Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

31/05/2014 – West Nab - U12





  
Pos Name Category Club Time
1 Samuel Almond M Eden Runners 00:15:44
2 Finn Moffatt M Rushcliffe AC 00:16:09
3 Ben Edmondson M Broughton Runners 00:16:46
4 Callum Durrans M Holmfirth Harriers 00:17:08
5 Alfie Thorpe M Broughton Runners 00:17:10
6 Louis Hudson M KCAC 00:17:10
7 Briony Holt F Clayton Harriers 00:17:16
8 Chloe Rylance F Ambleside AC 00:17:24
9 Thomas Massey M Horwich Harriers 00:17:51
10 Joseph Carnelley M Bingley Harriers 00:18:16
11 Edward Corden M Stockport Harriers 00:18:22
12 William Thompson M Wharfedale Harriers 00:18:28
13 Lilli Carr F KCAC 00:18:29
14 Eddie Martin M Halifax Harriers 00:18:29
15 Maisy Vasic F Rossendale Harriers 00:18:31
16 Ciaren Crabtree M Wharfedale Harriers 00:18:39
17 Nathan Lancaster M Horwich RMI Harriers 00:18:42
18 Joel Taylor M Rossendale AC 00:18:44
19 Lorna Spiers F Northern AC (Isle Of Man) 00:18:45
20 Frances Keddie F Holmfirth Harriers 00:18:48
21 Josh Roelants M Helm Hill Runners 00:19:09
22 Sam Soles M Pennine 00:19:18
23 Finlay Whitehead M KCAC 00:19:21
24 Alexander Thompson M Wharfedale Harriers 00:19:24
25 Charlie Parkinson M Rossendale AC 00:19:36
26 Jonathan Sutcliffe M Bingley Harriers 00:19:36
27 Oliver Goggins M Rossendale Harriers 00:19:57
28 Emily Jones F WharfEdale 00:20:01
29 Lauryn Gregg F Rossendale AC 00:20:03
30 Euan Wheelwright M Halifax Harriers 00:20:04
31 Tom Fryers M Penistone 00:20:04
32 Archie Hall M Holmfirth Harriers 00:20:15
33 Robert Seddon M Horwich RMI 00:20:20
34 George Hobbs M Holmfirth Harriers 00:20:22
35 Ryan Heneghan M Rossendale Harriers 00:20:24
36 Emily Elmes F Ilkley Harriers 00:20:42
37 Lucas Milliken M Horwich 00:21:09
38 Clara Davies F Eden Runners 00:21:13
39 Poppy Anderson F Ilkley Harriers 00:21:17
40 Abigail Smith F City Of York 00:21:40
41 Oliver Saxon M Rossendale AC 00:21:42
42 Emily Travis F Holmfirth Harriers 00:21:47
43 Joseph Childs M Bingley Harriers 00:21:55
44 Molly Philbin F Bolton Harriers 00:21:58
45 Daisy Sanderson F Holmfirth Harriers 00:22:04
46 Gregor Miller M Broughton Runners 00:22:05
47 Jack Bradley M Bingley Harriers 00:22:11
48 Leah Wilkinson F Sale Harriers 00:22:32
49 Holly Love F Mercia FR 00:22:46
50 Robin Casey F Calder Valley 00:23:24
51 Alice Shelbourne F Holmfirth Harriers 00:23:33
52 Heather Wilshaw F Pennine FR 00:23:54
53 Abigayle Williams F U/A 00:28:31
54 Eve Jones F U/A 00:29:08
55 Katriona Newell F Rossendale Harriers 00:43:18