Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

11/08/2012 – Brecon Beacons





  
Pos Name Category Club Time
1 Andrew Davies MU40 Mercia 02:49:18
2 Hugh Aggleton MU40 MDC 02:50:51
3 Mark Palmer MU40 Mynydd Du 02:56:45
4 Jon Barnes MU23 Mynydd Du 03:04:17
5 Peter Ryder MU40 Clwb Rhedwyr Brycheiniog 03:06:40
6 Matt Stott MU40 Chepstow Harriers 03:14:15
7 Jez Brown MO40 Buckley Runner 03:20:24
8 Ben Gibbison MU40 Dark Peak 03:24:32
9 Ben Moon MU40 MDC 03:34:26
10 Stephen Old MU40 03:34:27
11 Michael Belshaw MO50 Eryri 03:34:39
12 Glen Davies MO50 Mercia 03:34:46
13 Nick Radnedge MU40 03:34:50
14 Daniel Hooper MU40 Sarn Helen 03:35:07
15 Paul Jeggo MO50 Springfield 03:35:52
16 Richard Johnson MU40 Mynydd Du 03:36:08
17 Emma Bayliss MU40 Mynydd Du 03:36:12
18 Dave Powell MO50 Aberystwyth A.C. 03:36:37
19 David Wilcox MO40 FRA 03:38:34
20 David Morris MU40 03:39:12
21 Luke James MU40 Monross Trailblazers 03:42:44
22 Matthew Lawson MO40 Chepstow Harriers 03:44:24
23 Chris Wilcox MO50 Clwydian Range Runners 03:45:31
24 Huw Davies MU23 Mercia 03:45:53
25 David Macia MO40 Mercia 03:49:54
26 Jonathan Alvis MU40 03:49:55
27 Henry Stapley MU23 03:55:39
28 Paul Chester MU40 03:56:33
29 Glyn Fletcher MO50 Maldwyn Harriers 03:57:00
30 Alex Foster MU40 Town & Country Harriers 03:59:42
31 Mark Bevan MO40 BMHAC 04:00:33
32 Richard Simpson MU40 Pembrokeshire Harriers 04:02:30
33 Glyn Williams MO40 Croft Running Club 04:05:30
34 Mark Slaney MO50 BMHAC 04:07:42
35 Samantha Louise Toop WU40 Mynydd Du 04:11:46
36 Brendon Georgeson MO40 Bitton Road Runners 04:12:08
37 Peter G. Williams MO50 MDC 04:12:32
38 Simon Davies MO40 04:12:39
39 Jonathan Williams MU40 04:16:38
40 Gary Gunner MO60 Croft Ambrey 04:21:49
41 David York MO50 Tattenhall 04:22:36
42 Jack Scannell MO40 Eryri Harriers 04:23:29
43 William John Darby MO50 Mynydd Du 04:25:00
44 Andy Dunn MU40 Bristol & West AC 04:28:05
45 Jonathan Gledson MO40 Town & Country Harriers 04:31:00
46 Chris Good MO50 FRA 04:33:00
47 Kate O Sullivan WO40 Aberystwyth A.C. 04:33:00
48 Peter Sowerby MO40 Brecon A.C. 04:36:00
49 Janet Richards WO40 Mynydd Du 04:50:00
50 David Owen MO60 Prestatyn 04:56:00
51 Andrew Hirst MO40 FRA 04:57:00
52 Ken Wright M060 FRA 05:01:00