Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

31/05/2010 – Trefonen





  
Pos Name Category Club Time
1 David Alexander M40 West Cheshire AC 00:21:56
2 Joe Morris JM Oswestry Olympians AC 00:22:58
3 Adair Broughton SM Helsby AC 00:23:40
4 Steve Roberts M55 Oswestry Olympians AC 00:24:15
5 Paul Frodsham M50 Last Inn Runners 00:24:21
6 Rob Kerr SM U/A 00:25:13
7 Michelle Clarke SF Telford Harriers 00:25:17
8 Neil Bevan SM Oswestry Olympians AC 00:25:20
9 Cameron-Scott Stamp JM Wrekin Road Runners 00:25:25
10 Martin Cortvriend M55 Clywdian Range Runners 00:25:31
11 Paul Sabin M50 U/A 00:25:34
12 Charles Ashley M50 Wrexham AAC 00:25:42
13 Nick Blake M50 Oswestry Olympians AC 00:25:46
14 Matt Knight SM U/A 00:26:02
15 Ben Gregory M55 Stockport Harriers 00:26:07
16 Kean Rowlands M50 Clywdian Range Runners 00:26:15
17 Tim Tansley SM Oswestry Olympians AC 00:26:32
18 Glyn Jones M45 Maldwyn Harriers 00:26:57
19 Neville Baker M55 Headington RR 00:27:00
20 Dave Mayhew M50 Last Inn Runners 00:27:06
21 Jeff Mills SM U/A 00:27:16
22 Duncan Jones M50 Denbigh Harriers 00:27:18
23 Roy Betts M45 Evesham Vale RC 00:27:24
24 Paul Brown M40 U/A 00:27:31
25 Jan Kardasr M50 U/A 00:27:38
26 Craig Nicolls SM U/A 00:27:41
27 Stuart Robinson SM Telford Harriers 00:27:46
28 Daisy Tickner JF Oswestry Olympians AC 00:27:50
29 Ian Lowe SM Oswestry Olympians AC 00:27:52
30 Phil Gillard M45 Helsby AC 00:28:18
31 Thomas Csizmadia JM Wrexham AAC 00:28:26
32 Martyn James M50 U/A 00:28:26
33 Sandra Rowlands F40 Clywdian Range Runners 00:28:31
34 Steve Jones M55 Eryri 00:28:34
35 Dan Benson SM New Barns Hardcore 00:28:43
36 Ali Tickner F40 Oswestry Olympians AC 00:28:45
37 Bernie Jones M50 U/A 00:28:58
38 Colin Williamson M65 Shropshire Shufflers 00:29:06
39 Ian Watkins M50 Oswestry Olympians AC 00:29:07
40 Damian Evans SM U/A 00:29:08
41 Lauren Davies SF Oswestry Olympians AC 00:29:09
42 Dave Good SM Shropshire Shufflers 00:29:09
43 David Hughes M45 Oswestry Olympians AC 00:30:02
44 Elliott Clifton SM U/A 00:30:23
45 Linda Jones F45 U/A 00:30:29
46 Dave Jones M60 Dark Peak Fell Runners 00:30:31
47 Christopher Hatton M55 Helsby AC 00:30:33
48 Colin Downey M50 Mercia FR 00:30:54
49 Barbara Ward F55 Oswestry Olympians AC 00:31:19
50 Bianca McCrimmon SF U/A 00:31:40
51 Jackie Keasly F50 Helsby AC 00:31:56
52 Stephane Borie SM U/A 00:32:11
53 David Temple SM Deestriders RC 00:32:15
54 Barrie Jackson M70 Merionnydd RC 00:32:19
55 Keith Parry M55 Chase Harriers 00:32:21
56 Robert Beck SM U/A 00:32:24
57 Mare-Anne Fischer F45 Headington RR 00:32:24
58 Will Morris M50 U/A 00:32:25
59 Rebecca Knight SF U/A 00:32:39
60 Christine Lloyd F50 Halesowen AC 00:32:49
61 Peter Norman M70 Wrexham AAC 00:33:06
62 Ellen Harrison F50 Oswestry Olympians AC 00:34:03
63 Gillian Csizmadia F45 Wrexham AAC 00:35:15
64 T-Bone Benson SM New Barns Hardcore 00:35:30
65 Robbie Webster M65 Helsby AC 00:35:48
66 Spencer Clarke SM Telford Harriers 00:36:16
67 Gwenda Roberts F50 U/A 00:36:38
68 Liz Park F35 Oswestry Olympians AC 00:37:28
69 Peter Henry SM New Barns Hardcore 00:39:53
70 Rosie Steele F35 U/A 00:42:24