Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

30/05/2015 – Malham Kirkby Fell U10





  
Pos Name Category Club Time
1 James Bowen BU10 Ambleside AC 00:07:17
2 Harry Bowen BU10 Ambleside AC 00:07:25
3 Evan Mills BU10 KCAC 00:07:42
4 Dexta Thompson BU10 Clayton Le Moors 00:07:54
5 James Duffy BU10 CVFR 00:08:12
6 Sophie Rylance GU10 Ambleside AC 00:08:15
7 Ted Bolton BU10 Wrexham AC 00:08:19
8 Olesia Winder GU10 Hoad Hill Harriers 00:08:25
9 Charlie Whitehead BU10 KCAC 00:08:26
10 Oliver Peace BU10 Bingley 00:08:27
11 Maxwell Hereward BU10 Rossendale 00:08:28
12 Joseph Hobbs BU10 CVFR 00:08:29
13 Sam Benson BU10 KCAC 00:08:30
14 William Hall BU10 CVFR 00:08:31
15 William Durkin BU10 Ambleside AC 00:08:32
16 Douglas Segger-Staveley BU10 Settle Harriers 00:08:33
17 Harry Ewbank BU10 Eden Runners 00:08:34
18 Alfie Lampkin BU10 KCAC 00:08:35
19 Lauren Wilshaw GU10 Buxton AC 00:08:36
20 Clara Samson GU10 Helm Hill 00:08:47
21 Warren Fleming BU10 Hoad Hill Harriers 00:08:48
22 Ronnie Smith BU10 Trawden AC 00:08:55
23 Archie Budding BU10 Ilkley Harriers 00:09:03
24 Billy Smith BU10 Rossendale 00:09:05
25 Freya Whittle GU10 Horwich RMI Harriers 00:09:06
26 Callum Watson BU10 Bingley 00:09:08
27 Patrick Casey BU10 CVFR 00:09:09
28 Fergus Clark BU10 Unattached 00:09:10
29 Lachlan Wills BU10 KCAC 00:09:11
30 Robyn Anderson GU10 Ilkley Harriers 00:09:15
31 Amelia Dugdale GU10 Trawden AC 00:09:24
32 Joseph Ormrod BU10 Rossendale 00:09:25
33 Nathan Caunt BU10 KCAC 00:09:31
34 Hanna Robinson GU10 KCAC 00:09:33
35 Elbhlis Price GU10 Wharfedale Harriers 00:09:36
36 Bethan Saunders GU10 Hoad Hill Harriers 00:09:38
37 Henry Parkin BU10 Holmfirth Harriers 00:09:39
38 Nathan Fryer BU10 Salford Mets 00:09:41
39 Callum Osborne BU10 Trawden AC 00:09:44
40 Katie Handley GU10 Wharfedale Harriers 00:09:45
41 Archie Allen BU10 Rossendale 00:09:46
42 Tristian Nelson BU10 Wharfedale Harriers 00:09:52
43 Tom Smurthwaite BU10 KCAC 00:10:03
44 William Lampkin BU10 KCAC 00:10:05
45 Calum McFarlane BU10 Holmfirth Harriers 00:10:14
46 Rory Knowles BU10 Ambleside AC 00:10:18
47 Blake Mills BU10 KCAC 00:10:27
48 Lilly Smith GU10 Bingley 00:10:30
49 Oscar Hereward BU10 Rossendale 00:10:32
50 Anna Whiteside GU10 Trawden AC 00:10:41
51 Libby Aldred GU10 KCAC 00:11:06
52 Kalyan Dillion-Downey BU10 KCAC 00:11:13
53 Harvey Wilcock BU10 Bowland FR 00:11:19
54 George Whitaker BU10 CVFR 00:11:33
55 Giorgio Abruzzese BU10 Wharfedale Harriers DNF
56 Ben Thomas-Messery BU10 Unattached DNF
57 Isabelle Loombe GU10 Dark Peak Fell Runners DNF