Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

01/04/2017 – West Nab M under 17 F under 19





  
Pos Name Category Club Time
1 Euan Brennan M Ilkley 00:27:16
2 Joe Hudson M KCAC 00:27:26
3 Matthew Mackay M Rossendale Harriers 00:27:31
4 Tom Barrett M KCAC 00:29:59
5 Ben Forrest M Rossendale Harriers 00:30:20
6 Tom Humphries M Eden Runners 00:30:23
7 Sam Soles M Buxton AC 00:30:42
8 Joshua Liddle M Eden Runners 00:30:44
9 Thomas Marshall M Settle Harriers 00:30:52
10 Jacob Winfield M Buxton AC 00:31:11
11 Finn Moffatt M Buxton AC 00:31:21
12 Sebastian Segger-Staveley M Settle Harriers 00:31:28
13 Ben Edmondson M Ambleside 00:31:31
14 Jack Walton M KCAC 00:31:34
15 Robert Askew M Helm Hill 00:31:48
16 Sol Johl M Eden Runners 00:31:50
17 James Salt M Eden Runners 00:31:53
18 Rosie Woodhams F Dallam 00:32:43
19 Arthur Peel M KCAC 00:33:07
20 Robert Seddon M Horwich 00:33:33
21 Eve Crownshaw F Dark Peak 00:33:34
22 Luke Moses M Telford AC 00:33:35
23 Jo Purvis M Buxton AC 00:33:43
24 Helen Thornhill F19 Buxton AC 00:33:52
25 William Thompson M Wharfedale Harriers 00:34:23
26 Briony Holt F Clayton Le Moors 00:34:34
27 Imogen Burrow F19 Helm Hill 00:34:41
28 Lily Higgins F19 Halesowen 00:35:04
29 Josh Spencer M Bingley 00:35:57
30 Sarah Pickering F19 Ilkley 00:36:10
31 Emily Field F Bingley 00:36:12
32 Mia Easthope F CFR 00:36:14
33 Hannah Durkin F19 Ambleside 00:36:30
34 Gwyneth Parry F Wrexham AAC 00:36:41
35 Emily Jones F Wharfedale Harriers 00:36:44
36 Alice Crane M Derby AC 00:36:47
37 Luke Mamczur M Buxton AC 00:37:05
38 Heather Corden F19 Stockport 00:37:10
39 Poppy Cooke F Leeds City AC 00:37:15
40 Holly Love F Worcester AC 00:37:41
41 Charlie Parkinson M Rossendale Harriers 00:38:27
42 Katie Atkinson F KCAC 00:38:36
43 Ben Kirkman M Rossendale Harriers 00:39:04
44 Eliza Findlay F19 Bingley 00:39:19
45 Lucas Greenwood M Calder Valley 00:39:54
46 Tom Fryers M Penistone 00:40:04
47 Victoria Merrick F19 Bingley 00:40:16
48 Molly Philbin F Bolton United Harriers 00:40:58
49 Alice Shelbourne F Holmfirth Harriers 00:41:12
50 Annie Stone F Holmfirth Harriers 00:41:56
51 Rebekah Heath F Buxton AC 00:42:04
52 Lottie Beardwood F Helm Hill 00:42:10
53 Emily Barnett F Dark Peak 00:42:13
54 Emilia Gajda F19 Stockport 00:43:36
55 Abigail Sara Caie F Denby Dale 00:43:57
56 Lauren McNeil F19 Dnf
57 Anaiska Brooks F Sale Harriers Dnf