Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

18/04/2015 – West Nab - u12





  
Pos Name Category Club Time
1 Louis Hudson M KCAC 00:15:52
2 Alexander Thompson M Wharfedale 00:16:08
3 Sam Smith M Wharfedale 00:16:15
4 Harvey Lewis M KCAC 00:16:17
5 Thomas Massey M Horwich Harriers 00:16:18
6 Joseph Currie M Matlock AC 00:16:54
7 Alfie Thorpe M Ambleside 00:17:20
8 Joseph Carnelley M Bingley 00:17:20
9 Ollie Sanders M Helm Hill 00:17:23
10 Toby Middleton M Horwich Harriers 00:17:24
11 Eilo Beesley M CVFR 00:17:54
12 Lilli Carr F KCAC 00:17:58
13 Edward Corden M Stockport 00:18:01
14 Joel Taylor M Rossendale Harriers 00:18:09
15 Chloe Rylance F Ambleside 00:18:12
16 Lewis Carr M Ilkley 00:18:23
17 Will Whiteside M Trawden 00:18:24
18 Matthew Burke M Holmfirth 00:18:29
19 Finlay Whitehead M KCAC 00:18:31
20 Jude Baldaro M CVFR 00:18:33
21 Eddie Martin M Halifax Harriers 00:18:35
22 Addison Willis M KCAC 00:18:40
23 Ruby Firth F Bingley 00:19:01
24 Ewan Wheelwright M Halifax Harriers 00:19:14
25 Alice Jones F Wharfedale 00:19:20
26 Lauryn Gregg F Rossendale Harriers 00:19:26
27 Hamish Wills M KCAC 00:19:29
28 William Pickering M Holmfirth 00:19:37
29 Nadia Bedwell F Staffs. Moorlands 00:19:55
30 Isabel Richardson F Holmfirth 00:20:03
31 Dylan Thornton M Bingley 00:20:05
32 George Milner M Wharfedale 00:20:06
33 Jacob Midgley M KCAC 00:20:08
34 Beth Roberts F KCAC 00:20:09
35 Poppy Anderson F Ilkley 00:20:12
36 James Sabin M KCAC 00:20:14
37 Lucy Bednall F Buxton 00:20:32
38 Charlie McManus M KCAC 00:20:44
39 Ella Pendlebury F Horwich Harriers 00:20:45
40 James Fryers M Penistone 00:20:49
41 Ryan Heneghan M Rossendale Harriers 00:20:50
42 Jack Willis M - 00:20:53
43 Joseph Childs M Bingley 00:20:58
44 Marcus Pickersgill M Halifax Harriers 00:21:03
45 Jack Smith M Rossendale Harriers 00:21:07
46 Beth Blacker F CVFR 00:21:09
47 Emma Peel F KCAC 00:21:10
48 Joseph Hopley M Rossendale Harriers 00:21:18
49 Mia Petruci F 00:21:26
50 Andrew Robinson M KCAC 00:21:34
51 Emily Swarbrick F Ambleside 00:21:42
52 Martha Richards F Eden Runners 00:21:45
53 Ben Rees M Bingley 00:22:07
54 Emma Lloyd F KCAC 00:22:14
55 Madeleine Smith F CVFR 00:22:15
56 Esther Hulley F Stockport 00:22:19
57 Hannah Jackson F KCAC 00:22:20
58 Olivia Sylge F CVFR 00:22:20
59 Harry Stead M Ilkley 00:22:24
60 Georgia Fazakerley F Manchester 00:22:28
61 Samuel Mantle M Bingley 00:22:43
62 Ruby Yates F Holmfirth 00:22:52
63 Amelie Stewart F Holmfirth 00:23:02
64 Heather Wilshaw F Buxton 00:23:05
65 Emelia Bailey F Horwich Harriers 00:23:32
66 Niamh Conroy F KCAC 00:23:59
67 Tilly Vasic F Rossendale Harriers 00:24:04
68 Isabella Pickard F KCAC 00:24:05
69 Livia Sutcliffe F Horwich Harriers 00:24:36
70 Francesca Curtis F Pennine FR 00:25:44
71 Benjamin Grundy M KCAC 00:28:16
72 Cerys Brown F - 00:33:53
73 Edward Hall M CVFR Dnf