Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

20/01/2013 – Stanbury Splash - Under 14





  
Pos Name Category Club Time
1 FREYA DURRANS GU10 HOLMFIRTH 00:01:39
2 JAMES LUND U14 KLY & C 00:06:29
3 THOMAS NELSON U14 WHARFEDALE 00:06:39
4 MATTHEW MERRICK U14 BINGLEY 00:06:49
5 CHARLIE LOWRIE U14 WHARFEDALE 00:06:51
6 ALEX STEWART U14 BINGLEY 00:06:57
7 HARRY SHELBOURNE U14 HOLMFIRTH 00:06:58
8 VICTORIA MERRICK GU14 BINGLEY 00:07:04
9 BEN NURSE U14 ABBEY 00:07:06
10 ELLIOT BRETT U12 KLY & C 00:07:18
11 NATALYA IRVINE GU12 BLACKBURN 00:07:21
12 JOE TREASURE JONES U12 BINGLEY 00:07:24
13 CALLUM DURRANS U12 HOLMFIRTH 00:07:28
14 ROBBIE MATTHEWS U12 ILKLEY 00:07:31
15 REUBEN MANTLE U12 BINGLEY 00:07:31
16 BETH MORLEY GU12 ILKLEY 00:07:32
17 JOE BRAMHAM BUTTS U10 ILKLEY 00:07:37
18 LUCY JACQUES GU14 ILKLEY 00:07:39
19 ROBBIE JOHNSTON U14 WHARFEDALE 00:07:44
20 KATIE ATKINSON GU12 KLY & C 00:07:46
21 HARRY SCHOFIELD U14 PENDLE 00:07:49
22 ALEXANDER THOMPSON U10 KLY & C 00:07:51
23 CHRIS ARCHER U14 CLAYTON 00:07:51
24 FREDDIE WILKINSON U12 HOLMFIRTH 00:07:52
25 JOSEPH CARNELLEY U10 BINGLEY 00:07:53
26 JONNY THOMPSON U12 KLY & C 00:07:54
27 ABIGAIL WHITE GU14 BINGLEY 00:07:55
28 NICK MISALJEVICH U12 KLY & C 00:07:56
29 LAURA KNOWLES GU12 KLY & C 00:07:57
30 WILL ATKINSON U10 KLY & C 00:08:03
31 EMILY ROBINSON GU14 KLY & C 00:08:04
32 GENEVIEVE DURRANS GU14 HOLMFIRTH 00:08:06
33 HENRY MOOREHOUSE U14 BINGLEY 00:08:10
34 OLIVIA ROPER GU14 BINGLEY 00:08:11
35 LOGAN HARGREAVES MADHAS U12 WHARFEDALE 00:08:15
36 WILLIAM THOMPSON U12 KLY & C 00:08:19
37 LUCY FRYERS GU10 KLY & C 00:08:21
38 RUBY SCHOFIELD GU12 PENDLE 00:08:22
39 EMILY ELMES GU12 ILKLEY 00:08:23
40 TEGAN KNAPPY GU14 KLY & C 00:08:26
41 GEORGE CARMAN U12 WHARFEDALE 00:08:27
42 GEORGE HOBBS U12 HOLMFIRTH 00:08:27
43 TOM JACKSON U10 ILKLEY 00:08:31
44 ALICE PIER GU14 CLAYTON 00:08:33
45 EMILY JONES GU12 WHARFEDALE 00:08:35
46 BEN MORLEY U10 ILKLEY 00:08:36
47 LEWIS COLBECK U12 UA 00:08:37
48 RICHARD DONE U12 WHARFEDALE 00:08:40
49 ALICE JONES GU10 WHARFEDALE 00:08:45
50 FINLAY WHITEHEAD U10 KLY & C 00:08:47
51 SAM JOHNSTON U12 WHARFEDALE 00:08:49
52 NEA WESTON GU14 ILKLEY 00:08:51
