Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

01/04/2017 – West Nab under 15





  
Pos Name Category Club Time
1 Fraser Sproul M Kendal AAC 00:18:36
2 Louis Hudson M KCAC 00:18:49
3 Alexander Thompson M Wharfedale Harriers 00:19:24
4 Jed Darley M Hallamshire Harriers 00:19:27
5 Joel Taylor M Rossendale 00:19:29
6 Harvey Lewis M KCAC 00:19:30
7 Edward Lorden M Stockport Harriers 00:19:35
8 William Kay M Telford AC 00:20:05
9 Jacob Smith M Kendal AAC 00:20:30
10 Robin Regan M Eden Runners 00:20:42
11 Ollie Sanders M Helm Hill 00:20:44
12 Edward Woodhead M West Cheshire AC 00:21:02
13 Charlie Harding M Eden Runners 00:21:03
14 Henry Hunter M Helm Hill 00:21:07
15 Chloe Rylance F Ambleside AC 00:21:20
16 Toby Middleton M Horwich 00:21:38
17 Ewan Wheelwright M Halifax Harriers 00:21:45
18 Eric Beaumont M KCAC 00:21:58
19 Alice Jones F Wharfedale Harriers 00:22:19
20 Joe Hopley M Rossendale 00:22:25
21 Jath Lee M KCAC 00:22:28
22 Lucas Milliken M Horwich 00:22:43
23 Lilli Carr F KCAC 00:22:47
24 Isabel Richardson F Holmfirth Harriers 00:22:52
25 Edward Salt M Eden Runners 00:22:54
26 Hamish Wills M Wharfedale Harriers 00:23:06
27 Oliver Saxon M Eden Runners 00:23:10
28 Addison Willis M Wharfedale Harriers 00:23:12
29 Lauryn Gregg F Rossendale 00:23:17
30 Gus Du Feu-Long M Denby Dale 00:23:21
31 Bethany Bergstrand F Middlesbrough AC 00:23:24
32 Alexandra Whitaker F Harrogate Harriers 00:23:24
33 Eilo Beesley M Calder Valley 00:23:40
34 Bernadette Raven F Ilkley 00:23:52
35 Emily Swarbrick F CFR 00:24:15
36 Ben Smith M Kendal AAC 00:24:18
37 Lewis Carr M Ilkley 00:24:20
38 Issy Nicholls F Scarborough 00:24:21
39 Iris Palmer F Halifax Harriers 00:24:21
40 Ruby Firth F Bingley Harriers 00:24:22
41 Esther Hulley F Stockport Harriers 00:24:25
42 Caleb Winfield M Buxton AC 00:24:30
43 Emma Peel F KCAC 00:24:34
44 Beth Roberts F KCAC 00:24:37
45 Martha Richards F Eden Runners 00:24:47
46 Poppy Anderson F Ilkley 00:24:52
47 Ella Beardwood F Helm Hill 00:25:07
48 Thomas Bradley M Dark Peak 00:25:18
49 Adam Delderfield M Saddleworth 00:25:31
50 Annabelle Taylor F Helm Hill 00:25:32
51 Heather Wilshaw F Buxton AC 00:25:46
52 Milly Lever F Horwich 00:25:48
53 Jack Smith M Rossendale 00:25:51
54 Evan Dady M Denby Dale 00:26:01
55 Harry Stead M Ilkley 00:26:04
56 Niamh Conroy F KCAC 00:26:05
57 Freya Mitchell F Wharfedale Harriers 00:26:09
58 Nell Edmondson F Rossendale 00:26:26
59 Joe Clayton M Helm Hill 00:26:47
60 Amy Whelan F Buxton AC 00:26:55
61 Katie Russell F CFR 00:26:59
62 Mia Petrucci F KCAC 00:27:23
63 Amelie Stewart F Holmfirth Harriers 00:27:29
64 Ella Foster F Ripon Runners 00:27:43
65 James Fryers M Penistone 00:27:53
66 Maya Brunt F Calder Valley 00:28:32
67 Vaughan Samson M Helm Hill 00:28:43
68 Lizzie Glover-Jones F Saddleworth 00:28:45
69 Lex Fowler M Bradfield School Running Club 00:29:12
70 Daisie Young F Rossendale 00:29:22
71 Oliver Delderfield M Holmfirth Harriers 00:29:50
72 Emily Wright F Holmfirth Harriers 00:29:57
73 Isobel Crowe F Holmfirth Harriers 00:30:18
74 Ruby McFie F Calder Valley 00:31:48
75 Thomas Ashley M KCAC Ran Under 13 00:21:16