Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

07/04/2012 – Pendle - u10





  
Pos Name Category Club Time
1 Jack Muir M9 Wharfedale Harriers 00:04:50
2 Eric Beaumont M8 Keighley & Craven AC 00:04:52
3 Alfie Thorpe M8 Broughton Runners 00:04:56
4 Joseph Carnelley M8 Bingley Harriers & AC 00:05:03
5 Nick Misaljevich M9 Keighley & Craven AC 00:05:08
6 Alexander Thompson M8 Keighley & Craven AC 00:05:10
7 Jack Whitehead M10 Rossendale Harriers 00:05:11
8 Rachel Nealon F8 Wreake Runners 00:05:12
9 Sean Bargh M9 Unattached 00:05:14
10 Ben Edmondson M9 Broughton Runners 00:05:15
11 Scott Gouldthorpe M9 Chorley Harriers & Tri 00:05:16
12 Lois McTiffin F9 Hyndburn AC 00:05:20
13 Max Cudworth M9 Clayton Le Moors Harriers 00:05:21
14 George Hobbs M9 Holmfirth Harriers 00:05:23
15 Finlay Whitehead M8 Keighley & Craven AC 00:05:24
16 Ciaren Crabtree M9 Wharfedale Harriers 00:05:26
17 Joseph Thompson M8 Unattached 00:05:29
18 Gregor Miller M8 Broughton Runners 00:05:30
19 Emily Elmes F9 Ilkley Harriers 00:05:31
20 Oliver Thompson M9 Stockport Harriers 00:05:33
21 Elliot Wren M8 Helm Hill Runners 00:05:33
22 Edward Corden M9 Stockport Harriers 00:05:34
23 Saul Ashcroft M9 Darwen Dashers 00:05:34
24 William Moorhouse M8 Bingley Harriers & AC 00:05:38
25 Charlie Parkinson M9 Rossendale Harriers 00:05:39
26 Sam Johnstone M9 Wharfedale Harriers 00:05:40
27 Fergus Knappy M8 Keighley & Craven AC 00:05:41
28 Lucy Fryers F8 Keighley & Craven AC 00:05:46
29 Ben Morley M8 Ilkley Harriers 00:05:48
30 William Thompson M9 Keighley & Craven AC 00:05:50
31 Charlie Spencer M9 Keighley & Craven AC 00:05:51
32 George Sumner M9 Unattached 00:05:54
33 Abi Smith F9 Cumberland Fell Runners 00:05:57
34 Megan Lewis F9 EastCheshHarrier&Tameside 00:06:01
35 Maisy Vasic F9 Rossendale Harriers 00:06:02
36 Molly Pearson F8 Ilkley Harriers 00:06:04
37 Joseph Hopley M7 Rossendale Harriers 00:06:09
38 Alice Shelbourne F9 Penistone Footpath Runnrs 00:06:10
39 Poppy Anderson F8 Ilkley Harriers 00:06:10
40 Emily Jones F9 Wharfedale Harriers 00:06:11
41 Josh Roelants M9 Helm Hill Runners 00:06:12
42 Leo Parker M8 Pennine Fell Runners 00:06:13
43 Corey Haworth M9 Unattached 00:06:14
44 Oliver Gardner M9 Blackburn Harriers 00:06:15
45 Ryan J Heneghan M8 Rossendale Harriers 00:06:18
46 Peter Rawlinson M9 Calder Valley FellRunners 00:06:19
47 Joseph Carman M8 Wharfedale Harriers 00:06:25
48 Ben Jones M8 Bingley Harriers & AC 00:06:33
49 Elphina Waterman F8 Holmfirth Harriers 00:06:38
50 Ruby Yates F8 Holmfirth Harriers 00:06:42
51 Carrie Garside F9 Unattached 00:06:44
52 Lewis Hodgson M8 Holmfirth Harriers 00:06:48
53 Jay Nelson M8 Wharfedale Harriers 00:06:56
54 Katriona Newell M9 Rossendale Harriers 00:06:58
55 Sophie Gallagher F8 Keighley & Craven AC 00:07:03
56 Oliver Wilkinson M9 Blackburn Harriers 00:07:04
57 Jasmine Wilkinson F9 Unattached 00:07:04
58 Molly Hesketh F9 Clayton Le Moors Harriers 00:07:08
59 Charlotte Bennison F8 Unattached 00:07:10
60 Holly Bennison F8 Unattached 00:07:12
61 Natasha Kerman F9 Keighley & Craven AC 00:07:13
62 Shannon Graham F9 Clayton Le Moors Harriers 00:07:35
63 Patrick Targett M8 Unattached 00:07:42
64 Eve Crossley F8 Keighley & Craven AC 00:07:45
65 Stella Richards F9 Keighley & Craven AC 00:07:52
66 Jessica Kerman F8 Keighley & Craven AC 00:08:01
67 Ava Sims F9 Unattached 00:09:07