Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

07/05/2016 – Hawkswick - Under 10





  
Pos Name Category Club Time
1 Patrick Casey BU10 Calder Valley FR 00:08:18
2 Jenson Bentham BU10 Clayton-le-Moors 00:08:20
3 Luke Carrington BU10 East Cheshire Harriers 00:08:27
4 Jonathan Archer BU10 Ilkley Harriers 00:08:36
5 Lachlan Wills BU10 Keighley & Craven AC 00:08:49
6 Laurrie Powell BU10 Wharfedale Harriers 00:08:50
7 Archie Budding BU10 Ilkley Harriers 00:08:54
8 William Rowlands-Whiteoak BU10 Trawden AC 00:08:56
9 Charlie Pickens BU10 Calder Valley FR 00:09:00
10 Oliver Daccus BU10 00:09:03
11 Zac Dimitrijevic BU10 Keighley & Craven AC 00:09:05
12 Dylan Carr BU10 Ilkley Harriers 00:09:08
13 Joe Ormrod BU10 Rossendale Harriers 00:09:09
14 Finlay Petrucci BU10 Keighley & Craven AC 00:09:12
15 George Mcfie BU10 Calder Valley FR 00:09:16
16 Matthew Bradley BU10 Wharfedale Harriers 00:09:16
17 Joseph Rigby BU10 Helm Hill 00:09:18
18 Sam Greenep BU10 Settle Harriers 00:09:19
19 Alistair Trusselle BU10 Bingley Harriers 00:09:20
20 Rio Egner BU10 Settle Harriers 00:09:24
21 Harley Treitl BU10 Barlick FR 00:09:27
22 Lily Philbin GU10 Bolton United Harriers 00:09:30
23 Aryaan Ghafoor BU10 Keighley & Craven AC 00:09:34
24 Hannah Robinson GU10 Keighley & Craven AC 00:09:35
25 Luke Meikle BU10 Keighley & Craven AC 00:09:38
26 Phoebe Midgley GU10 Keighley & Craven AC 00:09:39
27 Joseph Willis BU10 00:09:40
28 Tom Hooper BU10 Wharfedale Harriers 00:09:40
29 Oliver Bailey BU10 Mercia FR 00:09:41
30 George Morley BU10 Ilkley Harriers 00:09:42
31 Callum Osborne BU10 Trawden AC 00:09:42
32 Tom Smurthwaite BU10 Keighley & Craven AC 00:09:43
33 Jessica Edmonson GU10 Ambleside AC 00:09:44
34 Hattie Bishop GU10 Wharfedale Harriers 00:09:44
35 Jack Latham BU10 Barlick FR 00:09:50
36 Evie Taylor GU10 Rossendale Harriers 00:09:53
37 Olivia Swarbrick GU10 Ambleside AC 00:09:58
38 Theo Middleton BU10 Horwich RMI Harriers 00:10:00
39 Helena Roberts GU10 Wharfedale Harriers 00:10:02
40 Nicholas Archer BU10 Ilkley Harriers 00:10:04
41 Owyn Applegarth BU10 Wharfedale Harriers 00:10:04
42 Billy Smith BU10 Rossendale Harriers 00:10:07
43 Joshua Mckay BU10 Clayton-le-Moors 00:10:08
44 Tom Owen BU10 Calder Valley FR 00:10:12
45 Dylan Shinn BU10 Ilkley Harriers 00:10:14
46 Ben Swain BU10 Keighley & Craven AC 00:10:22
47 Matilda Baldaro GU10 Calder Valley FR 00:10:39
48 Kalyan Dhillon-Downey BU10 Keighley & Craven AC 00:10:41
49 Riley Holt GU10 Rossendale Harriers 00:10:44
50 Otis Brooks BU10 Wharfedale Harriers 00:10:48
51 Fearne Hanson GU10 Calder Valley FR 00:10:50
52 Mollie Smith GU10 Wharfedale Harriers 00:10:53
53 Lewis Carr BU10 Keighley & Craven AC 00:10:59
54 Lily Milner GU10 Wharfedale Harriers 00:11:00
55 Ben Hodgkinson BU10 Calder Valley FR 00:11:04
56 Maggie Hudson GU10 Keighley & Craven AC 00:11:08
57 Oliver Brummitt BU10 Settle Harriers 00:11:11
58 Megan Wilkinson GU10 Keighley & Craven AC 00:11:14
59 Kady Thompson GU10 Clayton-le-Moors 00:11:15
60 Joe Eggett BU10 00:11:17
61 Charli Macina GU10 Ilkley Harriers 00:11:19
62 Chloe Scott GU10 Keighley & Craven AC 00:11:21
63 Connie Eccleston GU10 Settle Harriers 00:11:40
64 Brooke Hughes GU10 Keighley & Craven AC 00:11:58
65 Hannah Benson GU10 Keighley & Craven AC 00:12:18
66 Amelia Kirkley GU10 Keighley & Craven AC 00:12:51
67 Emily Hetherington GU10 00:13:15
68 James Sadler-Townsend BU10 Keighley & Craven AC 00:13:20
69 Matthew Thompson BU10 Keighley & Craven AC DNF