Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

01/04/2017 – West Nab under 13





  
Pos Name Category Club Time
1 James Bowen M Ambleside 00:16:30
2 Harry Bowen M Ambleside 00:16:54
3 William Hall M Calder Valley 00:17:02
4 James Duffy M Calder Valley 00:17:58
5 Patrick Casey M Calder Valley 00:18:04
6 Eve Whitaker F Harrogate Harriers 00:18:06
7 Alex Duffield M Calder Valley 00:18:23
8 Joe Hobbs M Calder Valley 00:18:39
9 Evan Allan M Helm Hill 00:18:40
10 Lauren Wilshaw F Buxton AC 00:18:44
11 Oliver Smith M Kendal AAC 00:18:45
12 Sophie Rylance F Ambleside 00:18:50
13 Sam Conroy M KCAC 00:19:09
14 Donnabhan Rudden M KCAC 00:19:11
15 Clara Samson F Helm Hill 00:19:18
16 Jenson Bentham M Clayton Le Moors 00:19:24
17 Erin Keeler-Clarke F Durham City Harriers 00:19:34
18 Joe Ormrod M Rossendale 00:20:21
19 Ethan Isaacs M Horwich RMI Harriers 00:20:24
20 Sarah Smith F Helm Hill 00:20:24
21 Sam Benson M KCAC 00:20:41
22 Archie Budding M Ilkley Harriers 00:20:45
23 Lachlan Wills M KCAC 00:20:47
24 William Durkin M Ambleside 00:20:49
25 Billy Smith M Rossendale 00:20:49
26 Christopher Brown M Clayton Le Moors 00:20:55
27 Evan Mills M Keswick 00:21:00
28 William Askew M Bingley 00:21:03
29 Calum McFarlane M Holmfirth Harriers 00:21:06
30 Douglas Segger-Staveley M Settle Harriers 00:21:20
31 Alistair Trusselle M Bingley 00:21:28
32 Dylan Carr M Ilkley Harriers 00:21:52
33 Helena White F Clayton Le Moors 00:21:59
34 Laurie Powell M Wharfedale Harriers 00:22:03
35 Hatti Bishop F Ilkley Harriers 00:22:06
36 Evie Taylor F Rossendale 00:22:07
37 Ben Worboys-Hodgson M Denby Dale AC 00:22:14
38 Tom Owen M Calder Valley 00:22:16
39 Lily Philbin F Bolton United Harriers 00:22:27
40 Nathan Caunt M KCAC 00:22:47
41 Martha Darley F Sheffield Tri Club 00:23:03
42 Isabelle Greenbank F CFR 00:23:15
43 Dylan Shinn M Ilkley Harriers 00:23:16
44 Eibhlis Price M Wharfedale 00:23:26
45 Greta Brooks F Sale Harriers 00:23:32
46 Charlotte Mahoney F Rossendale 00:23:36
47 Emma Bradley F Horwich RMI Harriers 00:23:57
48 Robyn Anderson M Ilkley Harriers 00:24:28
49 Megan Wilkinson F KCAC 00:24:55
50 Stella Cracknell F KCAC 00:24:56
51 Sylvie Smith F Calder Valley 00:25:55
52 Ella Noble F Holmfirth Harriers 00:26:17
53 Senua Toye F Ilkley Harriers 00:26:42
54 Kalyan Dhillon-Downey M KCAC 00:27:01
55 Elizabeth Gilligan F Holmfirth Harriers 00:28:49
56 Hanley McGlynn M KCAC 00:30:08
57 Grace Williams F KCAC 00:30:24
58 Amelia Kirkley F KCAC 00:32:42
59 Brooke Hughes F KCAC 00:33:07
60 Freya Whittle F Horwich RMI Harriers Dnf