Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

01/04/2017 – West Nab under 11





  
Pos Name Category Club Time
1 Luke Carrington M East Cheshire Harriers 00:10:38
2 Rowan Ashworth M Ambleside 00:10:42
3 Jonathan Archer M Ilkley Harriers 00:11:16
4 Alex Currie M Matlock AC 00:11:29
5 Phoebe Midgley F KCAC 00:11:30
6 Oliver Bailey M Mercia 00:11:41
7 Charlie Pickens M Calder Valley 00:11:49
8 Maisey Bellwood F KCAC 00:11:50
9 Finlay Petrucci M KCAC 00:11:58
10 Declan Levay M Holmfirth Harriers 00:11:59
11 George McFie M Calder Valley 00:12:01
12 Tom Hooper M Wharfedale 00:12:11
13 Seth Toye M Ilkley Harriers 00:12:14
14 Ewen Wilkinson M KCAC 00:12:16
15 Alexander Wolfenden M Ilkley Harriers 00:12:19
16 Zak Dimitrijevic M KCAC 00:12:20
17 Katie Buckley F KCAC 00:12:21
18 Imogen Wolff F Holmfirth Harriers 00:12:22
19 Milo Wood M Peak Bog Men 00:12:41
20 Harry Gilligan M Holmfirth Harriers 00:12:42
21 Nicholas Archer M Ilkley Harriers 00:13:09
22 Louis Stewart M Holmfirth Harriers 00:13:11
23 Jack Sanderson M Settle Harriers 00:13:12
24 Joel Hulley M Stockport Harriers 00:13:14
25 Ben Hodgkinson M Calder Valley 00:13:15
26 Oliver Simpson M Bingley Harriers 00:13:16
27 Jessica Edmondson F Ambleside 00:13:18
28 Milly Timbers F KCAC 00:13:19
29 Riley Holt M Rossendale 00:13:21
30 Daniel Mitchell M Unattached 00:13:26
31 Lucca Powell M Wharfedale 00:13:28
32 Seren Melling F Harrogate Harriers 00:13:38
33 Ben Swain M KCAC 00:13:39
34 Olivia Swarbrick F CFR 00:13:40
35 Isaac Travis M Holmfirth Harriers 00:13:52
36 Lily Edmondson F Rossendale 00:13:55
37 Alistair Thompson M Unattached 00:14:07
38 Fearne Hanson F Calder Valley 00:14:10
39 Ollie Pickens M Calder Valley 00:14:18
40 Theo Middleton M Horwich 00:14:27
41 William Roberts M Denby Dale AC 00:14:28
42 Finley Canning M Calder Valley 00:14:30
43 Max Stead M Ilkley Harriers 00:14:36
44 Charlie Clayton M Helm Hill 00:14:38
45 Ellen Dickson F Ambleside 00:14:39
46 Chloe Scott F KCAC 00:14:53
47 Oscar Shinn M Ilkley Harriers 00:15:01
48 George Bolton M Meltham AC 00:15:04
49 Leo Horsley M Unattached 00:15:26
50 Victoria Worboys-Hodgson F Denby Dale AC 00:15:32
51 Alice O'Sullivan F KCAC 00:15:34
52 Lewis Carr M KCAC 00:15:40
53 Layla Kirkley F KCAC 00:15:41
54 Violet Young F Rossendale 00:15:43
55 Bea Ayres F Holmfirth Harriers 00:15:50
56 Benjamin Giles M Lancaster & Morecambe AC 00:15:57
57 Lucy Whelan F Buxton AC 00:16:29
58 Nathan Giles M Lancaster & Morecambe AC 00:16:56
59 Betsy Willis F Wharfedale 00:17:54
60 Alexander Gilligan M Holmfirth Harriers 00:18:20
61 Molly Golden F Buxton 00:19:13
62 Kayleigh Williams F KCAC 00:19:56
63 Charlie Porter M Unattached 00:21:46
64 Sebastian Vasquez M KCAC 00:23:31
65 James Sadler-Townsend M KCAC Dnf