Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

04/03/2012 – Brough Law





  
Pos Name Category Club Time
1 Philip Sanderson M44 NFR 00:37:39
2 Andrew Robertshaw M42 Otley 00:37:42
3 Lee Bennett M43 NFR 00:37:45
4 Adam Fletcher M47 Berwick 00:38:14
5 Gary Jones M32 NFR 00:39:06
6 Craig Greive M41 Teviotdale 00:39:21
7 Andrew Burton M29 NFR 00:39:47
8 Chris Winter M34 NFR 00:40:16
9 Bruce Crombie M39 Alnwick 00:40:19
10 Fiona Blackett F27 DFR 00:40:38
11 Chris Kennedy M36 Saltwell 00:40:51
12 Jim Thompson M44 Saltwell 00:41:22
13 Keith Murray M48 Teviotdale 00:41:35
14 Phil Vincent M35 Tynedale 00:41:41
15 Lawrence Johnson M50 NFR 00:41:47
16 Tim McCall M51 Norham 00:41:54
17 Bill Pikett M47 Norham 00:43:20
18 John Butters M30 NFR 00:43:32
19 Will Horsley M33 NFR 00:43:35
20 Neil Cassidy M58 Tynedale 00:43:37
21 John Duff M43 NFR 00:43:46
22 Billy Fraser M50 NFR 00:43:48
23 Karen Robertson F42 NFR 00:43:56
24 Scott Howard M40 Esk Valley Fell Club 00:44:10
25 George Nicholson M31 NFR 00:44:17
26 Mike Winter M42 NFR 00:44:43
27 Andrew Phizacklea M28 None 00:44:56
28 Andrew Squires M49 Alnwick 00:45:14
29 Bernard Kivlehan M53 NFR 00:46:02
30 Marcus Byron M45 Tynedale 00:46:18
31 John Phizacklea M39 NATO 00:46:44
32 George Hume M37 None 00:46:50
33 Rebecca Law F26 Eryri 00:47:01
34 Gary Deacon M34 None 00:47:11
35 Rob Stankiewicz M55 Norham 00:47:15
36 Claire Bagness F48 Wooler 00:47:26
37 Mark Brooker M31 NFR 00:48:10
38 Kenny Young M50 Wooler 00:48:34
39 Steph Scott F41 NFR 00:48:43
40 Denise Tunstall F47 DFR 00:49:05
41 Graham Maxwell M28 None 00:49:27
42 Keith Lombard M33 Tynedale 00:49:53
43 Mike Steven M54 Morpeth 00:50:00
44 Melanie Haughan F40 Saltwell 00:50:08
45 Glen McWilliams M50 NFR 00:50:15
46 Malcolm Slater M50 NSP 00:50:28
47 Marie-Louise Drozdowicz F52 NFR 00:51:30
48 Peter Reed M61 NFR 00:51:40
49 Jack McWilliams M21 NFR 00:52:37
50 Gary Law M53 None 00:52:51
51 Steve Owens M43 None 00:53:06
52 Bridget Peberdy F53 Alnwick 00:53:21
53 Rachel Allen F37 Saltwell 00:53:38
54 Graham Fraser M63 Allen Valley Striders 00:53:46
55 Sue Mitchell F48 NFR 00:54:11
56 Henrietta Bolton-Carter F49 Wooler 00:54:51
57 Dougie Nisbett M48 DFR 00:55:42
58 Caron Ralph F43 Otley 00:56:28
59 Andrew Russell M48 NFR 00:57:07
60 Michael Close M36 Wallsend 00:57:38
61 John Cockburn M64 Alnwick 00:58:05
62 Kim Bronze M50 Alnwick 00:59:03
63 Keith Yeats M52 NFR 00:59:27
64 Lisa MacDonald F38 Saltwell 01:00:10
65 John Humble M60 NFR 01:00:15
66 Joe Garbarino M75 NFR 01:01:41
67 Peter Whewell M65 NFR 01:02:24
68 Hilary Shaw F49 Saltwell 01:02:59
69 Gillian Donaldson F44 Saltwell 01:04:06
70 Keith Cooper M60 NFR 01:06:46
71 Rob Millican M48 None 01:19:22
72 Louise McGolpin F26 Elvet Striders 01:19:35
73 Douglas Bairstow M41 Heaton 01:26:30
74 Wasim Baqir M43 Newcastle Gentleman's Society 01:26:45