Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

06/04/2014 – Pendle - Under 12





  
Pos Name Category Club Time
1 Samuel E Almond M11 Eden Runners 00:13:35
2 Fraser G Sproul M10 Kendal AAC 00:13:39
3 Finn Moffatt M11 Rushcliffe AC 00:14:57
4 Charlie Harding M10 Eden Runners 00:15:24
5 Alfie Thorpe M10 Broughton Runners 00:15:35
6 Jack Muir M11 Wharfedale Harriers 00:15:42
7 Adam Thorpe M11 Halifax Harriers & AC 00:15:44
8 Alexander Thompson M10 Wharfedale Harriers 00:15:49
9 Eric Beaumont M10 Keighley & Craven AC 00:15:54
10 William Thompson M11 Wharfedale Harriers 00:16:03
11 Eddie Martin M10 Halifax Harriers & AC 00:16:13
12 Thomas Massey M10 Horwich RMI Harriers 00:16:15
13 Daniel Sanderson M10 Ambleside AC 00:16:21
14 Lorna Spiers F11 Northern AC Isle Of Man 00:16:22
15 Chloe Rylance F10 Ambleside AC 00:16:23
16 Briony Holt F11 Clayton Le Moors Harriers 00:16:25
17 Finlay Whitehead M10 Keighley & Craven AC 00:16:26
18 Harvey Lewis M10 Keighley & Craven AC 00:16:31
19 Lilli Carr F10 Keighley & Craven AC 00:16:37
20 Johnny Thompson M12 Keighley & Craven AC 00:16:48
21 Maisy Vasic F11 Rossendale Harriers 00:16:48
22 Rhys Watmough M11 Keighley & Craven AC 00:16:55
23 Joel Taylor M10 Rossendale Harriers 00:16:59
24 Will Atkinson M10 Keighley & Craven AC 00:17:00
25 Barnaby Walkingshaw M10 Eden Runners 00:17:03
26 Nathan Lancaster M10 Horwich RMI Harriers 00:17:06
27 S Segger-Staveley M11 Settle Harriers 00:17:07
28 Robert Seddon M11 Horwich RMI Harriers 00:17:09
29 Lucy Fryers F10 Keighley & Craven AC 00:17:17
30 Lauryn Gregg F10 Rossendale Harriers 00:17:21
31 Josh Roelants M11 Helm Hill Runners 00:17:27
32 Jonathan Sutcliffe M11 Bingley Harriers & AC 00:17:28
33 Elliot Wren M10 Helm Hill Runners 00:17:32
34 Poppy Anderson F10 Ilkley Harriers 00:17:33
35 Emily Jones F11 Wharfedale Harriers 00:17:36
36 Lydia Morris F10 Northern AC Isle Of Man 00:17:43
37 Lucas Milliken M10 Horwich RMI Harriers 00:17:47
38 Charlotte Barrett F10 Wharfedale Harriers 00:17:47
39 Leah Wilkinson F10 Sale Harriers Manchester 00:17:51
40 Emily Elmes F11 Ilkley Harriers 00:18:07
41 Alfie Holmes M10 Horwich RMI Harriers 00:18:33
42 Laura Hale F11 Sale Harriers Manchester 00:18:37
43 Millie Stubbs F11 Clayton Le Moors Harriers 00:18:39
44 Dylan Thornton M10 Bingley Harriers & AC 00:18:46
45 Charlie Parkinson M11 Rossendale Harriers 00:18:54
46 Megan Lewis F11 EastCheshHarrier&Tameside 00:18:56
47 Angelina Bairstow F11 Keighley & Craven AC 00:19:03
48 Joseph Childs M10 Bingley Harriers & AC 00:19:10
49 Harry Mason M11 Clayton Le Moors Harriers 00:19:14
50 Holly Low F11 Mercia Fell Runners 00:19:20
51 Oliver Saxon M10 Rossendale Harriers 00:19:26
52 Gregor Miller M10 Broughton Runners 00:19:26
53 Harry Sanderson M11 Ambleside AC 00:19:29
54 Jed Denneny M10 Calder Valley FellRunners 00:19:31
55 Adam Quinn M11 Clayton Le Moors Harriers 00:19:35
56 Mollie Bratt F10 Helm Hill Runners 00:19:51
57 Esther Hulley F10 Stockport Harriers 00:19:54
58 Heather Wilshaw F10 Pennine Fell Runners 00:20:12
59 Clara Davies F10 Eden Runners 00:20:18
60 Vaughan Samson M10 Helm Hill Runners 00:20:27
61 Robin Casey F10 Calder Valley FellRunners 00:20:33
62 Felix Kemp M11 Unattached 00:20:39
63 Laurie Petrucci M11 Keighley & Craven AC 00:20:45
64 Imogen Anne Taylor F10 Unattached 00:21:00
65 Lottie Beardwood F11 Helm Hill Runners 00:21:02
66 Molly Philbin F11 Bolton United Harriers 00:21:09
67 Alice Shelbourne F11 Holmfirth Harriers 00:21:10
68 Louis Greenhalgh M10 Bolton United Harriers 00:21:25
69 Holly Glaister F11 Ambleside AC 00:21:30
70 Charlie Proctor M11 Pudsey & Bramley AC 00:22:15
71 Dan Bradley M11 Clayton Le Moors Harriers 00:22:54
72 Eve Crossley F10 Keighley & Craven AC 00:23:49
73 Lucy Proctor F11 Unattached 00:24:54
74 Romany Stevenson F10 Pudsey & Bramley AC 00:28:01
75 Katriona Newell F11 Rossendale Harriers 00:29:17