Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

30/04/2014 – Wrekin Streak





  
Pos Name Category Club Time
1 Jon Bowie SM Mercia 00:18:27
2 Dominic Jones SM Mercia 00:18:54
3 Paul Jones M40 Mercia 00:18:54
4 Paul Hammond SM Wolves Bilston AC 00:19:09
5 Craig Rowley SM U/A 00:19:11
6 Daniel Maskew SM Mercia 00:19:12
7 Daniel Brazier SM Mercia 00:19:17
8 Glen Speake SM Mercia 00:19:48
9 Jamie Ward MU16 Mercia 00:19:57
10 Thomas Garbett MU18 Shropshire Shufflers 00:20:08
11 Simon Adney SM Mercia 00:20:53
12 Robin Hope M45 Staffs Moorland AC 00:20:56
13 Richard Garbett M40 Shropshire Shufflers 00:20:57
14 Tim Kieniewicz SM Mercia 00:21:01
15 Jack Agnew MU23 Mercia 00:21:05
16 Thomas Foster M40 Mercia 00:21:06
17 Andrew Watkins MU18 U/A 00:21:07
18 Brian Wright SM Wolves & Bilston 00:21:10
19 Adam Jones MU23 Oswestry Olympians 00:21:11
20 Daniel Watson SM U/A 00:21:15
21 Matthew Yapp MU18 Ludlow Runners 00:21:20
22 Chris Atherton SM U/A 00:21:26
23 Emma Gould SL Mercia 00:21:35
24 Steve Cole M50 Mercia 00:21:48
25 Phil Edwards M45 U/A 00:21:49
26 Nick Thomas M50 Telford Harriers 00:21:56
27 Stephen Minnikian MU16 U/A 00:21:58
28 Steve Turk M45 Shrewsbury AC 00:22:00
29 Ben Mayho SM Mercia 00:22:02
30 Simon White SM TORQ 00:22:04
31 Mark Agnew M45 Mercia 00:22:05
32 Neil Gerrity SM Newcastle 00:22:10
33 David Mullin M40 U/A 00:22:33
34 Daniel Vaughn SM Wolves Bilston AC 00:22:45
35 Michael Betts SM U/A 00:22:48
36 James Hickinbottom SM Wrekin RR 00:22:48
37 Martin Cleaver SM BRAT 00:22:50
38 Martin Ludford M55 BRAT Club 00:22:57
39 Stephen Roberts M60 Oswestry Olympians 00:23:03
40 Adrian Pickles M55 Mercia 00:23:08
41 Angus Kille MU23 High Sports 00:23:11
42 Ben Beaumont SM BRAT 00:23:15
43 Jonathon Higson SM Telford Harriers 00:23:25
44 Shaun Owen MU18 Shrewsbury AC 00:23:29
45 Duncan Davies M50 Wolves & Bilston 00:23:36
46 Guy Holloway M40 U/A 00:23:53
47 Stuart Richards M40 U/A 00:23:57
48 Craig Bishop SM U/a 00:24:03
49 Bruce Gregory M50 Telford AC 00:24:08
50 Christopher Garbett M45 U/A 00:24:21
51 Steve Bajic M55 Mercia 00:24:25
52 John Selby M45 U/a 00:24:26
53 Andrew T Davies M60 Bridgnorth RC 00:24:36
54 Peter Johnson M60 Mercia 00:24:41
55 Martin Davies M40 U/A 00:24:58
56 Sian Powell LU23 Amazing Feet 00:24:59
57 Callum Farmer MU18 U/A 00:25:01
58 Ian Hopkins M45 Mercia 00:25:03
59 Catherine Voyce SL Shropshire Shufflers 00:25:05
60 Phil Downward SM U/A 00:25:17
61 Chris Bowen M40 U/A 00:25:21
62 Gregory Perkins M60 Telford AC 00:25:39
63 Dave Hopkins M60 Telford AC 00:25:41
64 Ed Goldsmith SM U/A 00:25:45
65 Kathy Jones SL Sy Tri 00:25:48
66 Jason Wright SM Shropshire Shufflers 00:25:50
67 David Blakemore SM U/A 00:25:52
68 Lucy Cambridge L40 Wolves Bilston AC 00:25:58
69 Stuart Tromans M45 U/A 00:26:07
70 Charlotte Prince SL U/A 00:26:07
71 Stephen Atherton M55 Ambleside 00:26:09
72 David Gould M60 Mercia 00:26:21
73 Chris Child M45 Bayston Hill Salad Dodgers 00:26:41
74 John Holland M55 Mercia 00:26:58
75 Rae Moorhouse L40 Wolves Bilston AC 00:27:05
76 Kaya Saol MU16 Maldwyn Harriers 00:27:13
77 Andy Laing M45 U/A 00:27:24
78 Gill Evans L50 SAC 00:27:45
79 Bradley Gurney SM Mercia 00:27:51
80 Rachael Bateman SL DDMT 00:27:55
81 Steve Allsopp M50 Wolves & Bilston 00:28:01
82 Scott Mathers SM Bridgnorth RC 00:28:04
83 Jean Turner L50 Telford Harriers 00:28:07
84 Biddy Cole L45 Mercia 00:28:09
85 Colin Downey M55 Mercia 00:28:26
86 Glyn Price SM Shropshire Shufflers 00:28:40
87 Louise Woodvine SL Shropshire Shufflers 00:28:45
88 Natalie Ohlson SL Tyne Bridge Harriers 00:28:59
89 Chris Purcell M40 Shropshire Shufflers 00:29:10
90 Callum Williams MU18 U/A 00:29:25
91 Sion Hurle M45 U/a 00:29:35
92 Richard Haynes M45 Amazing Feet 00:29:42
93 Paul Sanderson M60 Telford AC 00:30:05
94 Dave Prescott M45 Bridgnorth RC 00:30:36
95 Stuart Griffiths M45 Mercia 00:30:47
96 Graham Morgan SM Mercia 00:30:50
97 Trish Mordgan L40 Wolves Bilston AC 00:30:56
98 Alison Lewis L45 Mercia 00:30:59
99 Tony Long SM U/A 00:32:04
100 Emma Boultwood L40 Shropshire Shufflers 00:33:38
101 Kieron Corbett MU16 Southall 00:36:18
102 Ryan Penfold MU16 U/A 00:37:27
103 Bart Trojanowski MU16 U/A 00:38:56
104 Joanna Sharp L50 Ludlow Runners 00:39:19
105 Steven Jones SM U/A 00:41:23