil Bose M55 Newburgh N 05:02:54
423 Joe Baker M Stadium Runners 05:09:44