Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

14/06/2017 – Hotfoot Up Famau





  
Pos Name Category Club Time
1 Lawrence Eccles SM Penny Lane 00:36:19
2 Jez Brown M40 Buckley 00:37:00
3 Max Wainwright SM Helsby 00:38:40
4 Andrew Jackson M40 Bowland 00:38:42
5 Simon Edwards M40 Buckley 00:39:54
6 Adam Gordon M40 Helsby 00:42:06
7 Andy Gibbons SM Bingley 00:42:46
8 Simon Ellis M50 Chester Tri 00:42:50
9 Mary Gillie SF Clwydian 00:42:52
10 Neil Coppack M40 Clwydian 00:44:15
11 Lee Thornton SM Canicross 00:44:19
12 Jason Phillips SM 00:44:49
13 Robert Chambers M40 Tattenhall 00:45:01
14 Kevin Charleston SM Pensby 00:45:11
15 Richard Borne M50 Mysteruns 00:45:28
16 Sarah Hartley SF Eryri 00:45:42
17 Josef Hayes M40 Buckley 00:45:49
18 Leon Davies M40 NWRRC 00:46:03
19 Ian Rawlinson SM 00:46:19
20 Alyn Owens M40 00:46:42
21 James Harris M40 Clwydian 00:46:44
22 Dave Boothroyd M50 Buckley 00:46:52
23 Pete Gray SM Buckley 00:47:04
24 Gemma Moore SF NWRRC 00:47:15
25 Simon Jones M40 00:47:28
26 Andrew McKenzie SM 00:47:44
27 Richard Watson SM Colwyn Bay 00:48:01
28 Mark Davies M40 W.Cheshire 00:48:05
29 Ralph Pawling SM Pensby 00:48:27
30 Martin Witty M40 Deestriders 00:48:43
31 Susan Fairie F40 Chester Tri 00:49:56
32 Phil Gillard M50 Helsby 00:50:08
33 Jim Jones M50 Helsby 00:50:21
34 Will Magee SM Warrington 00:50:31
35 Richard Goff SM Buxton 00:51:01
36 Helen Ashworth SF Prestatyn 00:51:03
37 Will Charles SM Warrington 00:51:03
38 Dan Hurst M40 Clwydian 00:51:17
39 Rob Morris SM Bowland 00:51:32
40 Jenny Sanderson F40 Pensby 00:51:47
41 Andrew Pefferi M40 Clwydian 00:52:03
42 Denis Garnham M50 00:52:34
43 Conor Donoghue U23 Buckley 00:52:48
44 Russ Platt M50 Warrington 00:53:10
45 Nigel Crompton M50 Pensby 00:53:18
46 Danny Jenkins M50 Wirral Vikings 00:53:19
47 Kate Lightfoot F40 Tattenhall 00:53:21
48 Mandy Pefferi F40 Clwydian 00:53:25
49 Jenny Ewels F40 Clwydian 00:53:30
50 Mark Williams M50 Deestriders 00:53:36
51 Gareth Jaggard SM Clwydian 00:53:46
52 Dave Wootton M50 Buckley 00:53:47
53 Alice Williams F40 Clwydian 00:54:05
54 Lee Quinn M40 00:54:13
55 Charles Ashley M50 Wrexham AC 00:54:53
56 James Rogers M40 Prestatyn 00:56:05
57 Paul Donoghue M40 Buckley 00:56:15
58 Graham Murray M40 00:56:34
59 Tracy Pennington F50 Pensby 00:56:37
60 Trevor Fisher SM 00:56:38
61 Ciaran Lynch M40 Pensby 00:56:49
62 Christine Cammillane SF Deestriders 00:56:53
63 Peter Hughes M50 Wrexham AC 00:57:18
64 Alex Royden SM Pensby 00:57:22
65 Ian Seabury M40 Warrington 00:57:28
66 Alexandra May F40 Tattenhall 00:59:25
67 Jeremy Tidmarsh M40 Chester Tri 01:00:30
68 Kenny Hughes M60 Wrecsam Tri 01:01:25
69 Geoff Brier M60 01:02:10
70 Roy Fisher M60 Pensby 01:05:16
71 Jayne Penhryn Jones F50 Prestatyn 01:07:23
72 Hayley Cooper F40 Tattenhall 01:09:50
73 Elizabeth Burnside F40 01:19:55
74 Angela Tegg F40 W.Cheshire 01:19:55
75 Lindsey McElmeel SF Deestriders 01:22:42
76 Sue McIndoe F40 Deestriders 01:22:43
77 Clair Atterbury F40 Prestatyn 02:26:27