Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

04/06/2012 – Mynydd Myfyr





  
Pos Name Category Club Time
1 Paul Jones M40 Oswestry Olympians 00:22:06
2 Ian Lowe M40 Oswestry Olympians 00:22:36
3 Jez Brown SM Buckley 00:22:44
4 Stuart Le'Clere SM U/A 00:22:54
5 Andrew Birch M40 Trismart 00:23:13
6 Adair Broughton SM Helsby 00:23:18
7 Tom Roo SM Mercia 00:23:38
8 David Alexander M40 West Cheshire 00:23:51
9 Patrick Stradling JM West Cheshire 00:24:24
10 Rob Kerr SM Sytri 00:24:27
11 Tim Viner SM Shrewsbury AC 00:24:36
12 Andy Campbell SM Wrecsam Tri 00:24:55
13 Haydn Jones M50 Maldwyn Harriers 00:24:57
14 Tim Tansley M45 Oswestry Olympians 00:25:05
15 Benjamin Consen SM Otley AC 00:25:11
16 Stephen Purcell SM U/A 00:25:12
17 John Edward Morris SM Denbigh Harriers 00:25:15
18 Ben Wills SM Spirit Of Monmouth 00:25:37
19 Simon Barkley SM Oswestry Olympians 00:25:45
20 Matt Harrison SM U/A 00:25:47
21 Joshua Benson SM Team Tight Pants 00:25:55
22 Paul Davies M45 U/A 00:25:57
23 Jayne Joy SF Helsby 00:26:04
24 Ben Mayho SM Sytri 00:26:10
25 Tony Paul SM U/A 00:26:25
26 John Richards M45 Oswestry Olympians 00:26:26
27 Martin Cortvriend M60 Denbigh Harriers 00:26:59
28 Huw Lewis M50 Buckley 00:27:03
29 Jane Ashbrook F35 Helsby 00:27:22
30 Richard Foggin M45 Oswestry Olympians 00:27:31
31 Ian Clarke M50 U/A 00:27:32
32 Dan Benson SM Team Tight Pants 00:27:43
33 Peter Roberts M65 Buckley 00:27:44
34 Duncan Jones M50 U/A 00:27:55
35 Simon Phillips M40 Whitchurch Whippets 00:28:05
36 Lee Williams SM Oswestry Olympians 00:28:27
37 David Benson M55 U/A 00:28:41
38 Bill Cork M45 Oswestry Olympians 00:28:43
39 Jon Hancock M55 Oswestry Olympians 00:28:49
40 Ali Tickner F40 Oswestry Olympians 00:28:53
41 Bernie Jones M50 Maldwyn Harriers 00:29:07
42 David Hughes M45 Oswestry Olympians 00:29:14
43 A. Sinnett M45 Wrecsam Tri 00:29:20
44 Michael Charman M60 Spectrum Striders 00:29:24
45 Steve Jones M55 Eryri 00:29:40
46 Tim Whitcombe M50 Idle AC 00:29:41
47 Joseph Long JM U/A 00:29:42
48 Andrew Gaches SM U/A 00:29:44
49 Stuart Robinson SM Telford Harriers 00:29:58
50 Nicola Richards F35 U/A 00:30:23
51 Colin Downey M50 Mercia 00:30:26
52 Saul Brunt SM U/A 00:30:43
53 Turpin Jerome SM Checkers Club 00:30:52
54 Ellen Ashton F40 Oswestry Olympians 00:31:05
55 Daniel White SM U/A 00:31:15
56 Gareth Hughes M65 Prestatyn 00:31:31
57 Andy Knott M55 U/A 00:31:51
58 Jackie Keasley F50 Helsby 00:32:23
59 Michael Purcell M65 Deeside Orienteering Club 00:32:25
60 Jacki Jarvis F50 Oswestry Olympians 00:32:39
61 Mary Jeal F50 Denbigh Harriers 00:32:57
62 Stephane Borie SM Checkers Club 00:33:05
63 Claire Birch F35 Oswestry Olympians 00:34:03
64 Robert Turner M55 Great Western Runners 00:34:07
65 Susan Ridings F50 Clwydian Range Runners 00:34:19
66 Rowenna Darlington SF U/A 00:34:21
67 Elizabeth White SF U/A 00:34:22
68 Blanchard Mathieu SM Checkers Club 00:34:35
69 Dave Jones M65 Dark Peak Fell Runners 00:34:37
70 Neil Ballard M50 Oswestry Olympians 00:34:43
71 Betty Grieve F50 Helsby 00:34:55
72 Gillian Csizmadia F50 Wrexham AC 00:35:04
73 David Temple SM Deestriders RC 00:35:30
74 Alan Hodgkiss M65 Telford AC 00:35:32
75 Victoria Whitehead F35 Denbigh Harriers 00:35:35
76 Peter Norman M70 Wrexham AC 00:36:47
77 Emma Wilde F35 U/A 00:37:26
78 Mike Cutler M55 South Chesire Harriers 00:37:42
79 Stephanie Brunt SF Spirit Of Monmouth 00:38:06
80 Tom Benson SM Team Tight Pants 00:38:17
81 Robbie Webster M70 Helsby 00:38:24
82 Barrie Jackson M70 Meirionnydd RC 00:39:40
83 Helen Moss F45 Helsby 00:41:41
84 Stephanie Charman F60 Spectrum Striders 00:41:42
85 Phil Gillard M50 Helsby 00:41:43
86 Natasha Thomas SF U/A 00:45:07