53 LILLI CARR GU10 KLY & C 00:08:52
54 HAMISH WILLS U10 KLY & C 00:08:54
55 TOM YOXALL U10 UA 00:08:55
56 ARCHIE HALL U12 HOLMFIRTH 00:08:57
57 FERGUS KNAPPY U10 KLY & C 00:08:59
58 LUCY SHUTT GU12 BINGLEY 00:09:00
59 MILLIE STEWART GU12 HOLMFIRTH 00:09:04
60 POPPY ANDERSON GU10 ILKLEY 00:09:05
61 HARRY HOBBS U12 HOLMFIRTH 00:09:09
62 WILLIAM MOORHOUSE U10 BINGLEY 00:09:11
63 SAM THOM U12 KLY & C 00:09:12
64 EMILY COX GU14 KLY & C 00:09:14
65 CHERRY SYLGE GU12 CALDER 00:09:18
66 OLIVIA SYLGE GU10 CALDER 00:09:19
67 FREYA MITCHELL GU10 UA 00:09:20
68 ALICE SHELBOURNE GU12 HOLMFIRTH 00:09:21
69 EMMA THOMPSON GU12 KLY & C 00:09:25
70 JOSEPH CARMAN U10 WHARFEDALE 00:09:28
71 KEERA NELSON GU12 WHARFEDALE 00:09:30
72 ALEX ROBINSON U14 WETHERBY 00:09:33
73 THOMAS EDWARD U10 WHARFEDALE 00:09:34
74 LUCIA DODDY GU12 ST WALBURGAS 00:09:40
75 MAX BRYANT U10 ILKLEY 00:09:42
76 KATIE BARBER GU12 UA 00:09:44
77 JOSHUA WADDINGTON U10 UA 00:09:57
78 AMELIE STEWART GU10 HOLMFIRTH 00:09:58
79 EMMA LLOYD GU10 KLY & C 00:10:00
80 REBECCA KERMAN GU10 KLY & C 00:10:04
81 MOLLY PEARSON GU10 ILKLEY 00:10:07
82 HARRY STEAD U10 ILKLEY 00:10:09
83 ANNIE FEETHAM GU12 WAKEFIELD TRI 00:10:10
84 SUSAN LLOYD GU12 KLY & C 00:10:15
85 DANIEL BRADLEY U12 UA 00:10:17
86 ROWAN GANDY U12 WAKEFIELD TRI 00:10:20
87 CHLOE HINCHCLIFFE GU10 PENISTONE 00:10:21
88 LAUREN JACKSON GU12 ILKLEY 00:10:37
89 EVE CROSSLEY GU10 KLY & C 00:10:41
90 ELLIE BAMFORD GU10 KLY & C 00:10:42
91 DOMINIC HAINSWORTH U14 HALIFAX POLICE BOXING CLUB 00:11:02
92 ADAM MILLS U12 V.STRIDERS 00:11:07
93 MOLLY HESKETH GU10 CLAYTON 00:11:09
94 JESSICA KERMAN GU10 KLY & C 00:11:11
95 WILLIAM DUFFIELD U10 UA 00:11:27
96 STELLA RICHARDS GU12 KLY & C 00:11:31
97 JOSEPH CHILDS U10 BINGLEY 00:11:44
98 ABBIE MARTIN GU10 PRESTON 00:11:46
99 BENJAMIN GRUNDY U10 KLY & C 00:11:48
100 MEGAN BUCHANAN GU12 UA 00:11:50
101 NATASHA KERMAN GU12 KLY & C 00:12:03
102 AMY HINCHCLIFFE GU12 PENISTONE 00:12:25
103 EMILY LE BORGNE GU14 UA 00:12:29
104 SOPHIE GALLAGHER GU10 KLY & C 00:12:49
105 GEORGIA WESTON GU10 ILKLEY 00:13:02
106 ANGEL SMITH GU12 ILKLEY 00:13:20
107 JAMES DAGGETT U12 BARLICK FR 00:14:03