Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

16/10/2011 – Ron Skilton





  
Pos Name Category Club Time
1 Green Gareth OM San Domenico 01:30:55
2 Rees Stafford M40 Rhayader RC 1st Local 01:36:00
3 Evans Mike OM TROTs 01:37:07
4 Hindle Tim M40 Brecon AC 01:38:18
5 Evans Geraint M40   01:40:04
6 Powell Paul M40 Parc Bryn Bach 01:40:19
7 Norwood Simon M40 CroFt AMbrey Runners 01:41:41
8 Cooke Ashley M50 CroFt AMbrey Runners 01:46:31
9 Piddiesden Ken M40 Rhayader RC 01:46:57
10 Hall Tony M50 Sarn Helen 01:47:18
11 Hall Simon OM Sarn Helen 01:47:36
12 Smith Mark OM   01:48:26
13 Cooke Alison F45 Hereford Couriers 01:52:52
14 Cromie Andrew M40 Rhayader RC 01:53:56
15 Thomas Grant OM Team Wecori 01:56:16
16 Gingell Simon RL   01:57:53
17 Taylor Adrian M50 Parc Bryn Bach 01:57:59
18 Pinner Rhys OM Team Wecori 01:58:08
19 Davies Carwyn OM   01:59:23
20 Davies Eryl-Lois OF Team Wecori 02:00:55
21 Pinner Simon M50 Team Wecori 02:01:47
22 Edwards Robert OM   02:02:25
23 Lincoln Darren M40 CroFt AMbrey Runners 02:02:48
24 Davies Gareth M40   02:04:34
25 Jones Jonathan M40 Carmarthen Harriers 02:05:21
26 Austin Stuart M40 CroFt AMbrey Runners 02:05:21
27 Davies Tom M60 CroFt AMbrey Runners 02:06:52
28 Catling Mike M50 WRFA 02:07:20
29 Hicks Glyn M60   02:07:49
30 Good Chris M50 ERA 02:08:13
31 Gardiner Bob M50 Team Wecori 02:08:28
32 Smith Robert M50 Pembrokeshire Harriers 02:09:23
33 Chambers Liam OM   02:10:05
34 Conn Joanna F35 Serpentine RC 02:11:40
35 Graz Michael M40   02:12:55
36 Angus Andrew M50 Queens Park Harriers 02:13:36
37 Williams Ormond M50 Sarn Helen 02:14:58
38 Morton Mary F35 Rhayader RC 1st Local 02:15:55
39 Harries Tim M40 Rhayader RC 02:15:55
40 Marriott Crispin RL   02:16:38
41 Stickland Anna F35 Team Wecori 02:18:31
42 Thomas Rose F45   02:25:36
43 Jones Elevet M60 Brecon AC 02:26:37
44 Hovers Kate F45 Brecon Tri 02:26:37
45 Harding Peter M60 TROTs 02:34:16
46 Wilson Mat M40   02:35:21
47 Powell Neil M40   02:36:56
48 Flear Martin OM Llanelli Endurance Group 02:40:08
49 Rupert Eales-White M50 All White 02:40:20
50 Witchell Nick RL   02:40:55
51 Higginson Ruth F45   02:41:29
52 Hughes Victoria OF   02:43:28
53 Marriott Jo F35 CroFt AMbrey Runners 02:46:02
54 Henke Christian OM   02:48:59
55 Bales-White Jessica OF   02:53:22
56 Bate Victoria RL   02:56:36
57 Crabtree Joanna OF   02:56:36