Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

07/05/2016 – Hawkswick - Under 14





  
Pos Name Category Club Time
1 Samuel Almond BU14 Eden Runners 00:11:33
2 Louis Hudson BU14 Keighley & Craven AC 00:11:35
3 Finn Moffat BU14 Buxton AC 00:11:40
4 Ben Edmonson BU14 Ambleside AC 00:11:44
5 Joseph Currie BU14 Matlock AC 00:11:47
6 Alexander Thompson BU14 Wharfedale Harriers 00:12:00
7 Arthur Peel BU14 Keighley & Craven AC 00:12:08
8 Ewan Wheelwright BU14 Halifax Harriers 00:12:19
9 Joel Taylor BU14 Rossendale Harriers 00:12:23
10 Samuel Soles BU14 Buxton AC 00:12:25
11 Edward Woodhead BU14 00:12:25
12 Edward Corden BU14 Stockport Harriers 00:12:28
13 Thomas Marshall BU14 Settle Harriers 00:12:30
14 Chloe Rylance GU14 Ambleside AC 00:12:31
15 Jonathan Sutcliffe BU14 Bingley Harriers 00:12:36
16 Robert Seddon BU14 Horwich RMI Harriers 00:12:38
17 Sebastian Segger-Staveley BU14 Settle Harriers 00:12:41
18 Lilli Carr GU14 Keighley & Craven AC 00:12:45
19 Eric Beaumont BU14 Keighley & Craven AC 00:12:46
20 Joseph Clancy BU14 Leeds City AC 00:12:48
21 William Thompson BU14 Wharfedale Harriers 00:12:49
22 Briony Holt GU14 Clayton-le-Moors 00:13:00
23 Mia Easthope GU14 Cumbria FR 00:13:02
24 Harry Stevens BU14 Halifax Harriers 00:13:07
25 Edward Salt BU14 Eden Runners 00:13:09
26 Lauryn Gregg GU14 Rossendale Harriers 00:13:12
27 John Egner BU14 Settle Harriers 00:13:13
28 Laurie Petrucci BU14 Keighley & Craven AC 00:13:14
29 Jacob Midgley BU14 Keighley & Craven AC 00:13:21
30 Josh Roelants BU14 Helm Hill 00:13:24
31 Declan Walker BU14 Pudsey & Bramley AC 00:13:29
32 Ryan Heneghan BU14 Rossendale Harriers 00:13:31
33 Annabelle Taylor GU14 Helm Hill 00:13:34
34 Charlie Parkinson BU14 Rossendale Harriers 00:13:39
35 Bethany Bergstrand GU14 Middlesbrough & Cleveland 00:13:39
36 Lottie Beardwood GU14 Helm Hill 00:13:40
37 Holly Love GU14 Worcester AC 00:13:50
38 Poppy Anderson GU14 Ilkley Harriers 00:13:54
39 Sophie Stanworth GU14 Trawden AC 00:13:57
40 Luke Mamczuk BU14 Buxton AC 00:13:59
41 Toby Umpleby BU14 Kendal AAC 00:14:03
42 Dylan Thornton BU14 Bingley Harriers 00:14:09
43 Ben Rees BU14 Bingley Harriers 00:14:11
44 Emily Jones GU14 Wharfedale Harriers 00:14:15
45 Charlotte Barrett GU14 Wharfedale Harriers 00:14:16
46 Esther Hulley GU14 Stockport Harriers 00:14:20
47 Molly Philbin GU14 Bolton United Harriers 00:14:23
48 Jack Bradley BU14 Bingley Harriers 00:14:24
49 Oliver Saxon BU14 Rossendale Harriers 00:14:25
50 Francesca Fordham GU14 Bolton United Harriers 00:14:33
51 Heather Wilshaw GU14 Buxton AC 00:14:40
52 George Hobbs BU14 Holmfirth Harriers 00:14:44
53 Claudia Bentham GU14 Clayton-le-Moors 00:14:46
54 Ben Morley BU14 Ilkley Harriers 00:14:48
55 Lucas Greenwood BU14 Calder Valley FR 00:14:49
56 Alice Shelbourne GU14 Holmfirth Harriers 00:14:49
57 Emily Barnett GU14 Dark Peak FR 00:14:51
58 Liberty Thompson GU14 Clayton-le-Moors 00:14:52
59 Abbie Fryer-Winder GU14 Buxton AC 00:14:55
60 Courtney Hutchinson GU14 Ambleside AC 00:14:57